0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лапаро в Тина Киркова
« -: Септември 30, 2005, 19:25:32 pm »
Здрасти и от мен, то много модерно стана нещо това лапаро в последно време и понеже съвсеееем скоро, ама много скоро ми предстои, искам да попитам всички, които знаят нещо по въпроса за условията и отношението в "Тина Киркова" моля да ми пишат.
Благодаря предварително!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #1 -: Септември 30, 2005, 23:06:18 pm »
Здравей,Мари,
днес ме изписаха от лапаро е Тина Киркова. Персоналът е сравнително готин, екипът е много добър, но хигиената е в катастрофално състоение. Мисля, че ако човек се настрои да изтърпи малко гадости се преживява престоят там. Кой ще те оперира? Не знам какво точно да ти разкажа, още не мога да повярвам,че се престраших да го направя...питай каквото те интересува,ще се радвам да ти помогна.
успех!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #2 -: Септември 30, 2005, 23:44:19 pm »
Всичко ме интересува, как по-точно е хигиената. Много мразя мърлящина, ама явно няма начин.
Как протича процедурата? По колко сте в стая? Колко те държат?
Между другото имам icq - 265126790 - това ми е домашното, а на работата ми е - 339097251, ако искаш можеш и там да ми пишеш. Защото много съм се спекла.
Благодаря предварително.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #3 -: Септември 30, 2005, 23:44:55 pm »
По-точно - може всеки да ми пише, който пожелае! :lol:
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2005, 00:16:18 am »
писах ти в q-то
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2005, 00:19:09 am »
Абе нещо обърках, дай отново, чакам. Или поне си напиши твоя номер!
Айде давай!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2005, 14:42:32 pm »
Много ви моля, пишете тук, а не на кю-то. Така повече момичета ще могат да четат. Мен също ме интересуват условията в Тина Киркова.
Благодаря!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2005, 15:48:15 pm »
Аз като се върна от там ще ти пиша, зависи кога ще ходиш ти де!
Пиши ако имаш дата, определена за лапаро.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2005, 12:03:00 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Аз като се върна от там ще ти пиша, зависи кога ще ходиш ти де!
Пиши ако имаш дата, определена за лапаро.


Мари, не зная дали това към мен си го писала, но ще отговоря :D
Още нямам назначена дата за лапаро, но се колебая къде да я правя-в клиника Малинов /без направление от здравната/ или в Тина Киркова. Предполагам, че ще е втората половина на октомври.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2005, 14:58:57 pm »
Момичета, и аз искам да ви помоля да пишете тук :help1: И на мен ми предстои лапаро, но вероятно в началото на ноември. Не съм си избрала и място и лекар, за това ще ми бъде от голяма полза - и то не само на мен  :goodluck:  :thankyousign:
Намерихме нашето синче.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2005, 09:21:06 am »
Здравейте и от мен, правих лапаро точно преди 1 седмица - на 28.09 в Тина Киркова при д-р Янакиева. Много съм доволна от резултата - при 2 запушени тръби ми оправина едната - пропуснала е контраста много добре. Възстановяването е супер бързо - още в петък ме изписаха. Единственото неприятно е мизерията в болницата, но се изтърпява. Момичета, не се притеснявайте ако ви предстои, няма нищо страшно, въпреки че аз много се страхувах преди това. Не отлагайте както направих аз - почти година и 1/2. Стискам ви палци и ви желая много хубави резултати.
Успех!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2005, 13:42:28 pm »
Импреза,
моля те, кажи повече за условията в Тина Киркова. Какво значи мизерия?
Не питам, защото съм някаква глезла, а защото имам разни алергии и чудеса, които не ми се иска да подсилвам с лоши хигиенни условия.
Иначе има лекар, който ще ми направи лапарото, въпросът при мен е къде да бъде точно-в тина киркова или в частната му клиника.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2005, 17:16:28 pm »
Здравей. Момиче :D ,
и аз не се смятам за глезла, даже си мисля, че не съм гнуслива, но тоалетните там са в катастрофално състояние. С др.думи - адски мръсни. И другото - пълно е с хлебарки. За 3 дни се преживява,а и ако оттам ще ти е безплатно,а в клиниката - платено,мисля,че може да стиснеш зъби. Ти си решаваш все пак, но каквото и да избереш ти пожелавам успех.
позадрави
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2005, 00:12:33 am »
Здрасти мацки, ето ме и мен. Вече се завърнах от лапарото и съм много доволна, че го направих. Бях в Тина Киркова, наистина условията не са цветущи, но се издържа. Операцията ми я направи Д-р Йорданов и д-р Вакрилов. Доволна съм от резултата. Друго какво да ви кажа, ако сте решили да правите лапаро не се чудете повече. Аз го отлагах доста време, а сега съм щастлива, че проблема е бил в яйчниците, които са имали доста дебела обвивка, която вече е нарязана и надупчена. Дано мъките да свършат в скоро време. Стискам палци за всички нас, най-накрая нещата да ни се получат. ОБИЧАМ ВИ И СЕ НАДЯВАМ СКОРО ДА ИМА ДВЕ ЧЕРТИ ЗА ВСИЧКИ НАС.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2005, 00:14:11 am »
Здрасти мацки, ето ме и мен. Вече се завърнах от лапарото и съм много доволна, че го направих. Бях в Тина Киркова, наистина условията не са цветущи, но се издържа. Операцията ми я направи Д-р Йорданов и д-р Вакрилов. Доволна съм от резултата. Друго какво да ви кажа, ако сте решили да правите лапаро не се чудете повече. Аз го отлагах доста време, а сега съм щастлива, че проблема е бил в яйчниците, които са имали доста дебела обвивка, която вече е нарязана и надупчена. Дано мъките да свършат в скоро време. Стискам палци за всички нас, най-накрая нещата да ни се получат. ОБИЧАМ ВИ И СЕ НАДЯВАМ СКОРО ДА ИМА ДВЕ ЧЕРТИ ЗА ВСИЧКИ НАС.
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2005, 00:14:37 am »
Здрасти мацки, ето ме и мен. Вече се завърнах от лапарото и съм много доволна, че го направих. Бях в Тина Киркова, наистина условията не са цветущи, но се издържа. Операцията ми я направи Д-р Йорданов и д-р Вакрилов. Доволна съм от резултата. Друго какво да ви кажа, ако сте решили да правите лапаро не се чудете повече. Аз го отлагах доста време, а сега съм щастлива, че проблема е бил в яйчниците, които са имали доста дебела обвивка, която вече е нарязана и надупчена. Дано мъките да свършат в скоро време. Стискам палци за всички нас, най-накрая нещата да ни се получат. ОБИЧАМ ВИ И СЕ НАДЯВАМ СКОРО ДА ИМА ДВЕ ЧЕРТИ ЗА ВСИЧКИ НАС.
*
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2005, 01:13:00 am »
Бравооооооооооооооооо Мари  :D
Това е прекрасна новина. Сега стискаме палци в най скоро време да ни се похвалиш и с  :bfp1:  тест
Крайно време е да се отприщят и за нас хубавите неща в живота
 :eggsperm:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #17 -: Октомври 10, 2005, 14:23:52 pm »
Браво, Мари!!! Чудесно :lol: .
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #18 -: Октомври 10, 2005, 16:17:52 pm »
Браво, Мари! Дано скоро имаш и други хубави новини!:)
Би ли дала малко повече инфо, моля! Кога те приеха, колко дни беше в болницата, колко момичета в стая?
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Лапаро в Тина Киркова
« Отговор #19 -: Октомври 10, 2005, 17:02:53 pm »
Мари, дано скоро се похвалиш с добра новина :bfp:
 :D А между другото какво ти казаха лекарите - колко време след операцията можете да започнете бебеправенето :?:
Намерихме нашето синче.