0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Левкоцити
« -: Септември 13, 2007, 13:54:54 pm »
Получихме резултата от разширената спермограма и много ме притесни написаното с червено;левкоцити 2.10при норма1.10 и нормокинетични сперматозоиди 37.5 норма50      на какво можe да се дължи повишението на левкоцитите. При предишната спермограма бяха в норма.Трябвали да си правим някакви иследвания .Bлагодаря ви откакто попаднах на форума знам че не сме сами и можем да разчитаме на всички вас БЛАГОДАРЯВИ   
*
Re: Левкоцити
« Отговор #1 -: Септември 13, 2007, 14:09:27 pm »
Ако левкоцитите са завишени мисля, че сигурно има някакво възпаление....или гадина някаква.... Но по-спецовете от мен :))) да кажат нещо повече или ако греша, няма да се разсърдя...
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Левкоцити
« Отговор #2 -: Септември 13, 2007, 14:47:47 pm »
И ние бяхме на същото положение. Диагнозата беше възпаление на простата. За радост посявката беше чиста. Пихме антибиотик, 5 инжекции Прегнил и сега положението е малко по-добро. Ще се обърнем към уролог да назначи по-нататъшно лечение.
Re: Левкоцити
« Отговор #3 -: Септември 13, 2007, 17:45:14 pm »
при всички случаи има някакво възпаление- Простата, някакви бактерии, това ще установи уролог предполагам. като са ви направили разширена спермограма би трябвало и да са ви казали при какъв специалист да отидете.