0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
4udene :roll:
« -: Септември 28, 2005, 11:00:13 am »
гледам последната спермограма /проста/ на мъжа ми и нещо не ми се връzва картинката. Може ли, след като тои винаги е имал 12_15 мил/мл, сега да има 225!!!!!! мил/мл. Вярно е, 4е пие бабини zъби и витамини, ама 4ак таково увели4ение ми се струва нереално. И аz си мисля zа правописна грешка, оба4е и да питам ще отрекат.  :roll:
4udene :roll:
« Отговор #1 -: Септември 28, 2005, 11:02:16 am »
Наистина разликата е огромна. От колко време ги пие тези неща и къде я правихте спермограмата?
*
4udene :roll:
« Отговор #2 -: Септември 28, 2005, 11:07:17 am »
простите спермограми са като контролни и ги прави в клиниката по репродукция. правил е и много раzширени, но в клиниката по андрология. сега се 4удя да го пращам ли в клиниката по андрология??? дали може нещо да се е променило????
витамините ги пие ве4е 6 месеца, а бабините zъби само 3 месеца.
4udene :roll:
« Отговор #3 -: Септември 28, 2005, 11:16:11 am »
С две думи, при специалисти, на които имате доверие.
Може и да се е променило. Но може да се наложи и да я повторите. :roll: Нека и Мели да се изкаже.
Много силно ви стискам палци промяната да е за добро!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #4 -: Септември 28, 2005, 13:52:05 pm »
Вчера гледах една спермограма. През май - единични сперматозоиди. Сега - 80 милиона.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
4udene :roll:
« Отговор #5 -: Септември 28, 2005, 14:04:21 pm »
Цитат на: Meli
Вчера гледах една спермограма. През май - единични сперматозоиди. Сега - 80 милиона.

Мели как стават тези фокуси беее ....  :cry:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
4udene :roll:
« Отговор #6 -: Септември 28, 2005, 14:05:07 pm »
Мели, ама ти ли си правила и двете?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #7 -: Септември 28, 2005, 14:06:24 pm »
Цитат на: cygnus
Цитат на: Meli
Вчера гледах една спермограма. През май - единични сперматозоиди. Сега - 80 милиона.

Мели как стават тези фокуси беее ....  :cry:


Е, с лечение, как, то е ясно, че без лечение не става.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
4udene :roll:
« Отговор #8 -: Септември 28, 2005, 14:06:39 pm »
Мисли му другата седмица къв фокус ще ми правиш :D
И такива драстични скокове как стават наистина...сигурно си е до организъм и до това как му действат лекарствата :roll:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #9 -: Септември 28, 2005, 14:06:57 pm »
Цитат на: Lali
Мели, ама ти ли си правила и двете?


Аз, аз, иначе щях да се съмнявам, че има нещо гнило.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #10 -: Септември 28, 2005, 14:08:09 pm »
Цитат на: Hera_76
...сигурно си е до организъм и до това как му действат лекарствата :roll:


И двете.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
4udene :roll:
« Отговор #11 -: Септември 28, 2005, 14:09:59 pm »
Цитат на: Meli
Цитат на: cygnus
Цитат на: Meli
Вчера гледах една спермограма. През май - единични сперматозоиди. Сега - 80 милиона.

Мели как стават тези фокуси беее ....  :cry:

Е, с лечение, как, то е ясно, че без лечение не става.

Е кво е тва лечение! И ние 3 г. лечение уж правим.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #12 -: Септември 28, 2005, 14:18:46 pm »
Има значение дали паренхимът на тестиса е бил увреден в ранното детство и колко продължително е било излагането на вредните фактори.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
4udene :roll:
« Отговор #13 -: Септември 28, 2005, 14:20:29 pm »
Цитат на: Meli
Има значение дали паренхимът на тестиса е бил увреден в ранното детство и колко продължително е било излагането на вредните фактори.

Кво е паренхим, онази тъкан която е като фини тръбички и в нея се образуват сперматозоидите ли?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
4udene :roll:
« Отговор #14 -: Септември 28, 2005, 14:22:10 pm »
Цитат на: Meli
Е, с лечение, как, то е ясно, че без лечение не става.


е и ние искаме такова лечение!!! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #15 -: Септември 28, 2005, 14:35:18 pm »
Цитат на: cygnus
Кво е паренхим, онази тъкан която е като фини тръбички и в нея се образуват сперматозоидите ли?


Аха.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #16 -: Септември 28, 2005, 14:36:19 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: Meli
Е, с лечение, как, то е ясно, че без лечение не става.


е и ние искаме такова лечение!!! :)


Ми не всички мъже реагират така, а лечението е стандартно (хормонално).


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
4udene :roll:
« Отговор #17 -: Септември 28, 2005, 14:38:28 pm »
С кво? То няма тестостерон. btw Мели видя ли го тоя Restandol кво представлява?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
4udene :roll:
« Отговор #18 -: Септември 28, 2005, 14:58:51 pm »
Видях. Тестостерон.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
4udene :roll:
« Отговор #19 -: Септември 29, 2005, 13:26:17 pm »
Много интересно!

Каффее, стискам палци да не е грешка! При моя мъж от 18.6 млн/мл след витамини и билки му станаха 56 в една сп-ма, а мисля че имаше и сп-ма с над 70, но не е пред мен. Та като видя първата с по-високия брой, беше сигурен, че е станала грешка.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!