0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pamprogress

Помощ!! При избор на лекар
« -: Септември 11, 2007, 13:12:57 pm »
Здравейте мили читатели,първо изкам да Ви благодаря за помоща която ще ми окажете и пожелавам здраве и късмет на Всички Ви!

Моля Ви помогнете ми при избора на лекар за инвитро,от известо време се опитвам да забременея,но уви не ставаше и след една извън маточна бременост се наложи премахването на маточните ми тръби и сега единственият ми шанс е инвитро.
Днес се обадих в клиниката за си запища час при Д-р Стаменов и ми настрочиха първи преглед за Юли 2008 г.,повярвайте ми студена пот ме обля. Аз съм на 30 г. вече и нямям този лукс да чакам една година. Молбата ми е,насочете ме към други лекари при които бих могла да отида.
Благодаря Ви!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #1 -: Септември 11, 2007, 13:18:04 pm »
Pamprogress, съжалявам за това което е трябвало да преживееш, но да ти кажа не си престаряла, споко и аз съм на 31 имам 2 неуспешни опта. Вариянтите са доста, ако държиш да си в тая клиника вземи си час за Д-р Персенска, тя е в екипа на Д-р Стаменов, после АГ-то във Варна също е много добър вариант, Солун, Клиниката на Д-р Владимиров. Ж
Желая ти успех! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #2 -: Септември 11, 2007, 13:35:55 pm »
Наистина се чака при д-р Стаменов, но има и други варианти, които Евро ти е изброила. Все пак и той е човек, не може да поеме всички нуждаещи се. Аз лично също чаках половин година, на 32 съм, но всеки преценява сам.
Успех каквото и да решиш.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #3 -: Септември 11, 2007, 14:04:56 pm »
Абе аз едно не мога да разбера... КАК можеш да кажеш, че на 30 години нямаш време да чакаш 8O 8O 8O Ей бога ми това не го разбирам!!!!
Излиза, че всички, които са над 30 нямат право да раждат????

Момиче, вземи се в ръце, тук има девойки, които на по 35-6-7-8 се борят за своето щастие!!!

Така чееее.... горе главата, нищо не е загубено, имаш едно 10-на години още пред себе си, ако не и повече  :lol: :lol: :lol:

Колкото до вариантите - Евро ти е дала добър списък, действай :lol: И успех  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #4 -: Септември 11, 2007, 15:06:39 pm »
Абе аз едно не мога да разбера... КАК можеш да кажеш, че на 30 години нямаш време да чакаш 8O 8O 8O Ей бога ми това не го разбирам!!!!
Излиза, че всички, които са над 30 нямат право да раждат????

Момиче, вземи се в ръце, тук има девойки, които на по 35-6-7-8 се борят за своето щастие!!!

Така чееее.... горе главата, нищо не е загубено, имаш едно 10-на години още пред себе си, ако не и повече  :lol: :lol: :lol:

Колкото до вариантите - Евро ти е дала добър списък, действай :lol: И успех  :lol:



Първо изкам да кажа ,че когато се омъжиш на 21 и вече 9 години се бориш с този проблем,мисля за себе си че вече нямям време или по скоро ,нямям нерви да чакам и чакам и годините да се трупат. Не изакм да обидя някой за годините,ако някой се е почувставал обиден,МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕНА.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #5 -: Септември 11, 2007, 15:09:28 pm »
Ние не сме се обидили, просто те окуражаваме! :D

П.п. Аз се омъжих на 22 г., и вече повече от 10 год. правим опити да бебе.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #6 -: Септември 11, 2007, 15:16:39 pm »
Ние не сме се обидили, просто те окуражаваме! :D

Апсолютно вярно  :lol:

Не съм се обидила, просто искам да ти посоча, че има време, а това, че отдавна се борите за дете е тежко, но не е причина за обезкуражаване :lol:

Виж, за това, че нямаш нерви да чакаш - изключително добре те разбирам :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #7 -: Септември 11, 2007, 15:27:55 pm »
Аз съм на 31 и също имам час при д-р Стаменов за юли 2008, но той ми е като втори вариант понеже се чака много. На 04/10/2006 съм при доц. Маркова. И не се смятам за престарила :lol:

[/url]
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #8 -: Септември 11, 2007, 15:37:06 pm »
Абе мацки, по този повод що не звъните в клиниката да питате дали няма "дупки" от отказали се момичета или преотстъпени часове?

п.п. teodk76, редактирай си датата за Доц. Маркова :lol:
« Последна редакция: Септември 11, 2007, 16:18:11 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #9 -: Септември 11, 2007, 16:03:08 pm »
За Владимиров е същата работа, часовете и  при него са за лятото догодина.
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #10 -: Септември 11, 2007, 16:12:59 pm »
Mary ти сигурна ли си за часовете при Владимиров?
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #11 -: Септември 11, 2007, 16:15:43 pm »
Може и в клиниката на Щерев да опиташ ако не ти се чака за Стаменов или Владимиров. Не мисля, че са по лоши специалисти.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #12 -: Септември 11, 2007, 16:16:25 pm »
Аз питах за по- ранен час, обясних какво ми е положението иза какво отивам, секретарката ми така, че ако има дупка ще ми се обади.

[/url]
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #13 -: Септември 11, 2007, 16:29:49 pm »
За Владимиров е същата работа, часовете и  при него са за лятото догодина.

Мари, това мен ако ме питаш си е чиста дезинформация. Мимка все още не е пациент на Владимиров, но часа и е за октомври и си го записа в края на август!

Ето точен цитат:
Мацки, аз си изместих часа напред за 10 октомври, 10.30.Ха да видим сега с кого ще се засека! :lol:
« Последна редакция: Септември 11, 2007, 16:53:58 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #14 -: Септември 11, 2007, 16:34:16 pm »
Абе мацки, по този повод що не звъните в клиниката да питате дали няма "дупки" от отказали се момичета или преотстъпени часове?

п.п. teodk76, редактирай си датата за Доц. Маркова :lol:
Ееееееее аз се върнах назад във времето, 2007 е годината, вече почнах и годините да бъркам.  :lol:

[/url]
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #15 -: Септември 11, 2007, 16:54:33 pm »
За Владимиров е същата работа, часовете и  при него са за лятото догодина.

Мари, това мен ако ме питаш си е чиста дезинформация. Мимка все още не е пациент на Владимиров, но часа и е за октомври (ако не се лъжа, не мога да намеря точно в хисторито на ICQ-то) и си го записа в края на август!

Ето точен цитат:
Мацки, аз си изместих часа напред за 10 октомври, 10.30.Ха да видим сега с кого ще се засека! :lol:

Аз се записах при Владимиров на 3 Октомври,и на 19 Октомври при Др Персенска,да видим кой ще е моят лекар,пък ако не стане нищо с тях ще чакаме заветният Юли 2008 за Стаменов
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помощ!! При избор на лекар
« Отговор #16 -: Септември 11, 2007, 17:04:23 pm »
Цитат
Аз се записах при Владимиров на 3 Октомври,и на 19 Октомври при Др Персенска,да видим кой ще е моят лекар,пък ако не стане нищо с тях ще чакаме заветният Юли 2008 за Стаменов
С интелигентни хора лесно се разговаря!
Поздравления pamprogress, и успех! :flower:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com