0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Редовни срещи в София и извън
« -: Септември 28, 2005, 02:46:03 am »
Здравейте момичета!
Чудя се защо не се организират редовни срещи? Поне аз не намирам информация за тях.
Идеята ми е взаимствана от клуба, в който половинката членува:
Всяка неделя например в определен час на определено място- който иска и може - ходи.
И по-хубавото: организират си срещи из страната през няколко месеца- събота и неделя, с една или две нощувки, на интересни места из страната със забележителности, хубава природа. Друго си е да се откъснеш малко от ежедневните проблеми.
Знам, че второто е въпрос и на финанси, но пък за постоянните срещи в града всеки ще отдели пари за по кафе.
Какво мислите?
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #1 -: Септември 28, 2005, 07:54:18 am »
Правят се, но предложението се пуска в раздел "на чашка кафе и халба бира".

Ето ти линк към последната:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1502


*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #2 -: Септември 28, 2005, 08:04:25 am »
Видях го, но бях на работа.
Не че няма срещи, но как се организират те? Хайде да се видим примерно утре, или? Имах предвид винаги в определен ден от седмицата (напр събота) или месеца (напр последна събота) на едно и също място.
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #3 -: Септември 28, 2005, 10:27:59 am »
аz 4етох една брошура на едно подобно zдружение и там имат ден zа раzговори в приемната на zдружението. Не съм ходила, но не вярвам само да си говорят.
Не 4е е лошо, ама маи сме много бедни та това.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #4 -: Септември 28, 2005, 10:30:13 am »
Организират се долу-горе веднъж месечно. Повод - или сме си залипсвали, или ни се е допила бира, или има организационни проблеми около сдружението за решаване. Винаги сме отправяли призиви към новите да се включат, но общо взето сме си една стегната групичка. За щастие на последната среща имаше и нови попълнения :lol:
За среща всяка седмица - ми струва ми се нереалистично. Не сме клуб по интереси, за да го правим, пък и срещите са си доста емоционално натоварени. Ако е начесто ще се събираме и много по-малко хора - всеки ще е спокоен, че може и следващата седмица да намине :wink:
На нашите срещи най-хубавото им е нетърпението, с които ги очакваме :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #5 -: Септември 28, 2005, 13:57:50 pm »
Цитат на: Kaffee
аz 4етох една брошура на едно подобно zдружение и там имат ден zа раzговори в приемната на zдружението. Не съм ходила, но не вярвам само да си говорят.
Не 4е е лошо, ама маи сме много бедни та това.


Ключовата дума е "приемна".  :lol:

А не можеш ли да отидеш, с цел разузнаване, да вземем малко идеи от чужденците.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #6 -: Септември 29, 2005, 09:43:30 am »
Мели, става. Аz сега като отида ще вzема една брошурка. Но това е органиzация от сорта на "жени помагат на жени", неzнам дали е приемна, по скоро място zа срещи. Тук са много популярни клубовете zа вzаимопомощ. Но е раzли4но. Аz бях на една среща /покани ме една леля/, сигурно е имала идеята докато ядат тортата и пият кафето да се иzфука с екzоти4нта си племеница. В тоя клуб се срещат регулярно, неzнам как се раzбират коя ще меси сладкиша, сигурно се редуват, къркат кафе и клюкат. Ние не можем да го направим това, ние не сме такива хора. Поне аz така си мисля.
Друго, само с 4ленски внос неzнам как ще си поzволим да поддържаме офис.   :oops:
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #7 -: Септември 29, 2005, 09:44:54 am »
4удо. Иzлеzе ми картинката на графиката, как стана това?????
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #8 -: Септември 29, 2005, 09:49:48 am »
Последен опит направих - този път през админ панела на foruma само :) И взе че стана :)
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #9 -: Септември 29, 2005, 10:22:21 am »
:kiss:
и кво смени, а аz zащо не можах  :roll:
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #10 -: Септември 29, 2005, 10:23:17 am »
Нищо бе, само субмитнах същия код и тва е :) SQL - иди го разбери :)
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #11 -: Септември 29, 2005, 10:37:19 am »
тz, тz, и на sql-а не му е все тая кои ще го пише
баси, претенциоzния  :evil:
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #12 -: Септември 29, 2005, 10:43:11 am »
Ама аз не съм влизала в профила ти, през админското меню го базикнах.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #13 -: Септември 29, 2005, 11:45:01 am »
Цитат на: Kaffee
Но това е органиzация от сорта на "жени помагат на жени"


епа и при нас основно жени помагат на жени, досега имаме само няколко мъжки представители... :)

Цитат на: Kaffee
В тоя клуб се срещат регулярно, неzнам как се раzбират коя ще меси сладкиша, сигурно се редуват, къркат кафе и клюкат. Ние не можем да го направим това, ние не сме такива хора.


не сме я! щот се оказа, че половината форум не знае да меси сладкиши ;)

шегата настрана... не сме баш такива, факт, но все пак - редовно се събираме, слава богу, има навити и сериозни хора...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #14 -: Септември 29, 2005, 12:09:31 pm »
на4и си го баzикнала, кажи си кво то4но ... :lol:

ама, колко ми е гот като си гледам картинката...
*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #15 -: Септември 29, 2005, 12:16:55 pm »
Нема да пиша пове4е ... пък. Ако така ще се шегувате с мен, Джамът.
 :twisted:
Исках да кажа, 4е и ония са навити сигурно. Оба4е аz не мога да пека следкиш, да си облека новата рокля и да водя раzговори "а, спомняте ли си госпожо", предпо4итам ракия и муzиката да свири "zаи4енцето бяло".
Не го отри4ам и другия на4ин, ама тоя го предпо4итам. И мисля, 4е има и други като мен.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #16 -: Септември 29, 2005, 14:29:57 pm »
Цитат
Нема да пиша пове4е ... пък. Ако така ще се шегувате с мен, Джамът.


ше пишеш, ше пишеш... :)

Цитат
предпо4итам ракия и муzиката да свири "zаи4енцето бяло".


а така де, нема само бира да ми лочат по тия срещи! нема с кой човек да изпие ентелегентно по една рикия...

ади бе, Пипе... кога ше се появиш най-после и ти на некоя сбирка?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Редовни срещи в София и извън
« Отговор #17 -: Септември 29, 2005, 15:38:57 pm »
Ма как не та изсрам ма, нямало с кой, ей къде съм, аз бира не пия, само водка 8)  :lol: