0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
д-р Кацаров.
« -: Септември 27, 2005, 09:00:49 am »
Здравейте.
Всички говорите за д-р Кацаров,наистина ли е толкова добър.Къде мога да се обадя и да запиша час,много ли се чака.Може ли да му занесем резултати,държи ли при него да са направени.
                 Благодаря.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
д-р Кацаров.
« Отговор #1 -: Септември 27, 2005, 09:07:37 am »
Виж в началната страница на сайта - Кабинети на специалисти уролози-андролози. Не се чака много и прегледът не е много скъп /лятото беше 20 лв./. Успех!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
д-р Кацаров.
« Отговор #2 -: Септември 27, 2005, 09:16:19 am »
Д-р Милен Кацаров - уролог - андролог
Клиника по урология, Александровска болница

Частен кабинет :ул.  Шандор Петьофи 39, София.

Тел .02/ 852 58 52
мобилен: 0888 62 02 46

http://andrologia.hit.bg



*
д-р Кацаров.
« Отговор #3 -: Септември 27, 2005, 09:17:47 am »
Само да допълня, че не държи да са правени при него изследванията. Успех и от мен !
д-р Кацаров.
« Отговор #4 -: Септември 27, 2005, 11:19:15 am »
Всички казват, че е от най-добрите и на мен нищо не ми остава, освен да се съглася.
Ние специално не сме чак толкова доволни.
Първото ходене беше със спермограма от Майчин дом, (един от многото нейни отличници беше Мъжо) - коментар за спермограмата никакъв, преглед с ехограф - нищо му нямало. Второ посещение, с една лоша спермограма от МЦРЗ - имал варикоцеле, III степен - това само 2 месеца след първото посещение 8O

За операции обаче бил много добър.

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







д-р Кацаров.
« Отговор #5 -: Септември 27, 2005, 11:31:45 am »
Моето лично мнение до тук е, че е добър и точен. От първи преглед откри на мъжа ми киста не единия тестис, каза че трябва операция, а самата операция мина доста леко. Другия месец сме на контролна спермограма и преглед. Надявам се да са се подобрили нещата.
Обаче на въпросите ни как се е образувала тази киста и дали може да се образува пак не можа да отговори :?
д-р Кацаров.
« Отговор #6 -: Септември 27, 2005, 11:55:40 am »
Цитат на: tedy_valkova
Обаче на въпросите ни как се е образувала тази киста и дали може да се образува пак не можа да отговори :?


Теди, боя се, че на тези въпроси медицината няма изчерпателен отговор към монента, така или иначе.

Успех на контролния преглед! :D
Благодаря ти, Бени!







д-р Кацаров.
« Отговор #7 -: Септември 27, 2005, 12:35:46 pm »
Мерси, Фреш,

Ще пиша като имам резултат.
На теб спокойствие и положителен резултат от инсеминацията. :D
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
д-р Кацаров.
« Отговор #8 -: Септември 27, 2005, 13:27:59 pm »
Blagodaria vi!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
д-р Кацаров.
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2005, 08:42:19 am »
Към Теди.
Къде правихте операцията,пиши ми,моля те,кой ви назначи.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
д-р Кацаров.
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2005, 11:25:41 am »
Здрасти,

операцията я прави Кацаров във медицински център Вита юли месец, защото тогава в Медицинска академия отделението по урология беше в ремонт.
Всичко приключи за 1-2 часа, имам впредвид цялата операция, с месна упойка, след това 1-2 дни лек режим и почивка и после още 2-3 седмици да не вдига тежко. Не се притеснявай, всичко минава бързо и много леко. Важно е след това да настъпи възстановяване на резултатите в спермограмата.

Ако те интересува нещо друго-питай.

Теди
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #11 -: Септември 14, 2014, 00:20:41 am »
Гледам , че темата е отпреди доста време, но само искам да споделя за дамите - ако имате проблем със  зачатието правите като мойта жена - под ръчичка мъжа и айде при доктора. Честно да ви кажа, сам не бих отишъл. Прегледа не е страшен - просто ние мъжете бягаме от суетност (поне при мен беше така), може би и малко недоверие...Обаче нищо подобно - д-р Милиенн Кацаров е много разбран и точен. Успява да те предрасположи и само след няколко минути разговор , човек се отпуска. Разбрано ми обясни ситуацията даде ми възможност сам да взема преценката. Не сбърках като му се доверих - след прегледа направихме изследвания, после интервенцията и ... те - хлапето е на път! Искрено Благодаря !!!