0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пренатална грижа
« Отговор #20 -: Септември 12, 2007, 11:32:40 am »
Има една книга, която предполагам засяга това, което те интересува, казва се "Всичко за пренаталното възпитание".
Roby За това ли става въпрос :)
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2963
Да, за съжаление е изчерпан тиража (макар, че им отне 2 седмици на Данет да ми го кажат след като направих поръчката).
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    Butterfly_

  • ***
  • 273
  • Много, много щастлива мама и съпруга!!!
Re: Пренатална грижа
« Отговор #21 -: Октомври 28, 2007, 18:11:59 pm »
Тази книга аз съм я чела мног оми хареса!!!
Re: Пренатална грижа
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2007, 18:24:51 pm »
Аз имам въпросната книга и понеже съм я прочела вече мога да я подаря на някой ако проявява интерес. Живея близо до Плиска и ако се уговорим за среща в околността няма да ми е проблем да я донеса.
Тя ми е подарък от училището за бъдещи мами на списание "9 месеца" и там след всяка лекция подаряват по една такава книга. И самите лекции са доста интересни и полезни (надявам се  :))
*
Re: Пренатална грижа
« Отговор #23 -: Октомври 29, 2007, 08:21:55 am »
Тя ми е подарък от училището за бъдещи мами на списание "9 месеца" и там след всяка лекция подаряват по една такава книга. И самите лекции са доста интересни и полезни (надявам се  :))

Ники, разкажи по вече моля за училището. Какво ви учат? Аз много искам да ходя на такова, за съжаление в провинцията не са така популярни....
Re: Пренатална грижа
« Отговор #24 -: Октомври 29, 2007, 09:00:25 am »
Ники, разкажи по вече моля за училището. Какво ви учат? Аз много искам да ходя на такова, за съжаление в провинцията не са така популярни....
Nivear, лекциите се провеждат два пъти седмично в пицария "Мис Каприз" на Плиска - вторник и четвъртък от 9,30 до 11,30 часа. Има програма за месеца и сам си избираш кои теми ще посетиш и се записваш за тях. Самите лекции са безплатни, плащаш само куверт 2 лева, който консумираш по време на лекцията. Преди или след лекцията, а в повечето случаи и преди и след лекцията има представяне на продукти на различни марки като Авент, Нук, Себа мед, Хумана и тн. и малки подаръци от тези фирми за всяка бременна.
Аз ходих на почти всички лекции през октомври и сега в програмата за ноември няма нито една тема, която да се повтаря. Ти евентуално можеш да посещаваш такива лекции във Варна.
Ето и линк с програмата за ноември: http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
а ето и за октомври: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1119/
Ако имаш още въпроси с радост ще ти отговоря!
*
Re: Пренатална грижа
« Отговор #25 -: Октомври 29, 2007, 09:57:31 am »
Пак ли на този сайт да търсим програмата и за следващите месеци?
Re: Пренатална грижа
« Отговор #26 -: Октомври 29, 2007, 13:44:58 pm »
Пак ли на този сайт да търсим програмата и за следващите месеци?
Да. В края на всеки месец се публикува програмата за следващия.
Re: Пренатална грижа
« Отговор #27 -: Октомври 29, 2007, 16:50:59 pm »
Нивеар,
можеш да ходиш на курс за бъдещи майки в АГ центъра на д-р Петинка Цветкова, на ул. Битоля № 1 (до Пикадили Център). Всяка събота от 12:00, ако не се лъжа, провеждат занятия.
Аз съм ходила на такъв курс и определено го намирам полезно. В началото се запознах с видовете контракции и видовете дишане, обезболяване при раждане, раждане чрез Секцио; после "кърмих" една кукла, къпах куклата, масажирах куклата и др.

Никитали,
ако офертата е все още актуална, може ли да се кандидатирам?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Пренатална грижа
« Отговор #28 -: Октомври 29, 2007, 19:24:19 pm »
Никитали,
ако офертата е все още актуална, може ли да се кандидатирам?
Да, валидна е. Но ти май не си от София, така че кажи кога ще бъдеш тук, за де се видим.
*
Re: Пренатална грижа
« Отговор #29 -: Октомври 29, 2007, 20:59:24 pm »
Никитали,

благодаря ти за инфо-то :)на 8ми Ноември определено ще отида във Варна.

Миленка, дай по вече инфо моля за училището на д-р Цветкова или някакъв телефон на който мога да получа по вече информация.
Re: Пренатална грижа
« Отговор #30 -: Октомври 30, 2007, 08:56:19 am »
Нивеар,
ето ти телефона в другия мед. център д-р П. Цветкова, който се намира на ул. "Тодор Влайков" до фабрика "Христо Ботев".
603 654
Звънни там и питай за тел. на ул. "Битоля". Просто аз на Битоля го нямам.
Но аз ти препоръчвам Училището за бременни, не и самата Цветкова като специалист.
Макар, че тя ми каза, че след моя случай си е извлякла поуката, но...
А ти от Варна ли си или от региона?

Никитали,
ще ти пусна адреса си на ЛС, ако можеш да ми пуснеш пратка по Еконт за моя сметка и с наложен платеж. Или дай банкова сметка.
Бяхме в София на 26.10. на ФМ при Мазнейкова. Ще ходим пак в средата на декември, когато ще съм в 24та.

Бъдете добри и не губете кураж! :)