0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1120 -: Май 10, 2012, 11:40:10 am »
Момичета, ако може да получа съвет - търся да купя малка пералня, за пране на детски дрешки. Терминът на моя приятелка наближава, аз съм и купила стерилизатор на Авент, но компанията ни сме решили да и купим пералня, капацитет до 2кг. Предложения и линк за закупуване ако може, благодаря.
Ако имат пералня, по-добре я попитайте от какво има нужда, защото отделна пералня не и трабва, а ако няма такава, щом сте решили и вземете голяма до 5кг. Иначе трябва на ден и 2 пъти на ден да пуска пералня.
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1121 -: Май 10, 2012, 11:45:09 am »


*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1122 -: Май 10, 2012, 11:46:52 am »
Роклята е обещана.

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1123 -: Май 10, 2012, 14:21:02 pm »
http://www.topshop.bg/mini_peralnq_rejim_izcejdane-368349-47636-p4.html?ils=7&irp=1&main=household&pcs=1
Погледни и тази мини пералня.
ей това е готино ,само че  1 кг сигурно е за едни дънки или един пуловер..нещо такова,но за почивка е супер ,вместо да си връщаш мръсните дрехи и пр ,взимаш я и си ги переш там,сушиш ..така няма и да се налага да си носиш комлекти дрехи за колкото дни отиваш на почивка ,а можеш и с по-малко багаж да минеш :) .Супер.Другото ,което ми направи впечатление ,е че ги изцежда от  повечето вода..това какво ли означава..явно не е на обороти..може би ги вади мокри ,да се доизцедят на простора..все пак на мен ми допада идеята :) .А и на какви температури работи е важно.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1124 -: Май 10, 2012, 15:02:55 pm »
продадено
« Последна редакция: Май 31, 2012, 16:27:02 pm от mini »

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1125 -: Май 10, 2012, 16:33:43 pm »
http://www.topshop.bg/mini_peralnq_rejim_izcejdane-368349-47636-p4.html?ils=7&irp=1&main=household&pcs=1
Погледни и тази мини пералня.
ей това е готино ,само че  1 кг сигурно е за едни дънки или един пуловер..нещо такова,но за почивка е супер ,вместо да си връщаш мръсните дрехи и пр ,взимаш я и си ги переш там,сушиш ..така няма и да се налага да си носиш комлекти дрехи за колкото дни отиваш на почивка ,а можеш и с по-малко багаж да минеш :) .Супер.Другото ,което ми направи впечатление ,е че ги изцежда от  повечето вода..това какво ли означава..явно не е на обороти..може би ги вади мокри ,да се доизцедят на простора..все пак на мен ми допада идеята :) .А и на какви температури работи е важно.
Извинете за спама, но съм с познати във фирмата и питах.
Полуавтоматична пералня, трябва да и се налее вода, слага се препарата, после си загрява водата (не разбрах точно, но май до 40 градуса). Като изпере трябва да се източи останалото в нея и да се изплакнат дрехите на ръка. Ако смятате, че си заслужава...

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1126 -: Май 10, 2012, 17:53:38 pm »
Мен ако питате направо една нормална пералня, ако си няма. Нали има и такива с функции за по-малко дрехи.


Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1127 -: Май 10, 2012, 18:29:47 pm »
http://www.topshop.bg/mini_peralnq_rejim_izcejdane-368349-47636-p4.html?ils=7&irp=1&main=household&pcs=1
Погледни и тази мини пералня.
ей това е готино ,само че  1 кг сигурно е за едни дънки или един пуловер..нещо такова,но за почивка е супер ,вместо да си връщаш мръсните дрехи и пр ,взимаш я и си ги переш там,сушиш ..така няма и да се налага да си носиш комлекти дрехи за колкото дни отиваш на почивка ,а можеш и с по-малко багаж да минеш :) .Супер.Другото ,което ми направи впечатление ,е че ги изцежда от  повечето вода..това какво ли означава..явно не е на обороти..може би ги вади мокри ,да се доизцедят на простора..все пак на мен ми допада идеята :) .А и на какви температури работи е важно.
Извинете за спама, но съм с познати във фирмата и питах.
Полуавтоматична пералня, трябва да и се налее вода, слага се препарата, после си загрява водата (не разбрах точно, но май до 40 градуса). Като изпере трябва да се източи останалото в нея и да се изплакнат дрехите на ръка. Ако смятате, че си заслужава...
хахаха ,то ако е така по-лесно ще е на мивката да си изпереш .
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1128 -: Май 10, 2012, 19:05:27 pm »
Моят е друг
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3630990907145.147198.1645312682&type=1
и да, аз ги правя... в най-различни цветове  :D
А за двойна количка?
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1129 -: Май 10, 2012, 19:20:48 pm »
Момичета, предлагам това
http://prodavalnik.com/universalen-sennik-za-kolichka-s-uv-filtr-i5722459

 Уникално удобно и практично нещо е наистина. От собствен опит го казвам. Също изглежда и много модерно и ефектно. Абе, гъзария  :lol: :lol: :lol:
И аз да потвърдя, че е страхотен сенника :D
Дидонче, мерси за бързата изработка и доставка :D

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1130 -: Май 10, 2012, 21:19:53 pm »
Благодаря момичета.
Електролукса ще купуваме. Даже в Технополис има отстъпка за он-лайн пазаруване.
Знам, че мога да разчитам на вас  :D
aditoo, добре че ме светна за полуавтоматичните, ами то по-добре на ръка в този случай  :(
« Последна редакция: Май 10, 2012, 21:22:04 pm от stoeka71 »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1131 -: Май 10, 2012, 22:17:35 pm »
 Никиии, моля, моля, удоволствието е наше  :bighug:

 Катрин, няма проблем и за двойна да стане. Трябва само да знам ширината на количката, не е нужно с точност до см, той е разтеглив. другото, което трябва да се има предвид, вашата количка дали е с общ сенник, или всяко бебче си има отделен... Ако искаш направо на лични ми пиши, да не досадим
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1132 -: Май 10, 2012, 22:56:55 pm »
Момичета, търся столче/та за хранене и лятно спално чувалче 6м.+
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1133 -: Май 10, 2012, 23:45:08 pm »
Благодаря момичета.
Електролукса ще купуваме. Даже в Технополис има отстъпка за он-лайн пазаруване.
Знам, че мога да разчитам на вас  :D
aditoo, добре че ме светна за полуавтоматичните, ами то по-добре на ръка в този случай  :(
Браво !Добър избор,няма да съжалявате ако е този електролукс малогабаритния на размер .Ние сме страшно доволни от тзи пералня.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1134 -: Май 11, 2012, 19:35:58 pm »
Благодаря момичета.
Електролукса ще купуваме. Даже в Технополис има отстъпка за он-лайн пазаруване.
Знам, че мога да разчитам на вас  :D
aditoo, добре че ме светна за полуавтоматичните, ами то по-добре на ръка в този случай  :(
Браво !Добър избор,няма да съжалявате ако е този електролукс малогабаритния на размер .Ние сме страшно доволни от тзи пералня.

Точно този поръчах днес, благодаря много.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1135 -: Май 12, 2012, 11:16:38 am »
Момичета, продавам детска количка Navington Cadet.
Количката е в гаранция до 22.01.2013г.Ползван е само зимния кош, от март до сега. Гумите са почти нови, няма забележки.
Летния кош е чисто нов, стои с опаковката.
Има:
-дъждобран
-комарник
-покривало за крака за летен кош
-покривало за зимния кош
-подарък чувал за зимата, като този на снимката, но черен отвътре.
Цветът е същия като на снимките.
Маневрена е, управлява се с една ръка, зимния кош е с дебело матраче, маха се да се пере, и има повдигната позиция, за малки любопитковци.




http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-navington-atlantic-s-kosh-za-novorodeno-bg-2045.html

Цена 480лв., с подарък две играчки за количката , които също почти не са ползвани:D

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1136 -: Май 12, 2012, 18:44:16 pm »
Здравейте момичета,имам дрешки който подарявам,вече малки на майки,ако някой има нужда пишете ми налични да се разбереме :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1137 -: Май 13, 2012, 17:24:41 pm »
Продавам конче-люлка цена 40 лв.Като натискаш ушите почва да цвили и върти опашка.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1138 -: Май 14, 2012, 00:27:58 am »
Търся подобна люлка с максимално допустимо тегло на детето до 13 кг.

« Последна редакция: Май 14, 2012, 00:30:13 am от krisi1812 »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1139 -: Май 14, 2012, 13:08:40 pm »
 Момичета, отново аз с моите сенници...  :oops:
 Само искам да добавя, че могат да бъдат и двулцеви, за разкош
 http://prodavalnik.com/dvulitsev-universalen-sennik-i5975095