0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1000 -: Март 06, 2012, 10:25:18 am »
някой да си търси фризер?

продавам вертикален фризер Eniem с полезен обем 244 литра (6 чекмеджета). фризерът е употребяван, но изключително надежден като работа и много добре запазен. продавам го, защото вече нямам място за него, уви.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1001 -: Март 06, 2012, 15:26:33 pm »
Ето от мен два продукта на Авент - помпа за кърма и стерилизатор за микровълнова фурна. Стерилизаторът е в перфектно състояние, не личи че е използван, а помпата е в много добро състояние. Ако ги вземете и двечките, освен отстъпка от цената (50 лв. ОБЩО) има и подаръче от мен :)
Ето помпата и стерилизатора
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1002 -: Март 06, 2012, 19:20:13 pm »
Търся пързалка за детска стая.

Преди месец купихме от Хиполенд за 52лв
     
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1003 -: Март 07, 2012, 08:44:26 am »
Продавам:  Анатомична вана Onda Evolution  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/238_501/products_id/1097  цвета е синия.

Продавам: Стойка универсална ползвана е с Ondata  http://moetobebe.bg/bath/2809 .
При интерес пишете на лични за повече информация.

Продавам: fisher price Уокър

Вече продавам и музикалната ни масичка http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=1866
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1004 -: Март 07, 2012, 12:42:17 pm »
Масичката е продадена,остава Уокъра и ваничката с стойката :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1005 -: Март 07, 2012, 15:32:23 pm »
Търся си за проходилка Мони 'Нано',мекичката част за сядане.Купих ме си от Продавалника така проходилка,ама кой да опише,че плата не става и е на криво и какво ли още не,но взехме я вече така,че ще трябва да я нагодим тази някак си.Предполагам,че не само от 'Нано' ще пасне,някой,ако има нещо в предвид да ми пише.Благодаря ви предварително
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1006 -: Март 08, 2012, 19:55:56 pm »
Сменяме леглата на малките с надеждата,че в новите ще искат да спят ,та на спалнята вече да спим като хората.
Ето линк към обявата : http://prodavalnik.com/komplekt-detski-legla-lyulka-skrin-i-matratsi-magn-i4139211
Почти не са спали вътре.Единствените забележки са няколко леки одрасквания от играчки ,няма как да се видят на снимки,защото са леки..ако дойдете на място да ги видите ще ви ги покажа,ако ли не който го интересува ще му опиша точно къде са и ще се опитам отблизо да направя снимки ,дано се видят.Може и коментар по цената.
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1007 -: Март 09, 2012, 10:37:51 am »
Момичета и аз продавам столче 9-18 кг
Maxi cosi Priory XP, цвета е универсален- тъмно и светло сиво
разбира се, плата е поизбелял от стоянето в колата /и за снимките не съм го изпрала/, която не е гаражна, но самото столче като функционалност е в перфектно състояние
https://lh3.googleusercontent.com/-Mj7wPC5ltgE/T1m-vvJjs5I/AAAAAAAABWE/nel-DY67Vqg/s512/DSC_0001.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-0AX5XS8Uu5M/T1m-0bjEYhI/AAAAAAAABWM/pVEZoHn_bmw/s512/DSC_0005.JPG
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1008 -: Март 09, 2012, 22:46:08 pm »
Продавам Бънджи на Fisher Price.
В много добро състояние, без никакви забележки, много лесно се сгъва и не заема много място когато не го ползвате.
Вече сме на друга вълна...яко пълзене, катерене....бягане с паяк  и бънджито остана на заден план... :D, а място няма вече.....ни сме в едностайно жилище  :?

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1009 -: Март 09, 2012, 23:28:38 pm »
Продавам Активен плей център -ExerSaucer® Delux™ Active Learning Center, Green Circus,Evenflo http://www.evenflo.com/product.aspx?id=3&pfid=3898.Абсолютно запазен,без забележки,беше страхотно забавление за сина ми,но той вече е на друга фаза :)."Гащите"са подвижни на 360 градуса,детето може да скача като в бънджи,100 % обезопасено.Цена 30 лв.Обявата важи за Варна.Прилагам и снимки

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1010 -: Март 10, 2012, 10:46:36 am »
и ни имаме такъв център, който все още един от любимите ни занимавки, за мен беше голямо улеснение с него, хем си играеха....хем скачаха, то има функция люлеене и леко бънджи го играе  :wink:
аз моя още ще го пазя... :D
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1011 -: Март 10, 2012, 11:40:09 am »
Плейцентърът е продаден!
 Маринка,аз също бих го пазила,ако интересът се поддържаше,но вече го вълнува да е подвижен,макар и още да не е проходил сам :).Иначе аз също съм много доволна от тази джаджа,стоеше по цял час вътре и се забавляваше ,приятно разнообразие беше :).

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1012 -: Март 10, 2012, 12:07:37 pm »
Мариги,аз си заплювам твоя,че на Тини го изтървах:(Аз докато родя и ми потрябва ще минат поне 8-9 месеца,дотогава може да не ти е нужен.Да ме имаш предвив:)Много ми харесава и ми се струва полезен за майки,като мен ,които нямат баби в наличност:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1013 -: Март 10, 2012, 17:50:04 pm »
Тини, чакам си комисионната от продажбата! :lol: :lol:

Теди, по времето дето на теб ще ти трябва и аз ще продавам нашия, така че спокойно, все ще те уредим някакси :D. Подобен на този горе, но на Грако. Наистина е страхотно забавление. Бънджито също не е за изпускане. Благодарение на центъра и бънджито мога да пия едно кафе и прегледам форумите :D.


Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1014 -: Март 10, 2012, 18:21:48 pm »
Ех, момичета, и аз искам такъв плейцентър за моето бебезавърче :D. Може ли да се наредя за този на маригри, от Варна съм също. Отдавна ги заглеждам, моето дете играе с всичко, просто е удоволствие да му вземеш играчка.
Маригри, може ли на ЛС да пишеш от кога и до кога е подходящо ... ако не си го обещала вече бих желала да е за моето дете. Ние още имаме малко време докато дораснем за това забавление ... може и да се нагодим във времето.
« Последна редакция: Март 10, 2012, 18:25:20 pm от silvia29 »
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1015 -: Март 10, 2012, 18:29:40 pm »
Ох,Ел Господ здраве ад ти дава:)Всеки път като си пийвам кафенце ще те споменавам с добро:)Твоя си го заплювам пу пу пу:)))
Тва моето бебе по цял ден спи и по цяла нощ ме разиграва още от корема,после не ми се мисли:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1016 -: Март 10, 2012, 19:16:06 pm »
няма проблем, ще имам предвид Силвия тогава  :wink:
иначе в инструкция го даваха да се ползва след 4 месец, ни го почнахме от 5-6 месец.....не помня точно  :?
и през всички тези месеци много им забавно на децата, аз допълнително им слагах и други играчки и непрекъснато все със нещо се занимаваха. :D

само, че не мога да кажа кога ще го продам.....смисъл може още 1-2-3 месеца да го ползваме....всичко зависи от децата :?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1017 -: Март 10, 2012, 19:29:52 pm »
Да, така е, marigri. Моята Габи е на 1г и 2м, но още ползва бънджито :lol: Започнах да я слагам в него от 6 месечна някъде. Нашето е на Фишър Прайс - рейн форест. Вярно, че тя още не ходи самостоятелно и вероятно и това е от значение, но си го ползваме. Като започна да си се разхожда с паяка и да щъка хваната за пръста ми или за някоя секция или диван, си викам - а, ей ся вече го разкарах бънджито :lol: То много атракциони станаха, много нещо, нямам място вече. Ама ми излязоха криви сметките :lol: Ще си се прескачаме из къщи :lol: :lol: :lol:
Да са живи и здрави малчовците само, мястото не е важно :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1018 -: Март 11, 2012, 10:28:39 am »
Някой да има нужда от шезлонг?Имам нали4ни два броя.Единият е на Хаук ,другия на Бертони.
За посредника ще има комисион :lol:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #1019 -: Март 11, 2012, 16:54:02 pm »
Весенце,какви комисионни ,какви пет леваа,ахахха,ти виждаш ли колко желаещи се наредиха ;)По-скоро си я търси от Сиска,че Теди се беше наредила 20 минути след нея :*Спирам със спама !