0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #720 -: Октомври 03, 2011, 17:27:03 pm »
Dani, благодаря!
Маймунка, имаше такава чанта в "Продавалник", ако ми остане време ще я потърся и ще ти пратя линк. Иначе беше при количките
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #721 -: Октомври 03, 2011, 19:36:38 pm »
Благодаря ви,момиче от тука има и ще купя нейната :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #722 -: Октомври 03, 2011, 22:57:19 pm »
marigri,имам синьо столче на Бертони


Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #723 -: Октомври 04, 2011, 13:28:21 pm »
Продавам ето такава активна гимнастика:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #724 -: Октомври 04, 2011, 13:50:21 pm »
Продавам кошара Cangaroo siesta (оражево и св. синьо, две нива, повивалник, музика) http://kasida.bg/detska-koshara-cangaroo-siesta-267-1233.html
матрак Magniflex baby 60x120 http://magniflex.bg/bg/products/bambino/baby/
сгъваем матрак Bertoni http://vsi4kozadeca.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=43&category_id=31&flypage=flypage.pbv.tpl&lang=bg&limitstart=0&page=shop.product_details&product_id=114&vmcchk=1&Itemid=43

Цена за 3те - 180лв. Протектор за матрак, няколко чаршафчета подарък.

При интерес ще кача снимки.

аз се интересувам от кошарата само, възможно ли е или ги продаваш само в комплект?
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #725 -: Октомври 04, 2011, 20:37:03 pm »
 Маймунка, колко парички е гимнастиката. Висящите неща правят ли нещо и подложката шуми ли?
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #726 -: Октомври 04, 2011, 21:36:04 pm »
Маймунка, колко парички е гимнастиката. Висящите неща правят ли нещо и подложката шуми ли?

Писах ти на лични :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #727 -: Октомври 05, 2011, 09:48:35 am »
Дидка, може ли снимка? Има ли нещо към помпата?
Да има шишенце и няколко клапички за затваряне на шишенцето да се ползва за контейнер за кърма .
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 09:52:18 am от didka_ »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #728 -: Октомври 05, 2011, 16:04:46 pm »
Elena B, писах на лични
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #729 -: Октомври 05, 2011, 16:08:43 pm »
Продавам нашето дървено конче, с нормални следи от употреба, в много добър вид.
Нямам реални снимки в момента, давам линк към сайта, от който е закупено - ако има някаква забрана за публикуване на онлайн магазини, която съм пропуснала, моля да ме уведомите, ще се коригирам!
Трябва да натисните върху снимката, за да се отвори в по-голям размер и да го видите по-добре.
Цена 25лв.

http://nisatoys.eu/product_info.php?products_id=78
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #730 -: Октомври 05, 2011, 20:45:00 pm »
Продавам близнашка количка на TFK Twinner twist к-т със зимните кошове, дъждобран, чадър, комарник. Количката е за момичета с цвят малинено цикламено.
Купена е края на миналата година и е използвана активно от май-август.
Цена по договаряне
Актуална ли е обявата?
Пиша ЛС, отговор не получавам.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #731 -: Октомври 05, 2011, 21:11:00 pm »
Продавам забавна кола за сядане :)
http://www.monstermarketplace.com/creative-toys/ks-kids-jumbo-go-go-go-infant-car-by-ohio-art тука може да я видите подробно,и аз като Цвети,ако има забрана за линкове на сайтове извинете ме,ще коригирам.Няма никакви забележки,в идеално състояние е :).
 Таблото с кормилото може да се маха и да се играе отделно с него,издава звуци,мелодии,поли се с ключ ихххххих даже бръмчи точно като кола която сега пали,безопасна.Ако има въпроси нека са на лични,благодаря ви :)
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 21:14:07 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #732 -: Октомври 05, 2011, 23:24:02 pm »
Продава се кошара 140/70 в идеално състояние.
Намира се във Варна.
Цена 150лв(подлежи на коментар) :wink:




Продава се комбинирана количка Чиполино - Пуки, лека 9 кг, маневрена- подходяща за подлези и тротоари, с кош, чанта, дъждобран. Подходяща за новородени, 4 нива на сваляне на седалката, от легнало положение до седнало. Възможност за новороденото да е с лице към майката. В отлично състояние- няма забележки.
Цена 150лв(подлежи на коментар)

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #733 -: Октомври 06, 2011, 02:23:31 am »
Продавам нашето дървено конче, с нормални следи от употреба, в много добър вид.
Нямам реални снимки в момента, давам линк към сайта, от който е закупено - ако има някаква забрана за публикуване на онлайн магазини, която съм пропуснала, моля да ме уведомите, ще се коригирам!
Трябва да натисните върху снимката, за да се отвори в по-голям размер и да го видите по-добре.
Цена 25лв.

http://nisatoys.eu/product_info.php?products_id=78

на мен ми хареса, ти в софия ли си?
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #734 -: Октомври 06, 2011, 09:24:01 am »
Гимнастикта е продадена вече :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #735 -: Октомври 06, 2011, 12:12:51 pm »
Намалявам цената на АКТИВНАТА ГИМНАСТИКА от 20 на 15 лв!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #736 -: Октомври 07, 2011, 19:23:25 pm »
Продавам черна чанта ABC за 30 лв,има два малки дефекта,ако има интерс ще обесня на лични :)
 Ето този модел е:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #737 -: Октомври 08, 2011, 07:39:44 am »
Добро Утро :).
 Аз да кажа ,че колата е продадена,а чантата я запазвам за момента едно момиче да реши ,ако се откаже тя, ще пиша да се знае :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #738 -: Октомври 08, 2011, 15:08:23 pm »
Търся люлка,ако може да се ползва от 3-ти - 4-ти месец поне до година,а може и повече ако има такава. :)


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #739 -: Октомври 08, 2011, 18:26:12 pm »
Чантата е продадена :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...