0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #540 -: Май 17, 2011, 09:21:23 am »
кокиче ,на каква цена е?

60лв.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #541 -: Май 17, 2011, 14:47:27 pm »
Здравейте: продавам лятна Детска количка Aria on Track Classico на Peg-Perego  запазена е, много лека само 6-7кг. маневрена,лесно се згъва, аз съм страшно доволна от нея но вече ходим само пеша :) червена става и за момче и за момиче,  от Пловдив, цена-100лв.   тел. 0885 13 88 59                http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=10000&osCsid=ro6mjave1sa2ltuaq0mcu2tvi4
DSC00102
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #542 -: Май 19, 2011, 08:39:51 am »
Здравейте, мили бъдещи и настоящи мами!
Подарявам слинг-шал, в черно и сиво, който бях поръчала за себе си и jasmin_veni бе така любезна да ме уреди с него. По ред причини не съм го ползвала, дори още не съм го взела от нея, а Бобо вече е на път да проходи, така че явно няма да ми е необходим. Който има желание да го получи, моля да пише, и трите ще се разберем за най-удобния начин на приемо-предаване.
Приятен ден!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #543 -: Май 19, 2011, 09:36:35 am »
Продавам столче/кошница/ за кола 0-13кг на Чико. Може да я видите тук. Цена 50лв.
Също така продавам кенгуру Чиполино Лате, варианта с розово. Цена 20лв.
     
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #544 -: Май 19, 2011, 18:48:52 pm »
Здравейте, мили бъдещи и настоящи мами!
Подарявам слинг-шал, в черно и сиво, който бях поръчала за себе си и jasmin_veni бе така любезна да ме уреди с него. По ред причини не съм го ползвала, дори още не съм го взела от нея, а Бобо вече е на път да проходи, така че явно няма да ми е необходим. Който има желание да го получи, моля да пише, и трите ще се разберем за най-удобния начин на приемо-предаване.
Приятен ден!
Подарен!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #545 -: Май 20, 2011, 20:37:57 pm »
Продавам столче/кошница/ за кола 0-13кг на Чико. Може да я видите тук. Цена 50лв.
Също така продавам кенгуру Чиполино Лате, варианта с розово. Цена 20лв.

Кенгуруто е обещано.
     
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #546 -: Май 24, 2011, 16:17:13 pm »
само да споделя на мами, които търсят ел.люлка  :wink:
ни вчера си купихме от продавалника за 60лв на Кангаро с адаптор, еееее.....много хубава джаджа, люлее се на 5 степени....музика много спокойна и пак се наглася звука,безшумна....никакво бръмчане, абсолютно нищо, дано само и бебките после да я харесат  :wink:
пиша това, защото една приятелка има люлка на Фишер прайс и се оплака, че много бръмчи мотора и направо бебо може да се стресне, а и мелодии са едни стресиращи.... 8O, та бях малко на кантар да вземам или да не вземам това чудо, ама ето че явно всеки модел и марка нямат нищо обшо едно с друго  :wink:

това да не звучи като анти реклама на Фишер, подчертавам явно всеки модел се различава, защото гледах че имат много видове ел.люлки, а и отначало търсих такава....защото определено дизайна им много готин, няма други такива.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #547 -: Май 24, 2011, 16:24:41 pm »
Да, потвърждавам това за люлката на Кангаро. И аз си купих такава от една съфорумка тук и съм много доволна. Бебка я хареса, седи си в нея, говори на микрофона :) или на играчките, та аз мога да свърша някаква работа. Много ценно съоражение.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #548 -: Май 24, 2011, 19:54:46 pm »
Търся бънджи от този тип.


*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #549 -: Май 24, 2011, 21:22:40 pm »
Търся колан за бременни. :)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #550 -: Май 24, 2011, 21:49:03 pm »
Мога направо да ти подаря един-размера му мисля е М, ама става за голям диапазон шкембенца, обаче на мен не ми свърши много работа. Ако го искаш пиши, забравих да кажа че е български на donna balonna
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #551 -: Май 24, 2011, 22:28:27 pm »
Търся колан за бременни. :)

ако имате при вас магазин DM, последно там видях колани за бремени и не ми се видяха скъпи, можеш да провериш  :wink:
но пак не знам как се купува, все пак то трябва да се сложи да се пробва....иначе как да знам по кой размер да си меря шкембето  :lol:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #552 -: Май 25, 2011, 01:53:48 am »
shanoar стига да върши работа,български или не, нали все пак ще го ползвам мах. 4-5 месеца. :D Много ти благодаря, ще ти пиша на лични.

Маригри, не ми звучи познато този магазин. Тук предимно предлагат на BeSafe и цените са около 60 евро. Иначе не знаех че имат размери, нали за нещо подобно говорим:
http://www.youtube.com/watch?v=EtocUk-xsKw&feature=player_embedded
« Последна редакция: Май 25, 2011, 02:07:14 am от tranka »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #553 -: Май 25, 2011, 21:29:04 pm »
ДМ са отворили срещу Джъмбо на Цариградско шосе.
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #554 -: Май 25, 2011, 22:11:37 pm »
ДМ има и в подлеза на университета, до входа за метрото.

Ето ви списък на магазините:
http://www.dm-drogeriemarkt.bg/home/das-unternehmen/filialen-in-bulgarien/bereits-eroeffnete-filialen.html


Аз много пазарувам за себе си и детето от тази верига.  :wink:

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #555 -: Май 26, 2011, 15:51:54 pm »
Подарявам дрешки за близнаци-космонавти, анцузи, бодита, коледни костюмчета и др.
Нямам много време и затова не съм ги снимала, запазени са и смятам, че ще свършат работа на някое бъдещо майче.
Евентуално като размер ще са подходящи за бебета, които ще се родят към края на лятото.
При интерес ми пишете на лични:).
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #556 -: Май 28, 2011, 08:24:37 am »
Момичета, поръчах за Преславка рокля от Pumpkin Patch, за сватба за другия месец, но се оказва че й е малка, първо я предлагам тук. Размера е 24 месеца, цената е 20 лева. С етикета е, даже не съм я мерила, защото видимо е по-малка от габаритите на детето.
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S0TG80002/col/BUTTERCUP/listing/90350/categorypath/girl/little-girl/categories/dresses/ все още я има в сайта
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #557 -: Май 28, 2011, 08:34:41 am »
Мини, дали ще стане на пухкавелка Калина?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #558 -: Май 28, 2011, 08:38:33 am »
Преславка е 15 кг и 93-94 см в момента
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #559 -: Май 28, 2011, 08:47:54 am »
Ще я премеря като стане... :? но и тя е към 15 кг...
 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)