0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #360 -: Юни 23, 2010, 15:34:06 pm »
Продавам помпа за кърма на АВЕНТ-филипс.Помпата е чисто нова само я разопаковах ,но не ми се наложи да я ползвам.Купих я за 80 лв,продавам я за 60 лв.
 Ако някой прояви интерес ,моля пишете на лични!
 
[/
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #361 -: Юни 25, 2010, 15:53:06 pm »
Продавам количка JANE Nomad




Ползвана е няколко пъти. Към нея има дъждобран и зимен чувал в отлично състояние. Количката е изключително маневрена и удобна. Широка е и със степени за регулиране на легнало/седнало положение.

Цена: 500лв.


Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #362 -: Юни 27, 2010, 21:43:28 pm »
Продавам стерилизатор за 6 шишета използван но в отлично състояние и към него давам уред за подгряване на храна или шишета който не е използван изобщо за 50лв.двете.Немски са на Карера.
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #363 -: Юли 08, 2010, 19:37:43 pm »
Търся проходилка  :oops:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #364 -: Юли 12, 2010, 14:08:47 pm »
Продавам количка за близнаци HAUCK .http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=1168436&cat=3
и електрическа помпа за кърма Медела  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=1106225&cat=500
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #365 -: Юли 18, 2010, 21:00:40 pm »
Продавам количка Chicci Ct.02
Количката е ползвана 1 година. Има дъждобран, подарявам и порт бебе с твърда основа, което пасва точно на количката. Аз го ползвах вместо кош за новородено.
Цветът е същия като на снимката.
Количката е оборудвана със сенник, зимно чувалче, голяма кошница за вещи, подвижна табла, удобен джоб и дъждобран.Подходяща за новородени (облегалката има напълно легнало положение).Дръжката не се превърта и коша не се обръща на самата количка.Задните колела са с цяла спирачка,а предните могат да се въртят на 360 градуса ,могат и да се застопоряват.
Лесно сгъване и разгъване - само с една ръка.
Няма скъсано, цветовете не са избелели.
ето и малко снимки
http://prikachi.com/images/405/2338405B.jpg
http://prikachi.com/images/412/2338412P.jpg
http://prikachi.com/images/415/2338415M.jpg
http://prikachi.com/images/415/2338415M.jpg
*

    Crystal

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #366 -: Юли 19, 2010, 09:54:04 am »
Подарявам ръчна помпа за кърма Медела. Моделът е като този
 http://www.roshko-bg.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=188&category_id=27&manufacturer_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=35
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #367 -: Юли 20, 2010, 00:50:48 am »
Кристал,писах ти на лични.


*

    Crystal

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #368 -: Юли 21, 2010, 09:19:13 am »
Помпата вече намери новия си собственик  :)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #369 -: Юли 25, 2010, 15:36:10 pm »
Търся възглавница за кърмене  :)
Търся проходилка  :oops:
Аничка, някакви предпочитания имаш ли? Имаме една съвсем обикновена на Бертони, доста ползвана е, но мисля че би издържала още едно бебе  :oops:
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 15:40:33 pm от dianka »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #370 -: Август 14, 2010, 08:01:16 am »
Подарявам проходилка на Мони със едно липсващо колелце,което не е проблем :)

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #371 -: Август 15, 2010, 23:41:03 pm »
Търся бебефон, свестен (да не хваща други канали, на такситата например)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #372 -: Август 17, 2010, 21:41:15 pm »
Проходилката е дадена :)

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #373 -: Август 19, 2010, 14:52:39 pm »
Да дам повече подробности за електрическата помпа Авент.Нова цена- 150лв всичко!

Това е първата електронна помпа, която притежава ефективността на болничните помпи и същевременно е изключително малка и лесно преносима.
 Начин на работа: със захранване от ел. мрежа, с батерии, и като механична. Уникалната цифрова технология дава възможност за задаване на индивидуален ритъм на изцеждане, който може да се променя пожелание.
 Има функция на самоизключване при спиране на работа.
 Комплектът включва:
 - механична (ръчна) помпа Philips Avent ISIS IQ UNO
 - захранващ кабел с адаптер
 - кутия за батерии
 - оригиналната чанта
 - резервни силиконови части
 - охладителни пакетчета за гърдите
 - шишета за хранене Авент (125 мл и 260 мл)с чисто нови биберони и капачета
 - брошура "Инструкция за кърмене AVENT"
Помпата е нова, използвана е само няколко пъти за проба, в отлично състояние, без никакви забележки!
 Купихме я за презастраховане, защото бях убедена, че искам да кърмя!
 Има резервни силиконови части и охлаждащи пакетчета за гърдите, които също не са използвани!
 Подаръци:
 Два адаптора Авент, с които може да се цеди направо в контейнерите за кърма.
 Прибавям още 3бр. контейнери за кърма Авент, които са разграфени и могат да се съхраняват в камерата на хладилника.Те са много удобни да цедиш направо в тях.В тях след това може да се съхранява и пренася, и храна на детето.
 Прибавям и още едно шише Авент 125мл с чисто нов биберон и капаче, и термос за шише!!!
 Купувана е за 280лв, при първото ми по сериозно запушване на гърдите, но съм я използвала много малко, като я видите ще се убедите.
 Подаръците, които съм включила са купувани поотделно.С тях целият комплект който съм направила, в магазина струва над 350 лв!
 А и всички знаят, че Авент е най-добрата помпа, която е измислена.
 Поемам и куриера, стига да сте в БГ:)))
« Последна редакция: Август 19, 2010, 14:57:53 pm от Danidan »
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #374 -: Август 22, 2010, 18:35:25 pm »
търся си лятна количка,сгъваща се тип чадър
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #375 -: Август 30, 2010, 14:22:56 pm »
Нова цена на помпата и целият комплект- 139лв всичко!!!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #376 -: Август 30, 2010, 15:35:23 pm »
търся си лятна количка,сгъваща се тип чадър
и аз търсех но в крайна сметка си взех ето това и съм много доволна!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #377 -: Септември 06, 2010, 13:58:09 pm »
Момичета, имам доста употребявани дрешки 0-6 месеца за девойки, мисля да ги пратя в дом, но все пак ако има момиче, което е в затруднение ще се радвам да изпратя и да помогна. Не са нови, но пък са в много добро състояние, няма скъсано или захабено, единствено цветовете от прането са поизсветлели. Ако някой има интерес да ми пише ЛС.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #378 -: Септември 06, 2010, 21:21:12 pm »
търся си лятна количка,сгъваща се тип чадър
и аз вече се сдобих с количка
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #379 -: Септември 09, 2010, 20:15:06 pm »
Момичета, имам доста употребявани дрешки 0-6 месеца за девойки, мисля да ги пратя в дом, но все пак ако има момиче, което е в затруднение ще се радвам да изпратя и да помогна. Не са нови, но пък са в много добро състояние, няма скъсано или захабено, единствено цветовете от прането са поизсветлели. Ако някой има интерес да ми пише ЛС.

да напиша, че съм подбрала кашонче за очаквано бебе след няколко месеца, така че вече няма с какво да облекча друга очакваща съфорумка
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит