0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #120 -: Януари 20, 2008, 12:07:27 pm »
venus_melena, давай точна цена и да си стиснем ръцете, ако друг не ме е изпреварил.
Бях се насочила към най-обикновено дървено, но като помислих това ако добре се сгъва е по-лесно за транспортиране и по-удобно, най-вероятно и по-леко.
Освен това ми харесва са си купувам неща от майките на Зачатие, мда.
Поздрави!

На л.с. може да се договорим как да го получа, съответно ти мангизите  :wink:,  аз съм в София.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #121 -: Януари 20, 2008, 23:24:43 pm »
Столчето на venus_melena е закупено!  :P

Но....сега дойде време и аз да пусна обява, че продавам, стига съм купувала...
И така, аз продавам "уред за мухъл" :) Това е почти шега....
Сега сериозно, продавам овлажнител за въздух на Филипс:



моя УРОД  :) на цвят е светло оранжев, не е син.

Продавам го за 140 лева, без уредчето за измерване на темп. и влага /който иска може да си купи отделно/. Закупила съм овлажнителя миналата година за 220 лева. Ползван е само един месец. Продавам го, тъй като го ползвах на максимална мощност нон-стоп /24 ч./ в денонощието и стаята ми мухляса, което ме накара да намразя този уред. Но може би аз го ползвах неправилно и прекалено.
Противоречиви са мненията за ползата и вредата от този уред. Мога да кажа, че помага за по-лесно дишане, специална "бейби кеър" серия е, д-р Бърди твърди, че не се препоръчва за бебета. Може някой възрастен да го иска.
Уреда е ултразвуков и работи със студена вода и пара, т.е. опасност от изгаряне при евентуалното му падане, няма. Има три степени, които определят силата на струята на парата. Не е напълно безшумен.
Моля, ако някой иска да си прави мухъл - на линия съм :)
Дано не се окаже, че само аз съм балама и обявата да ми остане ялова :)
Наистина, всеки преценява, може да има желаещи.
Поздрави момичета.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #122 -: Януари 21, 2008, 22:23:19 pm »
Сделката за столчето е приключена, venus_melena, благодаря, много съм доволна!
Поздрави,
Нина
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #123 -: Януари 22, 2008, 14:11:05 pm »
И аз много се радвам, че ти харесва и че отиде в познат човек!
Пък може да имаме късмет скоро и да се запознаем лично!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #124 -: Януари 25, 2008, 19:34:52 pm »
Овлажнителят за въздух е продаден!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #125 -: Януари 25, 2008, 21:16:37 pm »
Ей как хубаво се развива темичката, много се радвам за осъществените сделки  :D.

Искам да отбележа, че нещата които бях написала в предните страници /панталони за бременна, олио за тяло на Event, кремче също на Event, крем за зърна на Avent, мокри кърпички за гърди на Chicco/ вече ги подарих на моя приятелка, която скоро ще става мама  :D.


Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #126 -: Февруари 04, 2008, 23:18:29 pm »
Продавам парен стерилизатор AVENT Express от по-старият модел без закопчалки отстрани. Стерилизаторът е в отлично състояние, много запазен.Ние спряхме със стерилизацията и вече не ми е необходим, затова и го продавам.Цена 18лв.
за контакт на лични или mail:mechta25@abv.bg GSM:0896060551


Продавам проходилка Бертони за 32лв. Закупена е от електронен магазин Пакостник на цена 45 лв. Проходилката има няколко степени на височина, музикален плот, въртящи се перки от двете страни.С широка основа е и е добре направена.Откакто сме я купили и за цялото време на ползване нямаме нито един инцидент с нея и винаги когато съм оставяла малката в нея съм се чувствала сигурна.Единствената забележка в момента са изядените картинки от моята малка сладуранка, ама какво да се прави зъбите яко ни мъчат.Продавам я защото вече ходим на собствен ход, а нямам никакво място у дома и за нея.


Продавам кенгуру Бертони за 15лв.,закупено е за 25 лв. от магазина под нас като ново.


Бебката в началото не го искаше, а после като и хареса бяхме в период на бърз растеж и затова сме го ползвали най-много 5 пъти за малко.Кенгуруто е синьо, а поддържащата част за главата на бебето е светло синя на кръгове.Кенгуруто може да се носи в 3 позиции има и лигавник към него и резервни закопчалки 2 бр.


 

« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 23:22:32 pm от Silwi25 »
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #127 -: Февруари 04, 2008, 23:26:35 pm »
Подарявам комплект панталонки и блузка плюш в екрю, с апликация мишка. Обличано е веднъж само панталончето. Дължината на панталончето от ластика до долу е 29см. Дължината на крачола на панталончето 16см. Дължината на ръкава на блузката е 16см. Дрешката е страхотна за малко бебе, но ние сред многото други я пропуснахме.Хубавото и е, че е с отворени крачоли, което позволява панталончето да се слага по-дълго време.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #128 -: Февруари 04, 2008, 23:38:51 pm »
Продавам светло синьо ватирано гащеризонче на V-baby. Цена 13лв. Ползвано е, но е като ново. Това е една от най-добрите ми покупки за бебката, които съм правила. Може да се ползва късната есен и зимата като космонавт с дебело якенце или порт одеялце.
Общата дължина на гащеризона от рамо до края на крачола е 54см. Крачолът е с дължина 18см. Има възможност за обръщане на крачолите.Гащеризончето е със закопчаване на крачолите с тик-так копчета.




Продавам космонавтче в портокалов цвят с буйки и ръкавички.Космонавчето е на Захи.Цена 22лв.Космонавтчето е страхотно, плюшено със супер ватичка, много топло, с откопчаващи се крачоли и възможност за навиване в началото, когато е по-малко бебчето. Към него има буйки и ръкавички. Ползвано е малко, защото имахме и други дебели дрешки, а зимата беше много топла. Закупено е от Захи на цена 32лв. Дължината на крачола на космонавта е 18 см, ръкава е 21 см. Обща дължина от рамо до края на крачола е 53см.

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #129 -: Февруари 04, 2008, 23:46:54 pm »
Продавам плюшен комплект панталонки, блузка с коте, буйки и шапка.Цена10лв. Комплектчето е запазено, мекичко, топло и удобно. Цветовете са патешко жълто цикламено и електриково зелено - райе. Дължината на ръкавчето на блузката е 14см, дължина на крачола на панталончето е 17см, панталончето от ластик до края на крачола е 32 см.Шаплата я намерих след като пуснах обявата.Тя си е в цветовете на комплекта.



Продавам плюшено гащеризонче(екрю) и плюшена блузка (портокалов цвят) към него.Цена 8лв Комплекта е закупен от Захи, обличан е не повече от 5 пъти и е адски запазен.Ръкавът на блузката е с дължина 14см, от рамо до долен ръб на блузката дължината е 23см. Гащеризончето е с дължина 40см от рамо до края на ританката, ританката е с дължина на крачолчето 14см.КОмплектчето е за малки бебоци мах до 2-3 месеца да става.



« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 23:53:12 pm от Silwi25 »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #130 -: Февруари 05, 2008, 10:57:24 am »
Здравейте момичета. Търся си столчета за кола. Може и да не са еднакви на цвят но като модел да са еднакви. Ако има някой за продан да свирка.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #131 -: Февруари 05, 2008, 12:43:06 pm »
Търся количка за близнаци без модели на Бертони и Чиполино, да е запазена и маневрена. :stroller:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #132 -: Февруари 06, 2008, 12:02:39 pm »
Подарявам 1 зимно яке и една блузка. И двете неща  са само прани.
[/b][/color][/b][/color]
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #133 -: Февруари 06, 2008, 18:22:17 pm »
Здравейте момичета. Търся си столчета за кола. Може и да не са еднакви на цвят но като модел да са еднакви. Ако има някой за продан да свирка.
Виж тук http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=264888.0
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #134 -: Февруари 07, 2008, 09:30:47 am »
Продавам столче за кола Чиполино. Столчето е от 0-13кг.Цена 35 лв.

Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #135 -: Февруари 12, 2008, 16:12:26 pm »
Проходилката вече намери своя собственик.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #136 -: Февруари 17, 2008, 11:54:49 am »
Столчето вече е продадено.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #137 -: Февруари 17, 2008, 19:11:33 pm »
Oбявата за стерилизаторът вече не е актуална.Продаден.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #138 -: Февруари 18, 2008, 17:04:45 pm »
Продавам два космонавта на "Захи", размер 1, светло сини. Обличани са един път, изпрани и са абсолютно като нови. На редовна цена бяха по 36лв., аз ги продавам за 20лв. единият, а двата ако ги вземе някоя близнашка майка  :D ще ги дам за 30лв.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #139 -: Февруари 18, 2008, 17:26:25 pm »
Продавам полу боти Nike цвят кафяв и червено № 21 - 35 лв. редовна цена 69 лв.
Обувки Geox № 21 цвят тъмно син и жълто № 21 - 40 лв. редовна цена 79 лв.
Ако има мераклии ще добавя и снимки, много са запазени почти не е ходил с тях.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!