0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #100 -: Ноември 08, 2007, 14:45:41 pm »
Подарявам Лосион Хидра Бебе на Мустела. Съвсем го бях забравила, тъй като отдавна не мажа Симона, нито с олио, нито с лосион.
Купувах го, когато купувах и другите неща на Мустела, малко след като родих, не е ползвано, но сега от любопитсво си сложих 2 капки да го помириша :oops:
В годност е до 2009, това предполагам, ако не е отворено де, но мисълта ми е, че си е съвсем читаво :)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2007, 00:38:15 am »
Подарявам тази пола. Производител е Етере. Размер 46.
Носена е един единствен път - купих си я за един коктейл, когато бях в края на бременността си.
Не мисля, обаче, че е подходяща при бременност, а по - скоро за някой, който реално носи този размер.
Полата е разкошна, платът е много фин джинсов. Цветът е наситено червено, но не крещящо. Снимката е малко лоша и показва неравности и дефекти по плата, но такива няма.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2007, 08:57:44 am »
Голяма "борса" сме си направили ние  :lol: подаръци за всички от сърце  :lol:

Полата е много хубава, Цветенце, ама ся хич не знам какъв размер съм  :D
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2007, 10:08:41 am »
о, любимия ми цвят :D
и на мен ми се щеше в края на бременността да нося този номер :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #104 -: Ноември 13, 2007, 10:42:51 am »
Полата е много хубава :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #105 -: Ноември 13, 2007, 12:56:40 pm »
tzvetenze ,много е хубава полата,обожавам този цвят.А защо да не е подходяща за бременни,не е ли с ластик отгоре?
<br />
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #106 -: Ноември 13, 2007, 13:06:24 pm »
Зори, не е с ластик. Не ми беше особено удобна на корема дори и за 3-4 часа, през които я носих,  но то тя и не е шита с идеята да се носи от бременни :wink:

Полата си намери притежател, остава само да я примери и да я хареса :D
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #107 -: Ноември 29, 2007, 13:27:24 pm »

Имам употребявано столче за кола от 0 до 13 кг.(кошница)в зелено, което вече не ми е нужно. :)
Закупено бе от Пикадили и изглежда ТАКА

При интерес на ЛС

В столчето вече ще седи, малка сладка госпожица  :lol: :D, която очакваме с нетърпение съвсем скоро да се роди. :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #108 -: Ноември 30, 2007, 13:20:40 pm »
Перденце :bighug: :heartbeat: :rainbow:. Много целувки за вашия сладурчо :kiss:
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #109 -: Декември 01, 2007, 15:19:42 pm »
Подарявам тази подложка за къпане http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196676&photo=3
Не можах и един път да я използвам, понеже се оказа, че коритото ни е тясно и не се закрепи на дъното. Размери 24х38 см. Хавлийката /розова е/ се сваля и може да се пере.
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #110 -: Декември 05, 2007, 10:39:31 am »
ние сме с такава подложка и е много удобна! :D
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #111 -: Декември 06, 2007, 11:43:33 am »
Подарявам Лосион Хидра Бебе на Мустела. Съвсем го бях забравила, тъй като отдавна не мажа Симона, нито с олио, нито с лосион.
Купувах го, когато купувах и другите неща на Мустела, малко след като родих, не е ползвано, но сега от любопитсво си сложих 2 капки да го помириша :oops:
В годност е до 2009, това предполагам, ако не е отворено де, но мисълта ми е, че си е съвсем читаво :)


Цветенце, намери ли притежател на лосиона, щото аз съм кандидат - оказа се, че го няма по аптеките.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #112 -: Декември 06, 2007, 11:47:06 am »
ние сме с такава подложка и е много удобна! :D
Габи, купили сме същата подложка, но я ми кажи от кой месец започвваш да я ползваш?

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #113 -: Декември 07, 2007, 09:08:13 am »
Здравей, започнахме да я ползваме от началото още, но ние в корито започнахме да я къпем някъде от началото на втория месец, че пъпчето и секретираше все още до тогава.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #114 -: Декември 09, 2007, 17:56:17 pm »
Продавам проходилка. Моделът е на чиполино и представлява кола с кормило, скоростен лост и т.н. Много е стабилна, защото е с 8 колела. Има мека и подплатена седалка, която е много удобна за бебето в началото, когато най-вече се вози в седнало положение. Височината може да се регулира спрямо височината на детето. Има 2 много приятни мелодии,а звуците на колата имитират различни маневри и са съпроводени и със светлини. Моля, който се интересува, да ми пусне бележка. Може да видите снимки тук: http://community.webshots.com/album/561716033varCxu
<br />[link=http:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #115 -: Декември 16, 2007, 21:19:04 pm »
Моля, ако някой иска да продава кошарата си (за игра), да ми пише на лични!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #116 -: Декември 18, 2007, 10:39:14 am »
Продавам проходилка. Моделът е на чиполино и представлява кола с кормило, скоростен лост и т.н. Много е стабилна, защото е с 8 колела. Има мека и подплатена седалка, която е много удобна за бебето в началото, когато най-вече се вози в седнало положение. Височината може да се регулира спрямо височината на детето. Има 2 много приятни мелодии,а звуците на колата имитират различни маневри и са съпроводени и със светлини. Моля, който се интересува, да ми пусне бележка. Може да видите снимки тук: http://community.webshots.com/album/561716033varCxu
Проходилката вече си има нова стопанка -една синеока красавица ще се вози в нея. Със здраве да си я ползва  :).
<br />[link=http:
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #117 -: Януари 13, 2008, 16:41:48 pm »
Подарявам тази шапчица. Много е мека и топла, отвътн е поларена, отвътре - памучна. Подходяща е за някоя малка около 2месечна госпожица, за да може да я износи в студените месеци. Нова е, не сме я носили, че ни беше подарена малка.
Ще се радваме със Симона да я дадем на някоя бебка от Зачатие, дори и да не е от Сф, ние ще имаме грижата да стигне до нея!


tzvetenze, шапката страшно ми хареса. Чакаме нашата бебка в края на Януари или първите дни на Февруари и мисля, че ще ни свърши отлична работа.
Свободна ли е още?
« Последна редакция: Януари 13, 2008, 16:44:17 pm от pgzenga »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #118 -: Януари 16, 2008, 08:02:53 am »
здравей, шапката отиде при една малка госпожичка отдавна, но аз съм забравила да отразя, за което се извинявам :oops:
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #119 -: Януари 20, 2008, 10:40:32 am »
Момичета, нашето столче за хранене Чиполино Гранд Комфорт вече не се ползва от 2-3 месеца, та, ако някой го иска, да пише. Нов струваше 159 лева, мисля за нещо като 90-100 - напълно запазен е, използвам 1 година точно!
Ето снимка от обявата в продавалника : http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=146120&cat=500
Матей - 1.04.2006 г