0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Еpidermolysis bullosa maligna neonatorum
« -: Август 31, 2007, 13:54:32 pm »
Здравейте!
Знае ли някой от Вас нещо повече за epidermolysis bullosa maligna neonatorum.И ако има вече такъв случай в семейството, какви генетични изследвания е необходимо да се направят преди следваща бременност!Предварително Ви благодаря! С поздрав!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*
Re: Еpidermolysis bullosa maligna neonatorum
« Отговор #1 -: Август 31, 2007, 19:42:25 pm »
Аз открих малко информация само за Еpidermolysis bullosa в ето този сайт.
http://debrabg.com/be.htm

Дано да съм полезна и ако може Мели да се включи тук...
*
Re: Еpidermolysis bullosa maligna neonatorum
« Отговор #2 -: Септември 03, 2007, 12:01:08 pm »
Благодаря, но до тази информация успях и сама да стигна.Тя не е достатъчно конкретна за нашия случай, а пък и не се изяснява какви са точно генетичните изследвания, които трябва да се направят, преди следваща бременност!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Еpidermolysis bullosa maligna neonatorum
« Отговор #3 -: Септември 03, 2007, 16:04:22 pm »
Съветвам те да направиш консултация в Лаборатория по молекулярна патология към Университетска болница по акушерство и гинекология (СБАЛАГ”Майчин дом”) на ул. "Здраве" 2 в София. Ако искаш, първо се свържи с д-р Алексей Савов на адрес asavov@medfac.acad.bg. Имах някъде и негов телефон, но в момента не мога да го открия, ако не успееш да се свържеш, пак ще потърся.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Еpidermolysis bullosa maligna neonatorum
« Отговор #4 -: Септември 04, 2007, 12:13:35 pm »
Много благодаря за информацията!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!