0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Защо
« -: Септември 23, 2005, 09:43:22 am »
Защо календара не разбира, че не ми е дошъл М и все още оцветява дните на предполагаемия М в розово, въпреки че те са минали? Вярно, разбъзикал ми се е цикъла, ама...

Cygnus, Beast, мога да ви пратя паролата ми на ЛС, за да го видите.
*
Защо
« Отговор #1 -: Септември 23, 2005, 09:51:41 am »
Зайче, като мине датата на М независимо, че М не е дошъл - квадратчетата остават оцветени с предполагащия цвят - за да си следиш  кога е трябвало да дойде.
Този цвят ще изчезне при отбелязване или на бременност или на нов цикъл.
Защо
« Отговор #2 -: Септември 23, 2005, 09:53:23 am »
10х  :D
*
Защо
« Отговор #3 -: Септември 23, 2005, 09:55:48 am »
Абе аз сега видях, че през опера не мога да вкарам дневни данни. Само при мен ли е така?
Защо
« Отговор #4 -: Септември 23, 2005, 09:56:41 am »
Не знам  :oops:
Аз съм с Мозила
Мели да каже.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Защо
« Отговор #5 -: Септември 26, 2005, 10:42:35 am »
Току-що пробвах Операта - не става :x
Дава ми javascript alert - fix errors: и изброява всички полета, които не са попълнени. Операта е 6,04
Вкъщи с файрфокса също има проблем - бележките излизат в прозорче много вдясно и към края на цикъла излизат извън видимото поле и не се четат.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Проблеми с Опера
« Отговор #6 -: Септември 26, 2005, 11:00:42 am »
Цитат на: cygnus
Абе аз сега видях, че през опера не мога да вкарам дневни данни. Само при мен ли е така?

Аз съм с последната Oпера 8.5 под Windows и Опера 8.1 под linux. И с двете вкарвам данни в календара и тук описания проблем го нямам. Проблем има само с popup-a на бележките - при всички опери се държи странно бокса и не се разпъва до размер такъв че да се види съобщението.
Защо
« Отговор #7 -: Септември 26, 2005, 20:03:44 pm »
Цитат на: ultra
Вкъщи с файрфокса също има проблем - бележките излизат в прозорче много вдясно и към края на цикъла излизат извън видимото поле и не се четат.

А така - а с моя файърфокс - никакъв проблем.