0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Напълняване
« -: Август 29, 2007, 14:32:21 pm »
Всички пишат за отслабване. Момичета, аз пък имам обратния проблем - много съм слаба! И мисля, че има доста като мен. В най добрите си килограми съм ставала 45 за височина 165см. Вече незнам какво да правя. Когато пих мерсилон качих 2 кг и стигнах заветните 45 кг. Сега съм отново 43-44. Дайте съвет!
*
Re: Напълняване
« Отговор #1 -: Август 29, 2007, 14:39:39 pm »
Ами, миличка, освен да ти дам от моите излишни килограми!  :lol: Имам колкото си искаш!  :lol: Подарявам ги!  :lol:
Сега, сериозно! Знам, че на децата изписват витамини, но при големите - не знам как стои въпросът! Успех! Дано някое момиче ти даде добър съвет!  :goodluck:

*
Re: Напълняване
« Отговор #2 -: Август 29, 2007, 14:45:19 pm »
Ами и моя мъж е много кльощав и бяхме говорили с познат лекар-джи пи.Каза-сори!Става въпрос за ген.И брат му е същия.И двамата ядат много, ама не качват нищо.Не са болни, просто метаболизма им е много точен.Иначе друго, което ми прави впечатление и може да има връзка-моя мъж яде страшно много, ама яде мнооооого бавно (в това и peta можа да се убеди на морето тая година  :lol:).А аз докато седна и съм готова.100% има връзка, защото организма му явно има рвме да реагира и добре да мсели храната, а моя изведнъж се натоварва.Ама не може завалийчето да яде бързо, какво да правя? :lol:
Re: Напълняване
« Отговор #3 -: Август 29, 2007, 15:53:59 pm »
Какво да ти кажа,и аз съм съ6тата,55 кг на 175 висо4ина.А си хапвам нормално.Мимка е прав,това си е ген,ба6та ми е съ6тия.Тебе пък притеснява ли те 4е си слаба?Аз доста добре си се 4увствам,сестра ми се скъсва от диети,на мен никога не ми се е налагало,и си ям каквото пожелая.
Като съвети,запо4ни да се храни6 под режим,първо.
Хапвай хляб (аз по4ти не ям хляб)със масълце, второ.
Сутрин запо4вай с не6то по-калори4но (например аз си хапвам овесени ядки със су6ени плодове и мед)
Има и една рецепта,смесва6 мед,смлени орехи,смлени ле6ници и смлени бадеми,и си хапва6 по 2 лъжици на ден.Освен 4е 6те понапълнее6,е и много здравословно.
Вси4ко това съм го изпробвала и действа.
А ти храни6 ли се редовно,пу6и6 ли?
Ако пу6и6,спри и 6те види6 резултата само след месец два.

Re: Напълняване
« Отговор #4 -: Август 29, 2007, 17:15:03 pm »
marty,
Стига да се храниш здравословно не мисля, че да си слаб е проблем ...
При тази височина повече килограми мислиш ли, че ще ти отиват ...
Ако искаш да оформиш някоя друга част на тялото - спортувай - от такава активност се повишава и апетита ...
Re: Напълняване
« Отговор #5 -: Август 29, 2007, 17:47:53 pm »
  Аз съм 160 см и тежа 50-51 кг.Харесвам се и се чувствам добре.Преди 3-4 гд бях 45 кг. и бях като ходещ скелет.Чувствах се много изтощена.Качих 10 кг за 1 година,когато започнах да пия противозачатъчни за кистите и после свалих 8 (с лунна диета).На 47 кг пак не ми беше добре.Сега се чувствам перфектно.
  Марти,ти как се чувстваш?И правила ли си консултации с лекар,някакви изследвания?Можеш да се консултираш с диетолог и да ти направят някаква програма за напълняване.  :P
  Иначе и аз ям много и бързо.Хората още са на салатите ,а аз вече на десерта и да чукна на дърво все още не ми се отразява.Запазвам си килограмите.Майка ми е била така преди да ме роди,ама после....Наистина всичко си е ген.
*
Re: Напълняване
« Отговор #6 -: Август 29, 2007, 19:04:50 pm »
Ами първо и аз се храня доста бавно. Не че не се чувствам добре, проблема е че не изглеждам добре. Особенно в летните месеци, когато трябва да носим къси работи, доста се депресирам от гледката. Иначе съм си енергична и не се чувствам отпаднала или нещо такова. Само външният вид...
Re: Напълняване
« Отговор #7 -: Август 29, 2007, 20:17:26 pm »
6те го оправим проблема,не се тревожи :DПратих ти инфо на ЛС.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Напълняване
« Отговор #8 -: Август 30, 2007, 13:43:38 pm »
Според мен можеш да пробваш известно време с пиене на протеинови шейкове.Отиди в някой магазин за спортни храни и попитай за различните видове протеини, кажи за какво става въпрос и те ще ти обяснят.Протеиновите шейкове могат да ти помогнат да качиш 2-3 кг., много са вкусни и полезни.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Напълняване
« Отговор #9 -: Август 30, 2007, 14:57:54 pm »
marty мисля, че рибено масло ще ти помогне, а ако не ела да ти дам и аз от моите кг  :wink:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Напълняване
« Отговор #10 -: Август 30, 2007, 15:19:36 pm »
Не се коси,като прехвърлиш 30-те ще се оправиш.
*
Re: Напълняване
« Отговор #11 -: Август 30, 2007, 16:44:39 pm »
Протеиновите шейкове са много гадни. В смисъл все едно брашняна каша пиеш. Пих известно време и дозата си я бях разделила на 2 - сутрин и вечер. Ами аз можех да карам само на тях. Като ги пиеш трябва и да спортуваш, не да седиш на стол цял ден.
Re: Напълняване
« Отговор #12 -: Август 30, 2007, 17:28:48 pm »
marty,
в повечето случаи хубавата фигури изисква усилия ... дали си слаб или дебел си е нужно извайване, за да си грациозен.
Така на стол ... трудна работа - най-много да направиш корем, което е още по-грозно ... Слаб човек с корем...
*
Re: Напълняване
« Отговор #13 -: Август 30, 2007, 19:18:11 pm »
А за пък съм 167 см и 53 кг и пак ми казват че съм слаба а по нагоре няма накъде, хич и не мога да мръдна нагоре.
Re: Напълняване
« Отговор #14 -: Август 31, 2007, 08:48:06 am »
Протеиновите шейкове са много гадни. В смисъл все едно брашняна каша пиеш. Пих известно време и дозата си я бях разделила на 2 - сутрин и вечер. Ами аз можех да карам само на тях.
А имаш ли апетит? Че нещо злоядо ми звучиш?
Нищо не може да замени физическата активност. От нея се оформят мускулите и се отваря апетит.
Другото, което се сещам са капсулите на Ескимо 3.

Само да вметна, че и аз съм слаба /но се харесвам/ и затова си позволявам да ти давам съвети ...
Re: Напълняване
« Отговор #15 -: Август 31, 2007, 08:49:03 am »
А за пък съм 167 см и 53 кг и пак ми казват че съм слаба а по нагоре няма накъде, хич и не мога да мръдна нагоре.
Фанта, ти си манекенче, мила ... Радвай се.
*
Re: Напълняване
« Отговор #16 -: Август 31, 2007, 13:19:55 pm »
Преди правих аеробиката на Синди Крауфорд и ми се отразяваше добре. Но последния път ми казаха с тия кисти да не се натоварвам физически, да не спукаме някоя. И аз несмея. Какви са тези капсули Ескимо 3?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Напълняване
« Отговор #17 -: Септември 03, 2007, 08:34:32 am »
Преди години и аз бях много слаба,грозно слабичка :oops:...спомням си че дори баба ми ми купуваше протеини за спортисти МЕГАМАС 200 и други ,но уви ефект никакъв. :lol:
После един ден една възрастна жена ми каза ,че съм била много слабичка да почвам да си хапвам попара с домашно мляко ,всеки ден так!!! :wink:
В начало се изсмях,но после опитах......след 2 месеца 5 кг качих :D :D :D
Е това беше преди ....серга вече ЕГН си оказва влияние.....вече пазя диети ,че ако си хапвам всичко много много ми се лепииии :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Re: Напълняване
« Отговор #18 -: Септември 03, 2007, 08:59:35 am »
Марти, и аз имах същия проблем преди 3-4 години. В първи курс студентка бях 39 кг.  :oops: с голям зор качих няколко и станах 43 кг. а съм висока 163. Личната ми лекарка ми препоръча прием на бирена мая за подсилване на организма. Такъв апетит ми се отвори, а и някак много бързо напълнях от нея. Сега вече съм 48-50 кг. но си ги поддържам  :) и определено се чувствам по-добре. Приятелката ми също беше много слабичка и ядеше всеки ден по 100 грама фъстъци, но аз не ги обичам  :( При нея също имаше ефект.
Успех и на теб  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]