0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
 Не мога да  избера подходящия крем за мен. :oops:Е ...вече минах 30 и се поевиха и първите нежни бърчици :(около очи...............и незнам какъв да си избера. 8Oмоля споделете вашия опит! :Dблагодаря ви предварително! :D :D
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #1 -: Август 26, 2007, 16:34:29 pm »
Ретинокс на Рок или Актив С на Ла рош. и двата са много добри.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #2 -: Август 26, 2007, 16:49:20 pm »
Препоръчвам ти Yves Rocher(Ив Роше),изобщо цялата им козметика е много добра.Магазина се намира на "Граф Игнатиев"37 и ще те консултират внимателно какъв крем ще е най-подходящ.На растителна основа са.Ефектът им е видим и осезаем.
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #3 -: Август 29, 2007, 10:45:55 am »
Някой ползвал ли е на "Ла прири" или на "Сисли" ?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #4 -: Август 29, 2007, 11:07:41 am »
Мога да ти препоръ4ам най/горе6то Крем за околоо4ен контур против първите бръ4ки,на Диор.Малко е скъпи4ък,но е уникален,страхотен е.Последния месец го редувах с Ив Роше,те имат нова линия против първите бръ4ки,съ6то съм доволна и не са скъпи продуктите им.
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #5 -: Септември 21, 2007, 15:02:23 pm »
Много ми харесва долива .Тои е хем против бръчки и същевременно за торбички
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #6 -: Септември 21, 2007, 15:19:25 pm »
Кралската серия на Орифлейм.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #7 -: Септември 21, 2007, 18:05:04 pm »
Дайте и оринтеровъчни цени .
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #8 -: Септември 21, 2007, 18:11:22 pm »
Аз ползвам на Avon
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #9 -: Септември 21, 2007, 21:01:59 pm »
В магазина ми препоръчаха нов крем ......    ARNAUD     ,харесва ми :D :D :D(-действа против бръчици
    -против торбички
    -против тъмни петна)
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #10 -: Септември 22, 2007, 13:34:47 pm »
Цената на крема на Ив Роше е около 30лв.Също има тройно действие.Можеш да поискаш тестер преди да решиш да го купиш.Става въпрос за серията против първи бръчици,казва се INOSITOL.
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #11 -: Септември 23, 2007, 22:25:53 pm »
аз ползвам на колинс страхотен е и има ефект.поръчва ми го моята козметичка тя работи само с колинс и всичко им е хубаво
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #12 -: Септември 23, 2007, 23:04:42 pm »
подкрепям предложението на Ния72 - особено крема с активен витамин С на Ла Рош.
продават се в аптеките. качествена френска медицинска козметика.

Сисли и Ла Прери са адски скъпи марки.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #13 -: Септември 23, 2007, 23:06:39 pm »
подкрепям предложението на Ния72 - особено крема с активен витамин С на Ла Рош.
продават се в аптеките. качествена френска медицинска козметика.


и аз съм много доволна от този крем
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #14 -: Септември 24, 2007, 00:49:31 am »
ако ги редувате опитайте и този на Рок мултикорекъшн за около очи.15мл около 46лв.много добър.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #15 -: Септември 24, 2007, 02:26:40 am »
Доста скъпичко
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #16 -: Септември 29, 2007, 08:09:31 am »
В магазина ми препоръчаха нов крем ......    ARNAUD     ,харесва ми :D :D :D(-действа против бръчици
    -против торбички
    -против тъмни петна)
Не съм доволна - когато го пуснаха на нашият пазар си взех серум и дневен крем.Серумът не струва, а крема се окисли за отрицателно време- дори не бях използвала и 1/3 от бурканчето.
Аз ползвам РОК вече 7-8 години, откакто го пуснаха и все опитвам за по 10-15 дена нещо друго, защото искам от време на време да го сменя/Лиерак,Галеник,Авен и т.н- сроден клас/ но от нищо не съм така доволна.
Дори четох че съдържа вредни вещества/наред и с други известни марки, дори и от по-висок клас/, но и това не ми подейства. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #17 -: Октомври 03, 2007, 11:31:17 am »
Денис, стана ми интересно това което казваш, може ли да изпратиш и линка, където си го прочела това - искам да видя за кои марки става въпрос и кое е вредното в съставките.

Освен това по думите на една козметичка, която се води за добра в областта си излиза , че ако се ползват кремове които съдържат колаген вместо да помагат за синтеза, всъщност организма свиквал да не произвежда и положението без този крем след това става трагично. Чудя се дали е възможно това и въобще има ли основание едно такова твърдение?!   :balk_80:
« Последна редакция: Октомври 03, 2007, 11:37:41 am от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2007, 09:52:08 am »
От 2 месеца отказах всички кремове и преминах на ароматерапевтични масла, това е истината. Сенките от очите ми изчезнаха дълготрайно, а освен начина на живот и гените ми предразполага към сини кръгове под очите. Ако не сте алергични към лавандула, роза и още нещо беше не си спомням вече направо пробвайте. нещото с което се мажа е продукт на Еко-мат (така ли се пише не знам) купих си го от ул. Любен Каравелов между 6-ти септември и ул. Раковска има студио за ароматерапия. Струва около 20 лв. От там си взех и  маслото за лице, то е с лайка, бял равнец и нещо друго против възпаления, защото правя много гадни пъпки.
Това от мен.
Ето ти сайта на производителя http://www.ecomaat.com/
Re: Крем очен контур,моля препоръчайте ми!
« Отговор #19 -: Декември 05, 2008, 13:34:40 pm »
Здравейте момичета :), колебая се между 3 крема за околоочен контур
Aven - soothing eyecontour cream,
Roc  hydra + destressant
и Lumene - hydra tender eye cream.
Искам да помоля, ако някоя от вас е ползвала някой от тези кремове да ми каже дали хидратират добре и дали са подходящи за суха и чувствителна зона около очите? Ще ви бъда много благодарна ако споделите!

PS: дали са подходящи за 30 + :oops: