0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ICSI в Монреал, Канада
« -: Август 25, 2007, 02:05:33 am »
Здравейте!
Има ли правили ИКСИ в Монреал? Ако може препоръчайте ми клиника. Всяка допълнителна информация ще ми бъде полезна, защото сме в Монреал от няколко месеца.
Благодаря предварително.
 :)
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #1 -: Август 25, 2007, 14:37:20 pm »
rety, аз не мога да ти помогна много - няма много момичета от Канада, които да пишат във форума. Само мога да ти препоръчам да прочетеш темата "Момичета в Канада", която се намира по-назад в този подфорум. Ако не си я видяла вече, виж я. Едно от момичетата е писало за Монреал, може да ти даде общи насоки ... Успех!

Ето и линка:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5329.0
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #2 -: Август 27, 2007, 04:31:56 am »
Мерси.
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #3 -: Август 27, 2007, 12:16:19 pm »
Рети, пиши лично съобщение на ема2, тя е в Канада и би могла да те упъти  :D

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #4 -: Септември 07, 2007, 01:00:40 am »
rety аз съм писала за Монреал. Ние бяхме с предписание за ИКСИ, но за късмет не стигнахме до него. Ако имаш въпроси пиши или в темата за Канада, или тук, или на лични съобщения - с каквото мога ще помагам.
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #5 -: Септември 11, 2007, 01:35:53 am »
Здрасти Rety, аз също живея в монреал.Вече 1 г и 3 месеца правим опити за бебче.На 6 месец реших да се заема сериозно с вапроса и отидох на лекар.мога да кага че си загубих 5 месеца , за да ми кажат че ми няма нищо, нито на мен нито на сапруга ми, но бебе не става.Последно реших и посетих clinique ovo , която се намира близо до метро Dekarie, тел.514-798-2000, там ми препора4аха да направя инсеминация за да улели4им шансовете или да изчакаме още 6 месеца.За в момента съм все още в размисъл тъй като все още се надявам да стане по нормален начин. Моят съвет е да отидиш дирекно в специализирана клиники.Желая ти успех и не губи вяра.
« Последна редакция: Септември 11, 2007, 02:19:03 am от molq15 »
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #6 -: Септември 16, 2007, 22:26:38 pm »
Здравейте! Благодаря за отговорите!
Правилно ли съм разбрала, че можем да отидем направо в клиниката по стерилитет без да ни е изпратил гинеколог? Не съм много наясно със здравната система тук, защото сме отскоро. :?
*
Re: ICSI в Монреал, Канада
« Отговор #7 -: Септември 18, 2007, 10:12:48 am »
Можеш и без направление, ако не са променили нещо в последните месеци - обаждаш се и си правиш среща - трябва да отидете и двамата защото тогава се назначават изследванията които да направите. Изследванията са безплатни ако имате здравна карта. Като се обадите обяснете че сте от скоро в страната и че вече имате правени еди си какви изследвания, от колко години опитвате и какви са ви диагнозите до сега. За да не останат с впечатление, че ей сега сте решили и понеже последния месец не е станало бебето сте скочили при тях. Някои неща трябва да се казват а ако трябва и да се преувеличат.