0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« -: Август 20, 2007, 20:48:57 pm »
Здравейте момичета, след направен SDI /SPERM DNA INTEGRITY TEST/,Док.препоръча лекарстото Proxxed Plus на съпруга ми.Този медикамент е за подобряване на % оплодителен потенциал, но същият не се внася в България.Произвежда се в Люксембург, но разбрахме ,че го има и в други страни.За това молбата ми е, ако някоя от Вас има възможност да ми го купи и изпрати, ще сме и много благодарни.Предварително ще и изпратим парите за лекарството и пощенските разходи, само да ми пише.Много ни е спешно за да може по-бързо да имаме положителен резултат от него и да си насрочим по-скоро дата за инвитро.
*
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #1 -: Август 21, 2007, 12:24:44 pm »
Здравеи ето тук може да си го пора4а6 директно http://www.proxeed.com/
Успех
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #2 -: Август 21, 2007, 13:19:41 pm »
Първо- не е лекарство. Второ- не си давай парите за глупости. Виж какво съдържа- витаминки. В много ниска дозировка при това.

ProXeed® Plus Product Information
L-carnitine (fumarate)
1 g

Acetyl-L-carnitine
.5 g

Fructose
1 g

Citric acid
50 mg

Selenium
50 mcg

Coenzyme Q10
20 mg

Vitamin C
90 mg

Zinc
10 mg

Folic acid
200 mcg

Vitamin B12
1.5 mcg

 Купи си ги и ги пий.
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2007, 22:59:49 pm »
Zdravei Gde!
Az jiveq v UK. Tuk lekarite preporachvat vav vashiq sluchai FERTILITY PLUS, koeto spomaga za uvelichavane broq na spermezoidite. Vijdala sam go da go prodavat v Boots, no ne znam kolko tochno struva.
V E-bay proverih e £40.00 za 3 meseca.
Ako imash nujda ot poveche info mi pishi.
Uspeh!!!
The life is too short! Let's enjoy it!
*
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #4 -: Юли 06, 2008, 10:49:12 am »
Здравейте :D
След направения на мъжа ми СДИ тест се установи висок оплодителен потенциал -5,8%
Доктора ни препоръча Proxeed Plus за един месец.
Според вас при тези резултати и като се има предвид,че и броя на сперматозоидите му е много добър, има ли изобщо нужда от това "лекарство",което сигурно е и много скъпо/ако някой знае цената, може да каже/
Предварително благодаря :D
*
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #5 -: Юли 06, 2008, 10:58:33 am »
Цитат
ако някой знае цената, може да каже
Погледни тук-има и цени:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=1&topic=27939.0
*
Re: Помогнете-търся лекарство Proxeed Plus
« Отговор #6 -: Юли 06, 2008, 11:51:28 am »
Благодаря ти mpia! :D