0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Диферелин 3.75
« -: Август 20, 2007, 13:22:06 pm »
Здравейте момичета,
Нова съм сред вас, за първи път пиша в този форум, но далеч не съм нова в проблемите със забременяването. Просто се подвизавам в съседния форум - БГ Мама. Момичетата от там ме поъсевтваха да пусна темата си и тук.
През април ми правиха лапароскопия и ми откриха ендометриоза - между първа и втора степен. Предписаха ми лечение с Диферелин, който започнах да купувам веднага, тъй като не трябва да се губи и ден след операцията. Така или иначе от Шейново ми приготвиха документите за Диферелин по каса и в крайна сметка касата ми отпусна лекарства.
Ще напиша тук същото, което написах и в БГ Мама. В момента се оказа, че имам Диферелин, койт овече не ми трябва. И тъй като съм си купувала лекарствата, не мисля, че е долно, нахално или каквото и да било да се опитвам да си възстановя дадените пари. Купувала съм си 3 ампули по 320 лева, сега от касата ми се полагат 6. Затова мисля да ги продам по 150 лева всяка - така аз ще си възстановя парите, а някой, на когото са нужни 6 ампули ще може да си ги набави на половин цена.
Пишете ми, ако имате интерес. Успех  :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Диферелин 3.75
« Отговор #1 -: Август 20, 2007, 18:06:53 pm »
Браво BAN!
Подкрепям тe :balk_50:!
« Последна редакция: Август 20, 2007, 18:09:37 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Диферелин 3.75
« Отговор #2 -: Август 28, 2007, 14:20:40 pm »
Здравей,BAN.Оперирана съм през юни,подадох документи веднага и още чакам отговор от ЗК.Време е вече за инжекция №4 и тази сума ми идва малко непосилна.Как може да се свържем?Аз съм от София.
*
Re: Диферелин 3.75
« Отговор #3 -: Септември 03, 2007, 18:46:00 pm »
Здравей, kmi, съвалявам, че ти отговарям, чак сега, но досега нямах лесен достъп до интернет. По принцип аз също съм от София, но за съжаление в момента съм в Щатите за известно време. Връщам се в БГ на 21 септември и мога веднага да ти дам инжекцията, но преди това просто няма как да стане. Пиши ми ако не ти е късно.
Така или иначе ако след това ти трябват още ампули пак ми пиши - аз ще имам още 5 така че няма проблем. Успех!
*
Re: Диферелин 3.75
« Отговор #4 -: Септември 04, 2007, 16:57:53 pm »
Здравей,BAN.Оперирана съм през юни,подадох документи веднага и още чакам отговор от ЗК.Време е вече за инжекция №4 и тази сума ми идва малко непосилна.Как може да се свържем?Аз съм от София.
Обадете ми се тел-0898540908  daliana@abv.bg