0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rouzi-anna

как да отговарям в темите
« -: Август 13, 2007, 17:26:00 pm »
Искам да пиша в теми ,но не мога да разбера как става това,ще ме извините ама скоро писах в нова тема и после като исках да пиша отново в нея не можах,а и четох за правилата ,но не разбрах това RE аз ли трябва да го пиша ,незнам дали някой ще разбере ,но обяснете ми по нагледно.Благодаря предварително.
*
Re: как да отговарям в темите
« Отговор #1 -: Август 13, 2007, 17:29:42 pm »
Първо се регистрираш, после натискаш бутона Отговор под съобщението на другия потребител в темата и пишеш отговора си. Не е нужно да променяш заглавието на отговора. После натискаш бутона Публикувай и готовоооо.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: как да отговарям в темите
« Отговор #2 -: Август 13, 2007, 17:47:00 pm »
Може би си попаднала на вече заключена тема, при тях няма опция 'отговори'.Ще разпознаеш тези теми с катинарчето което имат до заглавието.На всички останали можеш да отговаряш без проблем.Ако иксаш пробвай тук да отговориш на тази тема.
Re: как да отговарям в темите
« Отговор #3 -: Август 13, 2007, 18:13:48 pm »
Първо се регистрираш, после натискаш бутона Отговор под съобщението на другия потребител в темата и пишеш отговора си. Не е нужно да променяш заглавието на отговора. После натискаш бутона Публикувай и готовоооо.

Благодаря ви момичета ,аз не съм се регистрирала ох че съм тъпа значи,сега ми светна .Мислех че щом имам регистрация в календара и съм ок ,но... Благодаря многооо :bighug: