0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Защо изчезна темата на Милена?
« -: Август 13, 2007, 13:47:45 pm »
Търся аз въпросната тема, и какво да видя - няма я.
Защо така?
Надявам се, че се сещате за коя става въпрос.
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #1 -: Август 13, 2007, 16:15:55 pm »
Единственото, което ми хрумва е че тя самата я е изтрила.Ако беше модератор щеше само да я заключи!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #2 -: Август 13, 2007, 17:19:30 pm »
Темата е изтрита от автора.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #3 -: Август 13, 2007, 21:09:27 pm »
Благодаря!
За това не бях се сетила.
Значи аз ако изтрия моя тема - ще изчезне всичко.
Имало още какво да науча.
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #4 -: Август 13, 2007, 21:36:02 pm »
И на мене ми направи впечатление, че липсва.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #5 -: Август 13, 2007, 21:38:37 pm »
Да, изтрива се цялата тема с отговорите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #6 -: Август 13, 2007, 22:05:09 pm »
Може би е преценила, че не е подходяща за този форум.
Дано не сме я прогонили с нашите изказвания.
Аз лично казах каквото мисля и се извинявам ако с нещо съм я
засегнала.
Милена, извинявай!
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #7 -: Август 13, 2007, 23:51:48 pm »
Аз тъкмо си бях намислила да напиша извинителна бележка за няколкото реда, които написах в темата и. Макар че, като си помисля, няма за какво да и се извиняваме, май! Ние я уважихме и писахме в темата и. Тя взе, че изтри всичко - това не ми изглежда да е проява на уважение към нас. Не видях някой да я осъжда - хората просто си написаха коментарите по темата, и то разсъждавайки на теория, без да я познаваме. Има голяма разлика между коментар, лично мнение (т.е. как ти възприемаш нещата) и "осъждането". Винаги съм си мислила, че различните мнения, разнообразието от мнения е много стимулиращо и за теб самия, защото може да ти покаже гледни точки за размисъл, за които ти не си се досетил. Може да ти помогне да погледнеш на проблема си и от друг ъгъл и да видиш решението. Понякога, разбира се. Та в това го виждам лично аз смисъла на съществуването на форумите. Дано Милена не е видяла осъждане на постъпката и. От огледалното отражение на нашите  собствени разбирания за живота - лично аз не виждам смисъл. От мненията на другите трябва да извличаме полезното за нас, а не да ни е страх от тях! Но хора разни! Успех и пожелавам на Милена!
« Последна редакция: Август 13, 2007, 23:55:25 pm от DivaRoza »
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #8 -: Август 14, 2007, 08:52:01 am »
Да, добре че тя си изтри темата, за да имате възможност вие да й отворите нова. Сега остава само някой да попита, а за какво беше темата и клюкарският център ще си намери тема за още една седмица.
Оставете момичето на мира.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #9 -: Август 14, 2007, 08:59:55 am »
E, тя сама направи да не бъде оставена на мира,
ако не беше изтрила темата си,
щяха да си попишат мацките и да спрат.
Но сега не е така :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #10 -: Август 14, 2007, 09:30:58 am »
 :roll: Чак сега забелязах,че темата е изтрита...Жалко...не мисля,че някой беше обидил там с нещо Милена.Може да е за добро...макар че имаше много-стойностни мнения и позиции отразени там.За мен това беше една много-поучителна тема...Жалко,че я няма.Здраве да е!Живота продължава,нали? :wink:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #11 -: Август 14, 2007, 13:25:17 pm »
То стана нещо като тема с продължение.
Не е била това целта ми.
Аз вече се извиних.
Моля модераторите ако преценят да заключат темата.
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #12 -: Август 14, 2007, 22:03:39 pm »
Това за "клюкарския център" е доста обидно! По тази логика всички сме големи клюкари, щото постоянно си пъхаме носа в проблемите на другите. Друг е въпросът, че те самостоятелно са ги публикували в няколко форума. Все пак, всеки е свободен да взема отношение, по която поиска тема! Това не го прави клюкар, поне в моите очи! Много странно определение!
Последно пояснение: горното е просто самозащита, а не "раздухване на проблема и клюкарстване".
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #13 -: Август 14, 2007, 22:50:18 pm »
При добро желание Бийста може да я върне, но пък има ли смисъл? В крайна сметка "клюкарките", както казва Тамара си клюкарят и без да има поводи разни. Нали така, Жени :wink:
Тамара, ако някой не иска да го "клюкарят" не пуска такива теми. А и не съм забелязала някой да тормози момичето.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #14 -: Август 14, 2007, 22:53:08 pm »
Авторката на темата ме помоли да не я връщам и аз уважавам желанието й, макар личното ми мнение е, че колкото по-малко се трие, толкова по-добре.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #15 -: Август 15, 2007, 09:32:19 am »
Това за "клюкарския център" е доста обидно! По тази логика всички сме големи клюкари, щото постоянно си пъхаме носа в проблемите на другите. ...
Последно пояснение: горното е просто самозащита, а не "раздухване на проблема и клюкарстване".

Розичке, не съм имала предвид никого конкретно. Не сложих мнение в темата на Милена, защото нямам мнение. Не осъждам никого за мнението му или за това, което е написал в една или друга тема. Имало е случаи и аз да трия постинги, защото съм обидена от реакцията, но после помолих да ми ги върнат.
Когато написах клюкарски център имах предвид не тези, които си пишат мнението, а тези които търсят сензацията и дават мнение без да им е поискано, както би станало ако тази тема продължи.
Извинявам се на всички, които са се почувствали засегнати от думите ми! Пак казвам - нямах предвид никого конкретно!

И така и така засгнах темата, поне да си кажа, че за мен
Няма тъпи въпроси, има тъпи съвети
така че нормално е да попиташ за мнението на другите, но ако даваш съвети, които не са ти искани изглеждаш мека казано тъпо.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Защо изчезна темата на Милена?
« Отговор #16 -: Август 15, 2007, 09:34:48 am »
Е то какво стана?Момичето си изтри темата, а тя продължава тук.Ами и аз съм си трила теми и не мисля,че щеше да ми е приятно това да продължи да се коментира.
Някой няма ли да я заключи вече?