0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
каква интимна козметика използвате?
« -: Август 11, 2007, 21:25:55 pm »
аз използвам на лактацид интимната козметика и съм много доволна но отвреме на време разообразявам например с малиция
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #1 -: Август 11, 2007, 21:30:46 pm »
Интимен гел на AVON. :wink:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #2 -: Август 11, 2007, 21:33:42 pm »
И аз като Джина- Ейвън, а преди ползвах и на Бионсен- също никак не е зле  :D

*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #3 -: Август 12, 2007, 00:14:32 am »
Редувам Лактацид и Себамед.  :wink:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #4 -: Август 12, 2007, 00:27:02 am »
Нивея и Лактацид /докато бях бременна/
Всъщност защо изобщо пиша- да ме имате в предвид, че за каквото и да става на въпрос като козметика, дори и за Стефи съм с Нивея- пристрастена съм  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #5 -: Август 12, 2007, 01:28:37 am »
Dercome Femme на Dr.Wolff.
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #6 -: Август 12, 2007, 08:25:14 am »
Нивеа  и Лактацид  :)
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #7 -: Август 12, 2007, 08:56:58 am »
" Nivea" и "Genera"
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #8 -: Август 12, 2007, 09:06:54 am »
аз съм на Лактацид.Предишният път като бях бременна,на ЖК ми казаха да ползвам Лактацид или Нивея.
<br />
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #9 -: Август 12, 2007, 10:51:16 am »
И аз съм на Лактацид и за сега съм много доволно :DИмам въпросче пишете,4е ги редувате,защо трябвали от време на време да се сменят? :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #10 -: Август 12, 2007, 11:08:15 am »
И аз съм с Dercome Femme на Dr.Wolff. Много съм доволна и последния си го купих от Германия. Доста дълго време издържам с него и по време на бременността го ползвах - не съм имала никакви проблеми.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #11 -: Август 12, 2007, 12:35:58 pm »
И аз съм с Лактацид.
Момичета, казвали са ми че използването на каквато и да е козметка за интимна хигиена нарушава киселинността на благалището и то става по-лесно достъпно за бактериите. Доктори са ми казвали само с вода и това е.
Какво мислите?
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #12 -: Август 12, 2007, 12:50:11 pm »
Момичета, казвали са ми че използването на каквато и да е козметка за интимна хигиена нарушава киселинността на благалището и то става по-лесно достъпно за бактериите.
Това е така,но се отнася за вагиналните промивки, а не за интимния гел.
Затова не е хубаво да се правят чести вагинални промивки, защото се променя средата и става по-податлива на инфекции.
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #13 -: Август 12, 2007, 13:27:23 pm »
Ами аз по принцип започнах да използвам такива гелове преди около 3 години, защото започхан да усещам час сърбеж от изсъхналост.Купих си интимен гел на Красная Линия, ама белия-с алое и веднага се оправих.По принцип ползвам основно него, но веднъж годишно свекито ми подарява на Орифлейм и също съм доволна.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #14 -: Август 12, 2007, 13:34:46 pm »
СВЕКИТО???? 8O
*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #15 -: Август 12, 2007, 13:38:17 pm »
Тя е дистрибутор на Орифлейм и много често се случва някой да си поръча нещо и дпосле да се откаже от него.Така се беше случило мин. година с един интимен гел и тя реши да го даде на мен, както повечето подобни невзети продукти.Началото на тая година ме пита за него, аз казах, че отдаван е свършил и тя ми подари пак.Няма да се дърпам я! :lol: :lol: :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #16 -: Август 12, 2007, 13:49:15 pm »
Брей кво свеки бе! :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #17 -: Август 12, 2007, 18:36:21 pm »
Мимка, ти ме очуди  8O Аз също понякога имам външен сърбеж и док ми каза, че може би е от изкуствените материи, дантели ит.н. Но това е идея- ще взема и аз да си купя от тая "Красная линия" пък да видим дали ще имам подобремие  :?

*
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #18 -: Август 12, 2007, 18:41:41 pm »
Ами при мен явно се дължеше на прекомерно изсушаване на кожата там.А гела я овлажнява, прави я по-мека.Пробвай, ако не мине, значи може да е гъби, незнам.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: каква интимна козметика използвате?
« Отговор #19 -: Август 12, 2007, 19:34:31 pm »
Лактацид ,но скоро мисля да си взема Нивеа :D :D :D