0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mari

даите съвет за антифосфолипидните тела!
« -: Септември 14, 2005, 12:23:32 pm »
Здравеите,въпроса ми е към момичетата на които им бяха открити антифосфолипидни антитела,какво са предприели след това.Дали са предприели някакво лечение,имало ли е ефект?Предстои ми ин витро,а Др Конова ми е написала че трябва да ми влеят тези системи,но искам и вашето мнение на тези които са минали по този път.
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #1 -: Септември 19, 2005, 17:35:13 pm »
Здравей!

Аз имам същият проблем и смятам да се доверя изцяло на доц. Конова. Пия Аспирин и ми направиха вливане с имуновенин. Утре ще ми бият диферелина и започвам стимулацията за инвитро. Доколокото знам ще трябва да пия аспирин поне 6 месеца, а вливанията са на 28дни и май зависят от резултатите на периодичните изследвания.
Ако искаш можем да поддържаме връка чрез личните е-мейли и да се подкрепяме, че голям страх ме тресе!  :roll:


(Вече ти отговорих в Събота, но незнам защо всичко, което написах тогава липсва.)
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #2 -: Септември 19, 2005, 17:38:02 pm »
Липсва поради технически проблем, Cygnus е обяснила подробно в темата "на кафе и бира".
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #3 -: Септември 20, 2005, 11:37:01 am »
Аз също правя такива вливания -  в понеделник ще ходя за второто, прия и аспирин и селен, както и Ел тироксин защото имам и тироид на Хашимото. Мога да кажа поне за сега, че предишните ми две бременнсоти недостигнаха до края на 9 седмица, а сега съм в 12-та.
Матей - 1.04.2006 г
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #4 -: Септември 20, 2005, 11:41:28 am »
Off: Вени, изпуснала съм тази добра вест, много се радвам за теб и много много ти стискам палци :D
Благодаря ти, Бени!







даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #5 -: Септември 22, 2005, 01:09:18 am »
Стискаме палци!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #6 -: Септември 22, 2005, 10:37:39 am »
Цитат на: venus_melena
Аз също правя такива вливания -  в понеделник ще ходя за второто, прия и аспирин и селен, както и Ел тироксин защото имам и тироид на Хашимото. Мога да кажа поне за сега, че предишните ми две бременнсоти недостигнаха до края на 9 седмица, а сега съм в 12-та.

Искрено се надявам този път всичко да е наред :crossfingers:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
даите съвет за антифосфолипидните тела!
« Отговор #7 -: Септември 22, 2005, 11:33:36 am »
Цитат на: venus_melena
Аз също правя такива вливания -  в понеделник ще ходя за второто, прия и аспирин и селен, както и Ел тироксин защото имам и тироид на Хашимото. Мога да кажа поне за сега, че предишните ми две бременнсоти недостигнаха до края на 9 седмица, а сега съм в 12-та.

Честита бременност Вени! Стискам палци този път да успееш докрай. Късмет!