0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #20 -: Август 24, 2007, 15:06:51 pm »
На мен  ми е препоръчан да го бия в два курса по 40 ампули. Първия курс също  започва в първия ден на стимулацията, а втория не се сещам или по време на ову или при полужителен тест, но като започнем стимулацията, Тодорова ще каже.
Миналата година започнах фраксито веднага след инжекцията прегнил.
*
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #21 -: Август 24, 2007, 17:23:01 pm »

   Евро,аз съм с антифосфолипидни,хашимото и генетични свързани с тромбофилия.Заради всички тях бях на фраксипарин 0.4от 20 ден на предния цикъл преди стимулацията и до края на бременността ,та даже и 6 дни след цезеровото.Всичко се изтърпява и забравя!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #22 -: Август 24, 2007, 17:25:04 pm »
Мерси, loana!
Аз съм само с АФА, и го слагах след ЕТ, но ми стана любопитно защото за първи път чувам за фракси в началото, но при теб явно има и друг повод.  :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #23 -: Септември 02, 2007, 18:15:05 pm »
Момичета,да не отварям нова тема, въпроса ми е към тези, които са на фраксипарин. На мен ми казаха да си изследвам само антифосфолипидните антитела и ТСХ. Вие пускате ли други изследвания(брой на тромбоцити)?

*
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #24 -: Септември 03, 2007, 14:03:16 pm »
Аз лично си следя само АФА, но при мен те са проблемните.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: как се бие Fraksiparin
« Отговор #25 -: Септември 08, 2007, 23:07:41 pm »
Аз също следях само АФА