0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има проблем с форума
« Отговор #20 -: Август 10, 2007, 13:39:06 pm »
Мерси много за бързите и точни отговори!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #21 -: Август 10, 2007, 13:53:34 pm »
А ако си свалим част от по-старите графики примерно, ще "помогнем" ли за освобождаване на място?  :oops:
Не, няма нужда да се трият данни от календара, това няма да промени положението.

Поздрави
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Има проблем с форума
« Отговор #22 -: Август 10, 2007, 15:58:28 pm »
А ако си свалим част от по-старите графики примерно, ще "помогнем" ли за освобождаване на място?  :oops:
Не, няма нужда да се трият данни от календара, това няма да промени положението.

Поздрави
ОК. То и без друго се оказа, че не може да се свалят графиките като файлове. Ама айде да не питам защо. :lol: :lol: :lol:

*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #23 -: Август 12, 2007, 14:12:32 pm »
ОК. То и без друго се оказа, че не може да се свалят графиките като файлове. Ама айде да не питам защо. :lol: :lol: :lol:
Може, ама засега само с Firefox :-)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Има проблем с форума
« Отговор #24 -: Август 12, 2007, 18:31:19 pm »
ОК. То и без друго се оказа, че не може да се свалят графиките като файлове. Ама айде да не питам защо. :lol: :lol: :lol:
Може, ама засега само с Firefox :-)
Извинявам се ама и това не знам какво е  :oops: Е, поне ми звучи познато, де  :lol: Някаква програмка ли е?  :?

*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #25 -: Август 13, 2007, 18:40:00 pm »
От преди малко буквите на сайта ми иzлиzат много големи. Все така ли Ще е или е временно? Или пък е само при мене? В другите сайтове не се получава.
Благодаря.
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #26 -: Август 13, 2007, 20:36:31 pm »
Май проблема си е в моя "телевиzор". Иzвинявам се zа патардията  :oops:.
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #27 -: Август 13, 2007, 21:07:06 pm »
Може, ама засега само с Firefox :-)
Извинявам се ама и това не знам какво е  :oops: Е, поне ми звучи познато, де  :lol: Някаква програмка ли е?  :?
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/

Поздрави
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #28 -: Август 28, 2007, 18:36:52 pm »
За да не пускам отделна тема, Ще поставя въпроса си тук.
Може би от 1 седмица, винаги, когато искам да публикувам мнение ми иzлиzа съобЩение, че е въzникнала греШка. Вторият опит винаги е успеШен. Аz ли бъркам някъде или и при други се случва?
Благодаря.
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #29 -: Август 28, 2007, 22:25:09 pm »
За да не пускам отделна тема, Ще поставя въпроса си тук.
Може би от 1 седмица, винаги, когато искам да публикувам мнение ми иzлиzа съобЩение, че е въzникнала греШка. Вторият опит винаги е успеШен. Аz ли бъркам някъде или и при други се случва?
Благодаря.
Има си проблем с претоварване на сървъра (сега купуваме още памет и се надявам това да помогне много), но чак пък всеки втори опит да минава - това повече ми прилича на използване на прокси, което е кеширало неработеща страница и при втори опит я ъпдейтва.

Поздрави
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #30 -: Август 29, 2007, 13:08:22 pm »
това повече ми прилича на използване на прокси, което е кеширало неработеща страница и при втори опит я ъпдейтва.
Това все едно е на китайски  :oops:  :D, но по-важното е, че раzбрах че вината не е моя или в моето PC.
Благодаря.
*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #31 -: Септември 01, 2007, 22:44:17 pm »
И аз да не пускам нова тема и да питам тук?! :oops: От време на време (почти по всяко време май) във форума се появяват едни такива руски темички от руски авторки... Няма ли някакъв начин да се блокира достъпът им или да се изтриват веднага?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Има проблем с форума
« Отговор #32 -: Септември 02, 2007, 01:28:00 am »
du6ka,
тези темички се наричат "спам" - нежелани постинги с рекламна (или по-лоша цел). не можем да блокираме достъпа на всички, защото има милиарди адреси по света, от които се пуска спам. трият се веднага, щом има свободен модератор да ги види. нямаме 24-часово дежурство на модератори, че да ги трием веднага. просто не ги гледаш и не ги отваряш. не е болка за умиране, нито е проблем на форума.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Има проблем с форума
« Отговор #33 -: Септември 02, 2007, 11:31:25 am »
Благодаря ти за отговора, Jam! Ще се опитвам да не им обръщам внимание...