0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Лечение - дали, откога и при кого?
« Отговор #20 -: Септември 14, 2007, 00:40:18 am »
Пиша това за инфо на тези, които ми отговориха (за което им благодаря) и се интересуват, а и евентуално ако някой се рови в архивите на форума после може да намери нещо, което да му е от полза, знам ли.

Получих си резултатите от Плевен преди няколко дена. Там си правих разширена спермограма и микробиологичен анализ. Микробиологичният анализ е отрицателен, т.е. нямам бактерии, левкоцити и т.н., а резултатите от спермограмата са в референтни граници.

Накратко - нещата при мен са нормални [въздишка на облекчение], надявам се такива да си останат и в бъдеще.

За себе си лично си направих два извода, може би тва са и моите два съвета.

Ако имате съмнения - направете си изследвания и не отлагайте. Ако всичко е наред, камък ще ви падне от сърцето, а ако имате проблем - това е първата стъпка към решаването му.

Направете си изследвания в специализирана клиника - резултатите от клиниката в Плевен се разминават с тези от лабораторията в Русе.

Бъдете здрави!
Нека имате повод да пишете в един друг форум !
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 00:43:04 am от A.l.e.x. »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Лечение - дали, откога и при кого?
« Отговор #21 -: Септември 14, 2007, 09:47:33 am »
A.l.e.x.,  :balk_21:

Много си мил, благодаря ти!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Лечение - дали, откога и при кого?
« Отговор #22 -: Септември 15, 2007, 10:20:02 am »
Алекс, аз също те поздравявам за отговорното отношение към здравето ти. Дано има повече мъже като теб. Пожелавам ти всичко най- хубаво.

*
Re: Лечение - дали, откога и при кого?
« Отговор #23 -: Септември 15, 2007, 12:39:57 pm »
Паздрави и от мен