0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #100 -: Януари 31, 2010, 21:37:03 pm »
Аз ползвам на Долива интензивен.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #101 -: Февруари 01, 2010, 12:17:57 pm »
Благодаря ви за отговорите!  :lol:
  Душе ,ще ти предложа нещо достъпно и качествено..."Dove"-Intensive cream.Можеш да го ползваш по всяко време на деня.Дори си купи голямата опаковка от 150 мл,по-евтино ще ти излезе...е,ако решиш,де.
Фани, харесвам сапуните на "Dove" и предполагам, че и кремовете са им хубави. Ще проверя този, за който ми пишеш каква цена е. Разбрах, че е дневен крем и може да се слага по всяко време на денонощието. А за нощния крем какво ще ми кажете - задължителен ли е или препоръчителен, или не е от първа необходимост?
Какво ще ми препоръчате и или към кого да се обърна за консултация?
П.П. Не разполагам с много финансови средства.  :( :( :(
Много харесвам два крема на Арома - с пчелен мед (жълт) и с витамини А+Е (лилав) - особено през зимата и за цената си са чудесни продукти.
Една приятелка работеше в Арома и коментираше, че тези конкретни кремчета са от доброто наследство на продукцията от едно време. На всичко отгоре не съдържат парабени, а това винаги добре дошло.
Ползвала съм и скъпи кремове, но понеже нямам хубава кожа, никой продукт няма да ме напрви фотомодел.
Цигуларче, благодаря ти за изразеното мнение. Преди време съм ползвала този лилавия крем с витамините, но лошото е, че не съм постоянна.  :( Жълтият, с меда, също го знам, но ми идва малко лепнещ, не знам защо... Може да си взема този с витамините - все пак е зима и кожата има нужда. Ама аз, що ли си мислех, че тези кремове са за ръце?
Душе, Deva Q10 е на добра цена и подходящ за твоята възраст. Ето ги, но тук няма цени. Имаше за празниците промоции в хипермаркетите. Виж ги как изглеждат и се разгледай из магазините, в комплект излизат доста евтино.
http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=52&PHPSESSID=d494ce939be210fe983ae26e6c0cc933
Преди няколко дни ходихме на метро, да си пазарим за месеца. Имаше богати колекции на много разумни цени. Особено българските марки. Гледах по-специално сериите на "Дева" - дневен, нощен, околоочен, с Q10. Зайче, благодаря ти, ще ги разгледам по-подробно.




*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #102 -: Февруари 08, 2010, 20:35:44 pm »
Крема на Dove е хубав и евтин, но е доста мазен, не може да се ползва в горещото лято. Става само за през късната есен и зимата. Поне за мен е така.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #103 -: Февруари 08, 2010, 20:41:15 pm »
Крема на Dove е хубав и евтин, но е доста мазен, не може да се ползва в горещото лято. Става само за през късната есен и зимата. Поне за мен е така.
Тоест, Оси, за сега е подходящ!  :wink: :lol:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #104 -: Февруари 08, 2010, 20:44:59 pm »
Крема на Dove е хубав и евтин, но е доста мазен, не може да се ползва в горещото лято. Става само за през късната есен и зимата. Поне за мен е така.
Тоест, Оси, за сега е подходящ!  :wink: :lol:

Определено. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #105 -: Февруари 08, 2010, 21:42:00 pm »
А някой ползвала ли е крема за лице на aquasource  МУУН РАЙЗ ?
Четох,че сподпомагал за зачеването,имате ли мнение?


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #106 -: Февруари 08, 2010, 22:18:54 pm »
А някой ползвала ли е крема за лице на aquasource  МУУН РАЙЗ ?
Четох,че сподпомагал за зачеването,имате ли мнение?
8O


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #107 -: Февруари 09, 2010, 22:59:21 pm »
А някой ползвала ли е крема за лице на aquasource  МУУН РАЙЗ ?
Четох,че сподпомагал за зачеването,имате ли мнение?
8O Че това крем за какво е?  8O Нали за лице? 8O Ох, на 40 години станах и още не съм разбрала как се зачева!  8O

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #108 -: Февруари 09, 2010, 23:01:44 pm »
:lol: :lol: :lol:
този крем се маже на съвсем други места, не и по лицето
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #109 -: Февруари 10, 2010, 12:47:58 pm »
Аз използвам Трите стъпки на Клиник в комбинация с repairwear. Не са евтини, но пък са икономични. Купувам ги два пъти в годината.

Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #110 -: Февруари 10, 2010, 20:22:02 pm »
Аз използвам козметиката на Belnature.
Купувам си я от козметичния салон който посещавам(Angel face).
За сега съм много доволна.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #111 -: Февруари 12, 2010, 17:32:26 pm »
Аз използвам на Nuxe и съм много доволна. Кремът е прекрасен.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #112 -: Февруари 12, 2010, 18:38:16 pm »
Здравейте аз в момента използвам ROK - HIDRA+BIO ACTIVE,
отавна го исках и сьм много доволна.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #113 -: Февруари 12, 2010, 19:35:30 pm »
Приканвам коментарите да се придържат към достъпни за всички продукти.

Темата започна с уговорката препоръките да са за кремове за лице на достъпни цени, но незнайно защо се стигна до Clinique, RoC и други скъпи марки за бая пари.

Аз лично имам проблем не само с цените, ами и с рекламите и маркетинга на скъпото - дразни ме пробутването на стандарти за красота и лукс. В крайна сметка всички фирми тикат в кремовете 10-15 стандартни съставки и чат-пат някой чудотворен извлек в миниатюрно количество.

Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #114 -: Февруари 13, 2010, 09:52:36 am »
Приканвам коментарите да се придържат към достъпни за всички продукти.

Темата започна с уговорката препоръките да са за кремове за лице на достъпни цени, но незнайно защо се стигна до Clinique, RoC и други скъпи марки за бая пари.

Аз лично имам проблем не само с цените, ами и с рекламите и маркетинга на скъпото - дразни ме пробутването на стандарти за красота и лукс. В крайна сметка всички фирми тикат в кремовете 10-15 стандартни съставки и чат-пат някой чудотворен извлек в миниатюрно количество.


:good_post:

*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #115 -: Февруари 13, 2010, 12:00:34 pm »
Приканвам коментарите да се придържат към достъпни за всички продукти.
Темата започна с уговорката препоръките да са за кремове за лице на достъпни цени, но незнайно защо се стигна до Clinique, RoC и други скъпи марки за бая пари.
Аз лично имам проблем не само с цените, ами и с рекламите и маркетинга на скъпото - дразни ме пробутването на стандарти за красота и лукс. В крайна сметка всички фирми тикат в кремовете 10-15 стандартни съставки и чат-пат някой чудотворен извлек в миниатюрно количество.
Не, цигуларче, не е имало уговорки за кремове на достъпни цени!  :wink: :lol: Това, че някои жени, като мен, не могат да си позволят скъпи кремове, не значи, че други, които могат, не трябва да го правят!  :wink: :lol: Единственото условие за мен е личната препоръка, да мога да приема съвет за нещо, което момичетата тук, на които вярвам, са ползвали вече, доволни са и го препоръчват. Е, ако и цената е разумна, това е още по-добре!  :wink: :lol:

Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #116 -: Февруари 15, 2010, 14:38:43 pm »
Темата започна с уговорката препоръките да са за кремове за лице на достъпни цени, но незнайно защо се стигна до Clinique, RoC и други скъпи марки за бая пари.

Все пак споделяме мнение  :wink:. От личен опит мога да кажа, че по-качествената козметика /съответно по-скъпата/ е доста икономична и е почти еднакво,като цена, дали ще си купя един качествен крем на цената на пет некачествени.

Иначе, аз също не си ги купувам с лека ръка  8)

Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #117 -: Юли 27, 2010, 13:07:22 pm »
Здравейте,аз пък след като родих второто си дете ми се появиха тук там такива петна по точно моето е като точици.Много са ми неприятни но какво да правя.Ходих при една козметичка и поисках съвет,тя ми каза да взема връзка магданоз да го стрия в хаванче да го изцадя и да го изсипя във форми за лед.Всяка сутрин да се натривам с кубче лед докато свършат ледчетата и после пак същата процедура.Трябвало да бъда упорита защото не се махали лесно но аз прекъснах след третото ледче,неможах да видя ефекта.Надявам се вие да сте по-упорити и да сте доволни.Ако има ефект тогава и аз ще бъда упорита.УСПЕХ.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #118 -: Февруари 02, 2011, 22:52:51 pm »
Умувам да си сменям крема за лице, но не съм сигурна с какво точно.
За сега ползвам Garnier Essentials - хидратиращ крем, като и другите продукти от същата серия. Доволна съм.

Само се чудя, кога е момента да си купя по-сериозна козметика?!
Вярно, че още съм на 26, но до сега все избирах лека, ежедневна козметика, без специални ефекти :).

Кога започнахте да ползвате крем против бръчки, или нещо с подобен нюанс и каква марка?

Имаше един период в който ползвах козметика на Орифлейм, там възрастовата група между 25-30 си имаха отделни продукти вече с леко действие в тази насока. Но откакто си купувам от магазина, почти не ми става ясно, кой крем за каква възрастова категория е.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #119 -: Февруари 02, 2011, 23:08:25 pm »
  :D Радост , върни се пак на "Орифлейм"...много съм доволна в последно време.