0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #80 -: Септември 17, 2008, 00:39:11 am »
Аз съм с крема на виши ,олиго 25 на 28 години съм.Много съм доволна, разбира се преди кремчето, си почиствам лицето с тоалетно мляко и после с тоник.И си слагам от крема сутрин и вечер.Лицето ми блести повярваи ми.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #81 -: Октомври 29, 2008, 10:00:13 am »
Здравейте!Кремът ми за лице е на свършване и трябва да си купувам нов.Последно ползвах NUXE и съм доволна,но искам да опитам друг.Вчера в една аптека ми  препоръчаха крем на PLANET SYSTEM,казаха че бил страхотен,без консерванти.Май съм решила него да си взема.Моля ,ако някое от момичетата във форума е използвало такъв крем ,да пише.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #82 -: Октомври 30, 2008, 19:45:00 pm »
Готина аз не мога да ти отговоря точно на въпроса но съм чувала че напоследък продуктите на Нивеа са много подобрени  :).Аз лично не съм пробвала крема за лице на нивеа (нов).ако има такива много ще се радвам да споделят  :lol:
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #83 -: Октомври 30, 2008, 20:06:47 pm »
opitai s la prairie,imat unikalen hidratira6t krem
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #84 -: Октомври 31, 2008, 10:02:15 am »
Последните 2-3 години ползвам само L'OREAL - HAPPYDERM. Бях много доволна,докато не ми подариха комплекта на ESTEE LAUDER - дневен, нощен крем и почистващ гел. По-хубава козметика не съм ползвала досега! Кожата на лицето ми ставаше като коприна!
Обаче свърши :(... и сега пак съм с L'OREAL.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #85 -: Октомври 31, 2008, 10:05:15 am »
opitai s la prairie,imat unikalen hidratira6t krem
И уникални цени  :mrgreen:

http://www.slava.bg/beauty/11/207.html
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2008, 00:34:44 am »
Здравейте!Кремът ми за лице е на свършване и трябва да си купувам нов.Последно ползвах NUXE и съм доволна,но искам да опитам друг.Вчера в една аптека ми  препоръчаха крем на PLANET SYSTEM,казаха че бил страхотен,без консерванти.Май съм решила него да си взема.Моля ,ако някое от момичетата във форума е използвало такъв крем ,да пише.
Здраси!
Аз в момента ползвам на Plante System околоочния гел-крем за уморени очи,тъмни кръгове.За мен той е страхотен,много добре ми се отразява,не ми дразни очите..грам!!Чакам с нетърпение заплата да пазаря гела за почистване на лице/грим(~25лв) :balk_62:
По принцип нямам чусвителна и капризна кожа,но в последно време трудно си намирам подходящата козметика.
За Plante System ..да права си...т.нар. био-козметика,затова и така смело избрах за очите!Колкото за продуктите им за лице..смятам,че ще си заслужават и ще са качествени.Доколкото си спомням имат два вида хидратиращи кремове(за суха и норм.кожа),и други два по-силни anti-age и един lifting!Честно казано дълто ги четох,но за цени с точност не мога да бъда полезна,някъде започваха от 35лв до към 50лв за най-активният им продукт.
Лятото изпробвах и техният "чист "дезодорант...без майтап така пише на етикетчето!С ментол и евкалипт...,направо забравих за тези на Vichy!!
Успех с избора!!Аз съм и с двете ръце за тази козметика!! :balk_46:
P.S.Между другото то и NUXE са био-продукти...да?
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #87 -: Ноември 05, 2008, 11:40:13 am »
Аз си взех на Plante system два крема-за лице с екстракт от хибискус и масло от картам,и гела за очи.Много съм доволна,повече от Nuxe.В аптеката ми казаха,че това е единствената марка козметика без консерванти.Съставките са извлечени от натурални растителни суровини.Продуктите не са тествани върху животни.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #88 -: Ноември 26, 2008, 15:06:20 pm »
opitai s la prairie,imat unikalen hidratira6t krem
И уникални цени  :mrgreen:

http://www.slava.bg/beauty/11/207.html

Вярно - цените са им от 160-180 лева нагоре , но пък продуктите са им страхотни и доста изследвани докато се реализират наистина. Малко по-евтина се явява другата серия на Juvena. Единствено за La Prairie да кажа, че е задължително да си нацелиш продукта, дават на всички места кудето се продава официално тази козметика тестери за да се пробва. Аз така съм много доволна от новия им крем с водорасли и морски колаген -хидратира страхотно http://www.laprairie.com/ambc/flash.php?lang=en
Обаче внимавам , защото кожата ми е склонна към омазняване. Повече ми пасва сякаш Cellular Moisturizer - Spf 15 The Smart Cream . Обаче продуктите за очите съм забелязала, че дразнят като попаднат случайно в окото.
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 15:12:47 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #89 -: Юни 25, 2009, 00:24:18 am »
Аз ви препоръчвам на Clinique трите стъпки или dermacol - e почистваш тоник с се нанася преди изкъпване със памук и след като излезите от банята ви препоръчвам да използвате Herbalife тои премахва пъпките и също така помага и за рани (за да ме попитате нещо ми пратете съобщение)ще ви помогна да избегнете проблемите на вашата кожа 
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #90 -: Септември 11, 2009, 19:09:27 pm »
Аз ви препоръчвам БЪЛГАРСКОТО!!!
Вече втори месец ползвам крем за около очи+ крем ден и нощ+ розова вода на
БЪЛГАРСКА РОЗА КАРЛОВО.
Смея да търдя че съм ползвала голяма част от по-скъпите кремове които са на пазара, но повярвайте им, тези по нищо не им отстъпват!

Съвсем достъпни са- за около 20-22 лв  можете да се снабдите с трите варианта.
Горещо ви ги препоръчвам :wink:

Срахотен свеж аромат и охлаждащ ефект на ниска цена...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #91 -: Септември 12, 2009, 09:43:13 am »
Аз ви препоръчвам БЪЛГАРСКОТО!!!
Вече втори месец ползвам крем за около очи+ крем ден и нощ+ розова вода на
БЪЛГАРСКА РОЗА КАРЛОВО.
Смея да търдя че съм ползвала голяма част от по-скъпите кремове които са на пазара, но повярвайте им, тези по нищо не им отстъпват!

Съвсем достъпни са- за около 20-22 лв  можете да се снабдите с трите варианта.
Горещо ви ги препоръчвам :wink:

Срахотен свеж аромат и охлаждащ ефект на ниска цена...
Е с това изобщо не мога да се съглася.
Не става въпрос да се надпреварваме кой ползва по-скъпа козметика, но не мисля, че нашата козметика  е на такова ниво, да се мери с чуждата козметика /Франция, Италия и т.н/...и дали изобщо някога ще бъде.
Ползвала съм българска козметика, ползвала съм и козметика висок клас - не може да става и дума за сравнение.


ПП. А от розовата вода /моята дъщеря ползва и е доволна/ аз лично се обривам.
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 11:35:40 am от danydany »
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #93 -: Януари 26, 2010, 13:08:30 pm »
Здравейте !
Да си кажа и аз проблема и с радост , ще очаквам мненията ви , тъй като сте с доста опит при кремчетата ...
Първо да кажа , че съм на 28 год., ако това има значение.Имам тъмни кръгове под очите , които не са натрапчиви , но все пак мен си ме дразнят !Искам да си купя крем , който наистина да действа не знам как да се изразя "избелващо" и тези кръгове да изчезнат !
Благодаря !
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #94 -: Януари 31, 2010, 13:49:04 pm »
здравей аз използвам съсвсем обикновен български крем краставичен,и съм много доволна.не е от скъпите но е хубав.има избелващо действие и освежава кожата.бих ти го препоръчала :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #95 -: Януари 31, 2010, 19:09:14 pm »
Здравейте !
Да си кажа и аз проблема и с радост , ще очаквам мненията ви , тъй като сте с доста опит при кремчетата ...
Първо да кажа , че съм на 28 год., ако това има значение.Имам тъмни кръгове под очите , които не са натрапчиви , но все пак мен си ме дразнят !Искам да си купя крем , който наистина да действа не знам как да се изразя "избелващо" и тези кръгове да изчезнат !
Благодаря !
Ето ти едни кремчета за тъмни кръгове - не съм ги ползвала, защото нямам такива проблеми, но може да опиташ. Аз съм много доволна от витамините и лосиона за косопад на тази фирма / а съм пробвала какво ли не/ Поискай тестери и опитай.
http://www.euromed.hit.bg/ProductspageEuromed.htm#face


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #96 -: Януари 31, 2010, 19:20:45 pm »
Крайно време е и аз да започна да използвам някаква козметика.  :( На 41 години съм, кожата ми е гладка и опъната, тъй като съм свръх дебела.  :wink: :lol: :( След баня ползвам балсам за ръце и тяло за цялото тяло и ръцете, но за лице съм ползвала само епизодично някакви кремчета. Какво ще ми препоръчате и или към кого да се обърна за консултация?
П.П. Не разполагам с много финансови средства.  :( :( :(

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #97 -: Януари 31, 2010, 20:27:45 pm »
  Душе ,ще ти предложа нещо достъпно и качествено..."Dove"-Intensive cream.Можеш да го ползваш по всяко време на деня.Дори си купи голямата опаковка от 150 мл,по-евтино ще ти излезе...е,ако решиш,де.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #98 -: Януари 31, 2010, 20:43:57 pm »
Душе, Deva Q10 е на добра цена и подходящ за твоята възраст. Ето ги, но тук няма цени. Имаше за празниците промоции в хипермаркетите. Виж ги как изглеждат и се разгледай из магазините, в комплект излизат доста евтино.
http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=52&PHPSESSID=d494ce939be210fe983ae26e6c0cc933
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #99 -: Януари 31, 2010, 21:32:18 pm »
Какво ще ми препоръчате и или към кого да се обърна за консултация?
П.П. Не разполагам с много финансови средства.  :( :( :(

Много харесвам два крема на Арома - с пчелен мед (жълт) и с витамини А+Е (лилав) - особено през зимата и за цената си са чудесни продукти.

Една приятелка работеше в Арома и коментираше, че тези конкретни кремчета са от доброто наследство на продукцията от едно време. На всичко отгоре не съдържат парабени, а това винаги добре дошло.

Ползвала съм и скъпи кремове, но понеже нямам хубава кожа, никой продукт няма да ме напрви фотомодел.