0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Крем за лице - препоръчайте ми!
« -: Август 05, 2007, 12:53:42 pm »
  Не мога да  избера подходящия крем за мен. С нормална кожа съм , но започнаха да се появяват фини линии покрай очите и на челото ми . На 26 год съм . мисля , че е време да избера крем за около очите и за лицето , но идея нямам към коя марка да се насоча. Нещо да ми препоръчате !? :)
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #1 -: Август 05, 2007, 13:20:49 pm »
Зависи и с какви вазможности разполага6 и колко си готова да отдели6 ....На достапна цена са сериата на L'oreal revitalift double liftingи на
Garnier Ultra Lift.Наи важното е добрата хидратация.Успех в избора
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #2 -: Август 05, 2007, 13:51:23 pm »
   Наи-добре итиди в някоя хъбава и добре заредена аптека.Обикно имат 6танд за козметика и добре запознати с нея фармацефти.6те ти видят кожата и 6те преценят какво 6те е подходя6то за теб.Не е хъбаво да избира6 така от хорски препоръки.В аптеките кремовете са хъбави и има6 варианти в цените!  :P
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #3 -: Август 05, 2007, 15:45:41 pm »
и аз съм за Лореал :balk_103:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #4 -: Август 05, 2007, 16:21:29 pm »
и аз съм за Лореал :balk_103:
И аз! В Метро има много богат избор и най-добрите цени, разбира се!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #5 -: Август 05, 2007, 20:36:44 pm »
аз ползвам на виши и съм много доволна
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #6 -: Август 05, 2007, 22:58:28 pm »
Върви в добре заредена аптека и кажи, че си в процес на избиране на крем и помоли за тестер.Преди това излъжи  :oops: че имаш алергии иначе се дърпат и не дават.Е не на всички места, но в повечето.Ако си отделила повечко финанси за крем ориентирай се Рок или Ла рош.Виши е малко по евтино.Напоследък Юсерин имат нови добри серии и аптеките разполагат с много техни тестери.Просто вносителя е по щедър.Ако в града, в който живееш има аптека на Санита - разполагат с много неща.Отделно на няколко месеца веднъж,същите тези фирми правят тестове на видовете кожа с дермоанализатор.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #7 -: Август 06, 2007, 16:54:27 pm »
Върви в добре заредена аптека и кажи, че си в процес на избиране на крем и помоли за тестер.Преди това излъжи  :oops: че имаш алергии иначе се дърпат и не дават.Е не на всички места, но в повечето.Ако си отделила повечко финанси за крем ориентирай се Рок или Ла рош.Виши е малко по евтино.Напоследък Юсерин имат нови добри серии и аптеките разполагат с много техни тестери.Просто вносителя е по щедър.Ако в града, в който живееш има аптека на Санита - разполагат с много неща.Отделно на няколко месеца веднъж,същите тези фирми правят тестове на видовете кожа с дермоанализатор.
   Аз ползвах крема за околоо4и на Рок и съм много доволна.Ползвала съм и на Ла Ро6 и съ6то съм много доволна.И аз си ги купъвам от Санита,но не са ми отказвали тестери.Даже ми дават от вси4ките които имат.
  За мен това е наи-добрия вариант за избиране на крем за лице! :P
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #8 -: Август 08, 2007, 11:44:54 am »
 Благодаря ви много , момичета ! Първо ще си взема тестери и тогава ще си купя! А какво ще кажете за Estee Lauder?
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #9 -: Август 08, 2007, 11:50:56 am »
 :balk_96:аз пък на гарние!доволна съм :)
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #10 -: Август 12, 2007, 09:20:22 am »
Здравей fatalwoman,
аз лично ползвам Estee Lauder от доста време и съм изключително доволна.Ти си на 26 години и все още нямаш нужда от тежка и специализирана козметика от сорта на лифтинг или стимулиране на колагеносинтезата. При теб е много важна добрата хидратация и доброто почистване.Estee Lauder имат прекрасна хидратираща серия - Hydracomplete. Също така Biotherm има нова серия Aquasorce, която има прекрасен крем с лека текстура за перфектна хидратация.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #11 -: Август 14, 2007, 13:19:48 pm »
Roc и Clinique   :balk_103:
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #12 -: Август 14, 2007, 20:19:47 pm »
Аз ползвам новата серия с екстракт от маслини на Biotherm и съм много доволна. Тази марка има много видове серии, които са от лосиона за тяло до около очния контур. верно малко по-скъпи са, но качеството оправдава средствата.
Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #13 -: Август 18, 2007, 00:17:51 am »
Roc, Avene, Clinique, Estee Lauder :) което и да избереш няма да сгрешиш ;)
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #14 -: Август 18, 2007, 00:36:11 am »
ПРеди ползвах Виши, имат страхотен гел за около очи точно за твоята възраст. Направо ми лекуваше очите, сега не мога да си намеря толкова добър за жениокло 30г. Може пък и заради многото работа да не ми  помагат кремчетата на които попадам.

Някой знае ли, удачен клем за околоочния контур за тъмни кръгове. То наспиването най лекува, но аз като пре-спя повечко пак се появяват.
Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #15 -: Август 18, 2007, 17:55:10 pm »
Здравей atanasovaira, специално за тъмните кръгове под очите аз използвам ретроактивен серум за очи на AVON, от серията Anew retroactive+. Цената му е 15.90лв, но в момента е на промоция- 11.90лв. Продуктите от въпросната серия са за жени над 25 години, аз съм над 30 и ми помага  :balk_96:  :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #16 -: Август 19, 2007, 08:38:36 am »
В момента съм с CLINIANS  с нарчето :)
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #17 -: Август 19, 2007, 09:21:54 am »
Аз ползвам NIVEA дневен крем за лице и за около очите и тоалетно мляко CLINIANS.
*
Здравей Fatalwoman. Аз също съм за Рок и Ла рош. Поллзвах също и Лореал и съм доволна и от него, като имаш в предвид, че имам малко-по суха кожа. Просто поискаъ косултация в някоя аптека и вярвам, че ще ти помогнат.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #19 -: Август 21, 2007, 15:19:42 pm »
с две ръце гласувам за Estee Lauder и Biotherm. от години ги ползвам и са сред предпочитаните от мен марки.
да допълня - за максимален ефект и хубава кожа е от съществено значение излющването! пилинг на кожата според типа. аз си правя през ден, но съм с мазна кожа! за по-суха 1, 2 пъти седмично. има по-нежни и по-груби скрабове, пак според кожата.
« Последна редакция: Август 21, 2007, 15:23:41 pm от manhattan »