0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #140 -: Октомври 06, 2014, 18:03:09 pm »
Аз ползвам този крем ВВ на Нивея - http://www.nivea.bg/products/face-care/bb-cream/bb-cream-medium-to-dark
 - по-малко от 10 лв струва, доволна съм и сутрин рано ми спестява слагането на фон дьо тен, крем, че и пудра. СС е с Q10, но ти си млада още, той е за такива като мен.

*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #141 -: Октомври 06, 2014, 18:25:05 pm »
Ето го моят http://beautyshop.bg/product/10651/essence-bb-multifunktsionalen-fon-dyo-ten-vsichko-v-edno.html
Още нещо забравих да допълня - има и такива със SPF, моят е с 30. За мен е важно, защото ми се появяват пигментни петна, ако не се пазя.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #142 -: Октомври 06, 2014, 20:02:42 pm »
Сега ще се допълвам, че одеве нямах много време. Пробвала съм различни ББ и СС кремове, чела съм преди какво значеха съкращенията, ама сега изобщо не помня  :lol:.
ББ на Гарние - след два часа лъсвах като тиган, въпреки, че кожата ми е нормална към суха.
ББ на Нивея - отвратително се нанася и стои като маска.
СС на Биотен - от тази марка нищо не понесох, ужасно ми щипе на очите всичко пробвано.
ББ на Виши, от тестер - не ми пасна като цвят, иначе като усещане беше добре, но постоях само 15 минути, в къщи.
Не се гримирам, но и аз обичам да имам разни сенчици, ружчета и т.н. Освен на Римел и Есънс, фен съм на още една дрогерийна марка - Катрис. Ето този ФДТ е страхотен http://www.catrice.eu/bg/produkti/lice/fon-do-ten/detaili/product/photo-finish-18h-liquid-foundation-010.html. Понякога се ядосвам на себе си, че така и не си създадох навик да слагам грим ежедневно.
Тара по-горе спомена българската козметика Фитокод. Ползвам някои неща и съм доволна. Плескам и шипково масло вечер, ако се сетя  :lol:
     
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #143 -: Октомври 06, 2014, 21:17:49 pm »
Понякога се ядосвам на себе си, че така и не си създадох навик да слагам грим ежедневно.

няма за какво да се ядосваш! така си запазила кожата си много по-свежа и млада. гримът е нещо много вредно за кожата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #144 -: Октомври 07, 2014, 08:40:34 am »
Аз пък щот да съм "зелена" ползвам Орифлейм  :lol: Миналата година спряха да продават крема, който най-добре ми пасваше. Та започнах да изкупувам асортимента подходящ за възрастта ми. Пробвах и първият им ВВ крем, сега мисля, че е друг, но онзи ми оставаше по палтото (с ФДТ не е така), към другите кремове нямам забележки, но не са моите и още търся.  Признавам си купувам много козметика, но не я ползвам почти, от декоративната и аз като Ети предимно спирала, чат-пат червило.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #145 -: Октомври 07, 2014, 09:49:16 am »
Ех, колко много и различни мнения... Шаренко, супер! :D

Изчетох всичко на един дъх, благодаря на всички, които отделиха от времето си да ми дадат съвет.  :balk_5:

Впечатленията ви ще са ми адски полезни при избора. Имам още малко ФДТ на Нукс, като свърши, ще си взема някакъв крем от препоръчаните и обещавам тържествено да доложа как ми се е отразил. Идеята за препоръки на продукти с хубаво/изненадващо сътоношение цена-качество също е мега-яката, според мен. Jbrul-че, спиралата е в списъка за пазаруване, сто процента.  :lol:

Хубав ден, красавици! (Някак не ми се вярва господа да преглеждат подобна тема, не че дискриминирам)  :balk_95:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #146 -: Октомври 07, 2014, 10:07:52 am »
През лятото ползвам слънцезащитен крем за лице на Биодерма, който е оцветен - май е на принципа на тези ББ кремове (тях още не съм пробвала, но ги заглеждам). Добре ми пасваше, а и спестява плескането с още 2 мазила. Може да вземеш тестер и да пробваш. Аз също избягвам да се рисувам, но като ме стегне шапката и си пазарувам разкрасители да се намират за всеки случай. Спиралите обаче ги избягвам, че имам проблеми с очите, а и много се напрягам докато я сваля. Старая се да поддържам форма с прилична бяла козметика.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #147 -: Октомври 07, 2014, 10:47:21 am »
Да си направим отделна тема за качествени продукти на приемлива цена, какво ще кажете? В БГ мама има подобна, но друго си е "наши хора" да препоръчат  :wink:
     
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #148 -: Октомври 07, 2014, 10:57:15 am »
Да си направим отделна тема за качествени продукти на приемлива цена, какво ще кажете? В БГ мама има подобна, но друго си е "наши хора" да препоръчат  :wink:
Давай!
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #149 -: Октомври 07, 2014, 10:57:55 am »
Dodich, имах такава мостра. И аз като теб лятото я ползвах. По идея много харесвам Биодерма, от измивния им гел Себиум ''харча'' четвърта опаковка. И за детето вземам - крем за дупе и какво ли още не. Тоя крем, обаче, на мен на цвят никак не ми пасна. Ставах видимо (и грозно) оранжева, колкото и малко да сложех. Може и да има различни цветове, де. Ама то веднъж като си се настроил...  :oops:

Да си направим отделна тема за качествени продукти на приемлива цена, какво ще кажете? В БГ мама има подобна, но друго си е "наши хора" да препоръчат  :wink:

Гласувам с две ръце ''за''. Щом и на другите им е интересно. Е, в БГ мама всичко има, както имаше шегичка - българският гугъл. Ама то не пречи и ние да си се ''раздумваме'' - неслучайно сме в тоя раздел.  :D

“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #150 -: Октомври 17, 2014, 12:27:04 pm »
Само Гарниер!!
*редактирано от модератор
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #151 -: Март 23, 2015, 20:59:02 pm »
Аз съм доволна от козметиката на Шисейдо (само да не е от БГ, внуших ли си, какво, но сякаш намирам разлика, между крем закупен оттук и от чужбина) :x Също така добре ми действа и тази на Виши :P


Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #152 -: Март 23, 2015, 22:09:58 pm »
Аз също съм много доволна от шишедо, ползвам и за под очи, и серум. Но и аз не съм в България. Не са обаче от най евтините.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #153 -: Март 23, 2015, 23:13:50 pm »
Доволна съм от Natura Bisse u  Academie - от бялата козметика. Мисля да разообразя (ама не съм още сигирна) и да пробвам Kenwell по препоръка. Декоративна - kryolan, Sotis и Matis (на последните  почистващите ми допаднаха)
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #154 -: Март 24, 2015, 00:48:24 am »
аз ползвам дневен крем за лице на Нивеа Аква ефект

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #155 -: Април 05, 2015, 19:59:27 pm »
Аз ползвам дневен крем на "Биотен" и съм много доволна.





Бореща се за една мечта.
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #156 -: Юни 23, 2015, 14:03:45 pm »
Ох, аз съм с изключително капризна и чувствителна кожа :x Преди време получих такава алергия от Нивеа, че с месеци не можах да се оправя. Лично на мен продуктите с краставица и невен също не ми понасят. Сега съм с Avene и съм много доволна, но се чудя дали да си взема и още нещо за морето
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #157 -: Юни 24, 2015, 22:46:22 pm »
Миналото лято и сега слагам Биодерма

Имам луничава кожа и петна.
Много лек е за нанасяне. В началото може би две, три минути лъска, после не.
В аптеката ми го препоръчаха между Виши и Юсерин.
Като съм си слагала други кремове, понеже са по-мазни високите фактори и ми излизаха много пъпки, на тяхно място пигментни петна и ставаше омагьосан кръг.
От миналата година и сега нямам проблем с пъпки, не запушва.
Обаче като подхранване или хидратиране - по-скоро без ефект. Слагам леко хидратиращо кремче и след няколко минутки този.
*
Re: Крем за лице - препоръчайте ми!
« Отговор #158 -: Юни 30, 2015, 09:42:37 am »
Ох, аз съм с изключително капризна и чувствителна кожа :x Преди време получих такава алергия от Нивеа, че с месеци не можах да се оправя. Лично на мен продуктите с краставица и невен също не ми понасят. Сега съм с Avene и съм много доволна, но се чудя дали да си взема и още нещо за морето
Аз бих си взела продукт на същата марка с идеята, че няма да имам проблем с алергични реакции.

Вера, не знам що си мисля, че в обратен ред трябва да ги мажеш кремовете :)