0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
мили момичета,
за съжаление нямам хубави новини.Повторих кръвния тест в петък и резултата е отчайващ-13,52.Явно няма бременност.Док каза,че никак не му харесва този резултат,но все пак да продължавам лекарствата и в понеделник да повторя теста и да му звънна какъв е резултата.Но то си ясно според мен ,че няма нищо.
Отгоре на всичко въдбще не помня кога ми беше последния цикъл и сега се чудя кога ли ще ми дойде.Направо съм смазана и се чудя кога ли бих могла да започна 2-ри опит?
*
Анджи, съжалявам миличка! А и бременност е имало, просто не се развила. Първото ЧХГ ясно показва, че имплантация е имало. Поне според мен, де.

Успех!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Ооо, Анджи.. Толкова се надявах (а и много други момичета тук), че при теб всичко е ок и си вече бременна. Има още малко надежда щом док е казал да продължиш лекарствата и да повториш теста. Сега стискам палци повече и от предния път даже. Не вярвай в чудеса. Разчитай на тях.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
 :balk_144:
Много съжалявам. :bighug:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ако се наложи предполагам още септември можеш да повториш опита...ако можеш да си го позволиш
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Много съжалявам.  :( :bighug:
(имало е инплантация но не се задържа.....)
*
А защо мислите ,че е имало имплантация?Да не би просто Прегнила да е повлиял на първия резултат?
*
Току що четох темата на Мели за често допускани грешки и ми направи впечатление че пише че доста често и в лабораториите правят грешки.Знам че звучи наивно и отчаяно ,но може и от Кандиларов да са сгрешили.
А има ли лаборатория която да работи в неделя,за да отида сега пак за кръвен тест?
Дали ако си направя днес /19 ден след трансфер/уринен тест той ще отчете нещо?
Освен това -нали ако има резултат над 5 може и да има  ранна бременност все пак?
Вие какво мислите момичета?
Мила резултата трябва да се качва не да пада!За жалост не е се получило но обезателно повтори теста!
*
Angy_baby,съжалявам много :(.
Няма смисъл да правиш още един тест - съжалявам,че го казвам пак,но наистина на този етап(19-ти ден след ЕТ),ЧХГ-то трябва да е доста по-високо.Знам много добре как се чувстваш,защото аз минах през абсолютно същото нещо - на 15-ти ден ЧХГ 29 и то без никакъв прегнил.Знам точно как боли и как се хващаш за всяко нещо като удавник за сламка,как би повярвала на всичко и всеки,който ти каже,че все още има шанс....Но просто трябва да приемеш тъжната истина,че този път не е бил твоят.Най-искрено и от сърце ти желая следващият път да е ТВОЯ! Бъди силна.Всички сме с теб.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Анджи,  :bighug:, ще успееш!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika

И при мен беше нещо подобно.
Имаше имплантация, но явно развитието е спряло и
при прегледа не се видя нищо в матката.
ЧХГто на 10ти ден беше 26,64, после нарасна до 44,34 на 14ти ден и
54,83 на 17ти ден. Беше ясно, че не нараства както трябва и бях
сигурна, че този опит няма да е моя.
След прегледа ме обзе опасението на няма извънматочна,
която не се е видяла защото около 23-25 ден беше 163,14.
Но постепенно нивата паднаха и всичко се нормализира.
Много съжалявам за това през, което минаваш, Анджи.
Прегръщам те силно, и съм сигурна, че ще се справиш и с това.
*
Анджи, мила, много съжалявам. Винаги има вероятност за лабораторна грешка, но тя е незначителна... Наистина ме боли, докато пиша това, защото знам как се чувстваш. Успокой се, заради себе си и заради хората около теб, които те обичат. Знам, че болката е непоносима, но трябва да гледаме напред.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Angy_baby, отлично знам как се чуствш! Съжалявм, много боли...
 :bighug:

Според мен още при първото ти чхг резултата бе от прегнила, ти беше на 3 ден след поставянето му, съжалявам. :( 
Това с кръвните тестове и прегнил и много болезнено и много неясно.
Събери сили, иди при док, направете "ревизия", поискай допълнителни изследвания, не губи надежда!
Ние сме тук за да се подкрепяме!  :grouphug:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

Анджи, съжелявам :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Анджи, втори опит може да направиш още на втория цикъл. Поне аз така направих. Първият ми опит беше декември, и февруари направих втората процедура, която се оказа успешна. Относно повторно чхг, мисля че няма смисъл, за съжаление. :( Иначе уринен тест ще ти отчете на 19 ден, си мисля.  :? Евро е права, и аз си мисля, че първото ти чхг беше от прегнила, за три дни едва ли ще се изчисти. И не спирай да вярваш в чудеса. Чудото че ще станеш майка един ден ще ти се случи! Пожелавам ти го от сърце!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
анджи,много съжалявам мила.отлично зная как се чувстваш.не губи надежда,поплачи си и когато се почувстваш готова пробвай пак.
пожелавам ти в най-скоро време да бъдеш щастлива.кураж!!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Angy_baby, :balk_21:!
Вярвам,че ще се справиш,мила!
Моля се да успееш скоро!
Ще гушнеш своето бебче!

 :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Анджи, съжалявам много!
 :bighug: