0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #20 -: Август 01, 2008, 20:10:07 pm »
Казаха ми, че за пъпки е много ефикасен коректор на "Амрита"- изсушавал ги и изчезвали бързо! Не съм го ползвала, но ако искате опитайте, струва около 1.50лв. и го има в някои от аптеките, не зная в кои  :? !
Намерението в сърцето на човека е като дълбока вода; но разумен човек ще го извади.
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2008, 19:04:41 pm »
Какви ли не лосиони,кремове съм копувала..не и не..тези пъпки не се махат.Наскоро си взех Bye Bye Spot ,но на мен не ми върши никаква работа,а на приятлката ми -да.Цялото и лице се изчисти.Какво ще ми препоръчате нещо наистина ефективно.Мерси :)
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2008, 10:00:07 am »
А и не споменах да кажа,че моите са повече около челото,и имам малки на бузите.Понякога даже ми излизат и на носа по големицхки,или на бизите..какво да правя..? :? :? :wave:
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #23 -: Декември 05, 2008, 16:41:16 pm »
 Аз използвам една серия Microsilver на LR, която е антибактериална за акне, черни точки и обриви и съм доволна и помага също и при петна останали от пъпки.
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #24 -: Декември 05, 2008, 16:42:01 pm »
 Аз използвам една серия Microsilver на LR, която е антибактериална за акне, черни точки и обриви и съм доволна и помага също и при петна останали от пъпки.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #25 -: Декември 27, 2008, 13:25:01 pm »
Много важно е при проблеми с мастните пори да се почистват мъртвите рогови клетки с подходящ ексфолиращ крем. Той ще попречи на порите да се запушват и да се образуват черни точки и пъпки. Моля, споделете от кои ексфолианти сте доволни при проблемна кожа! Напоследък смених доста от тях, но все не мога да намеря подходящия.  :(
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #26 -: Януари 18, 2009, 12:08:11 pm »
Здравейте момичета,аз съм съвсем нова тук.За щастие аз нямам такъв проблен,но една комшийка имаше срашно проблемна кожа и се оправи с един крем, казва се "Акне аут" ,има и лосион и се продава в аптеките.Не са скъпи,всяко струва около 10лв.
Re: Гадни пъпки преди М.
« Отговор #27 -: Януари 23, 2009, 00:04:19 am »
Здравейте момичета!Аз съм нова тук.Имам същият проблем.Напоследък ползвам козметиката на гарниер,както и крем здраве и ако положението е потресаващо слагам ж кремчето топоцин на прах.Да кажа ,че антибиотика трябва да се ползва доста време и само за кожно проложение,за да има ефект.