0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Кацаров.
« -: Юли 27, 2007, 14:37:06 pm »
Здравейте!
С диагноза астенозооспермия съм,пил съм витамини,чайове и прегнил,но нищо досега.Вчера д-р Кацаров ми предложи да отида при някакъв билкар от Симеоново,даде ми само телефона,да се обадя.Нещо чували ли сте за него.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #1 -: Юли 27, 2007, 15:45:37 pm »
За Еньо Миланов ли става въпрос? Аз съм хопдила при него преди десетина години с нашите. Беше по-скоро заради татко отколкото конкретно за мен. Доколкото си спомням той е билкар и правеше и ирисова диагностика. Сам изписва и нужните билки. И аз си мислех да отидем с мъжлето до него, но дали ще стигнем, не знам. Ще чакам отзиви.. :D

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #2 -: Юли 27, 2007, 15:58:07 pm »
На нас телефона 9612074 ни го даде д-р Кацаров,но не сме се обаждали още.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #3 -: Юли 27, 2007, 16:13:56 pm »
Разни билкари и знахари....във тази връзка аз пък знам за някаква леля Величка от Бистрица дето всички я знаели там - в селото и лекувала с билкови рецепти точно проблеми със стерилитета, но не разбрах за нея нищо повече. Така че ето ви още един вариант за проучване. :wink:
« Последна редакция: Юли 30, 2007, 13:12:50 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #4 -: Юли 27, 2007, 16:35:08 pm »
И аз съм чувала за този билкар - Еньо Миланов, но не сме ходили.
В Гугъл излизат доста неща за него, все хубави отзиви.
 

Позволявам си да цитирам и мнението на blueeyes от нейната тема "Добрата новина"  http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=13872.0;all

Наистина имаше подобрение, три—четири месеца, след операцията, в смисъл че се появиха бързоподвижни – 18-20 %, а преди нямаше въобще. Обемът се вдигна до максимум 11 млн., затова последния път като видях 3 млн. (това беше само 3-4 седмици преди забременяването) ми стана много тъжно. Последно в месеца преди забременяването мъжът ми пиеше колстилбегит (предписан от лекар), както и билки от билкаря Еньо Миланов, към когото го насочи д-р Кацаров. Хапваше и от онази смес с мед, орехи, пчелен прашец.
Когато най-старателно му давах витамини и минерали и л-карнитин (те не бяха предписани от лекар, аз ги самоназначих на основа прочетеното във форума) през миналото лято и есен, нямаше никакъв ефект, затова и ги спряхме още тогава.
При двамата сме изследвали хламиди;
Други изследвания при него не са правени (аз настоявах за хормони, но не е лекарите).


Разкажи после твойте впечатления от билкаря.
« Последна редакция: Юли 27, 2007, 16:42:20 pm от Rommi »
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #5 -: Юли 27, 2007, 16:48:56 pm »
Като отидем,ще ви пиша,но не знам скоро ли ще е.В момента пием магарешки бодил,бабини зъби,мед,орехи,и не знам може ли да се смесват всички билки.Знаете ли какви са тези билки,който дава.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #6 -: Юли 27, 2007, 22:29:21 pm »
Като отидем,ще ви пиша,но не знам скоро ли ще е.В момента пием магарешки бодил,бабини зъби,мед,орехи,и не знам може ли да се смесват всички билки.Знаете ли какви са тези билки,който дава.

И на мен ми е интересно какви билки дава този билкар.
Моя мъж също пие магарешкия бодил и бабините зъби. Прявя ги заедно. Мисля че няма проблем със смесването на тези билки.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #7 -: Юли 27, 2007, 22:38:00 pm »
Като отидем,ще ви пиша,но не знам скоро ли ще е.В момента пием магарешки бодил,бабини зъби,мед,орехи,и не знам може ли да се смесват всички билки.Знаете ли какви са тези билки,който дава.

И на мен ми е интересно какви билки дава този билкар.
Моя мъж също пие магарешкия бодил и бабините зъби. Прявя ги заедно. Мисля че няма проблем със смесването на тези билки.
Няма проблем да ги приготвяш заедно. по-скоро би възникнал такъв при евентуално предозиране. Ние например освен този чай пием и спимен (предписан от Кацаров, в който също има бабини зъби), както и в трибестана да знаете, че също има от тях (нещо си ...терестрис)

*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #8 -: Август 10, 2007, 11:57:32 am »
Някой ходили ли вече при билкаря Еньо Миланов, за да разкаже нещо повече?

Моя мъж е с астеноспермия, пие си витамините и магарешкия бодил + бабините зъби.
Но напоследък и на мен ми се върти в главата дали да не го посетим билкаря.
Та за това исках да чуя мнения от някой който е ходил скоро.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Re: д-р Кацаров.
« Отговор #9 -: Август 10, 2007, 17:14:27 pm »
Здравейте, Роми ме е цитирала, по-горе, така че няма да се повтарям, но само да добавя, че наистина прави ирисова диагностика, например на мъжа ми му даде общо 2 торби с билки, + 1 шише тинктура, от която се пиеха също по-няколко капки, като му е казал, че има и проблеми с храносмилането, и затова ще се опита да въздейства едновременно на проблемите. Аз ходих втория път с него, когато тревите и капките свършиха, но тогава само си купихме още, без преглед. Даже и аз мислех да се подложа на преглед, без нещо конкретно да ме мъчи, но не го направих.

Според ме тук важното е, че щом д-р Кацаров го е препоръчал, човек си казва, значи има някакъв смисъл, това не е като да се обадиш на обява в съмнителен вестник. А наистина чрез google излизат положителни статии за него, както и едно две интервюта.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #10 -: Август 10, 2007, 17:57:59 pm »
А можете ли да ме ориентирате за цените на прегледи,билки,да сме подготвени.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #11 -: Август 21, 2007, 13:41:03 pm »
ние със съпруга ми ходихме при него цена за една доза беше около 25 лв.
но ефект няма даже положението се влоши от олиготератозооспермия преминахме
на азооспермия 
*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #12 -: Април 01, 2010, 22:17:33 pm »
Ще повдигна старата тема.Ние ходихме при Кацаров.Той ни назначи билките бабини зъби и магарешки бодил на билкаря Миланов за подобряване на днк фрагментациите, че нашите фраг-ии са  почти 40%.Билките ги поръчах по телефона и като пристигнаха много се чудех кое какво е.На тях само пише как се пие.Едното е на капки в шишенце, а другото е пакетче изсушени билки.Та ако някой е пил същите и знае нека напише кое какво е и най-вече има ли ефект от това лечение?Благодаря предварително!
*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #13 -: Април 02, 2010, 17:41:59 pm »
Аз не мисля,че билките помагат точно обратното е.Пиша от собствен опит.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #14 -: Май 14, 2010, 15:33:49 pm »
Аз не мисля,че билките помагат точно обратното е.Пиша от собствен опит.

И аз така мисля.

След тримесечен прием на тези билки на Миланов, при нас резултатите даже се бяха влошили, леко, но все пак.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #15 -: Юни 15, 2010, 13:08:02 pm »
Момичета днес в билковата аптека помолих да ми дадат нещо за мъжки стерилитет и ми дадоха бабини зъби мурсалски чай и пъпки от бяла бреза също така конопено семе и сминдух семе започваме от утре пък да видим от следващия месец ще включим отново клостилбегита и фертилаида пък да видим може в август да добавя и трибестан и да видим през септември дали за процедурата ще сме с по - Добри резултати а забравих спряхме цигарите и сме на диета нещо като разделно хранене  пък да видим всичко това дали ще даде добър резултат
*
Re: д-р Кацаров.
« Отговор #16 -: Юни 15, 2010, 14:04:03 pm »
А така, спирането на цигарите е най-доброто решение. За него съм сигурна, че помага.
Колкото до билките, едва ли не помагат. По-скоро си зависи от самия проблем и от правилната дозировка и комбинация. Да не говорим, че се иска и повече време. Понякога ефектът се вижда след още една сперматогенеза например.