0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Темата на бременните - 7 част
« -: Юли 26, 2007, 23:29:56 pm »
С пожелание за много нови бременелки и повече безпроблемни бременности!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #1 -: Юли 27, 2007, 08:49:21 am »
С пожелание за много нови бременелки и повече безпроблемни бременности!
за това се молят всички момичета от форума. аз също се присъединявам към пожеланията!
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #2 -: Юли 27, 2007, 13:08:23 pm »
и аз се присъединявам към пожеланията!
 Пък и май ще съм първата нова бременелка в тази тема :D.Ами на 16.07 си направих тест и беше положителен.Бяхме на Несебър и не се сдържах да изчакам да се приберем,а на 19-ти отидох до Бургас за кръвен тест-резултат 189.Днес ходих да ме видят и се видя само плодно сакче(15мм.) и малка точица,но се надявам скоро да има и сърчице и този път да стигнем до край.Доста ме тресе шубето,а и съм много объркана.Лекарят,при които ходя за билки,иска да ги пия и през бременността.Освен това ,каза че не е желателно да ходя на ехограф често през първите 3 месеца.Отделно ми назначи схема,която да прилагам през първите 3 месеца - 15 дена Дуфастон,след това 10 дена вит. Е и после пак Дуфастон и т.н.От една срана ме е страх да ги пия тези билки сега,но пък от друга-познавам 3 момичета,които изпълниха всичко и сега се радват на своите дечица.Едната има близнаци-тя също ги пи билките,а аз загубих моите-тогава не посмях да ги пия.
 Ами доста дълго и объркано стана,но вие ще разберете паниката ми.Сега само се моля тази бременност да не завърши като другите две и най-накрая и аз да гушна едно малко слънчице!
« Последна редакция: Юли 27, 2007, 13:24:58 pm от z22 »
<br />
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #3 -: Юли 27, 2007, 13:14:12 pm »
z22, страхотно начало на новата бременна тема :) Много се радвам за теб, чела съм историята на предишната ти бременност и искрено ти пожелавам и се моля за теб тази да завърши с едно дундесто бебенце :). Стискам палци :)

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #4 -: Юли 27, 2007, 13:14:33 pm »
Страхотна новина! Хайде стискам ти палци много този път да стигнеш до край и да видиш малкото човече живо и здраво, прекрасно, пухкаво, розово мъниче! Дано!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #5 -: Юли 27, 2007, 13:17:46 pm »
Освен това ,каза че не е желателно да ходя на ехограф често през първите 3 месеца.
То ва е безумие! Освен, ако не искаш да се притесняваш цели 3 месеца.
Извинявам се, че почнах с това...
Честито, z22!
Желая ти наистина леки и безоблачни 9 месеца.
Вярвам, че това е твоята щастлива бременност и март месец ще прегърнеш Мечтата си.
Много се пази и почивай.
  Ние сме цели 3.88 см. Голям човек. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #6 -: Юли 27, 2007, 13:18:54 pm »
 :D :D :D Зори, много, много се радвам за вас! с цялото си сърце се моля този път всичко да е наред :bighug:
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #7 -: Юли 27, 2007, 13:22:03 pm »
z22 честито!
Силно стискам палци всичко да е наред до края!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #8 -: Юли 27, 2007, 13:24:03 pm »
z22, Честито!
Много се радвам за теб! Желая ти лека и безпроблемна бременност. Желая ти най-прекрасните 9 месеца!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #9 -: Юли 27, 2007, 13:27:20 pm »
благодаря ви момичета! :D
 White ,права си-лошото обаче е,че при мен спокойствието след преглед,трае само 2-3 дни и притесненията отново започват :oops:.
<br />
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #10 -: Юли 27, 2007, 13:29:07 pm »
Дидка, теб няма да те дочакам с темичка, явно :D
хубава и лека бременност! да папкаш, да слушкаш и да се пазиш :D
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #11 -: Юли 27, 2007, 13:30:17 pm »
 при мен спокойствието след преглед,трае само 2-3 дни и притесненията отново започват
Добре дошла в отбора. :D Знам, че при теб е по-различно, но аз вярвам в добрия изход. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #12 -: Юли 27, 2007, 13:36:29 pm »
Дидка, теб няма да те дочакам с темичка, явно :D
хубава и лека бременност! да папкаш, да слушкаш и да се пазиш :D
Благодаря, Ман :D
Папкам много и слушкам много, но повече папкам :oops: :D
Зори, при мен спокойствието след преглед също е максимум 3 дни.
Още повече, че нямам признаци и това ме стресира повече.
Ама няма да мислим лоши неща.  :D
Уаит, наистина сте много големи. Ние преди седмица бяхме 0,73 см. :D
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #13 -: Юли 27, 2007, 13:37:22 pm »
Зори, честито и този път хубави и безпроблемни 9 месеца. :bori_012:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #14 -: Юли 27, 2007, 13:51:15 pm »
Лелелеле, какви хубави новини съм пропуснала!
Честити бременности на Диана, z_22 и White! Пожелавам ви много щастие и леки и безпроблемни бременности - вярвам, че всичко ще бъде наред!
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #15 -: Юли 27, 2007, 13:52:47 pm »
Зори, прекрасна новина!Желая ти лека и безпроблемна бременност и най-прекрасното бебче (бебчета :crossfingers:) на света!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #16 -: Юли 27, 2007, 13:57:33 pm »
Зори, честито, много се радвам за теб :bighug: Пожелавам ти този път да стигнете до края с бебчо. А за билките, не знам. Хомеопат ли ти ги предписва???
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #17 -: Юли 27, 2007, 14:05:16 pm »
z22, честито!!!
пожелавам ти всичко този път да е наред и бебчето да се роди живо и здраво като му дойде времето!
недей да си мислиш лоши неща, знам че няма как да не се притесняваш, но ако си мислиш хубаво неща, ги привличаш, поне така съм чувала :)

*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #18 -: Юли 27, 2007, 14:16:08 pm »
z22  4естито  :D
Лека и брезпроблемна
и дано тревогите, на вси4ки ни да са били напразни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #19 -: Юли 27, 2007, 14:43:36 pm »
честито и лека бременност! :)
никога не отстъпвай на принципите си!