0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ndv

Трябвали да се притеснявам???
« -: Септември 05, 2005, 15:12:56 pm »
Здравейте на всички във форума.Моят въпрос е следният:
На 3-ти трябваше да ми доиде.Вчера правих тест и макар втората чертичка да беше бледа го отчетох за положителен.Днес като станах от сън нещо гърдите неме боляха както обикновенно.Иначе си седят по-уголемени и тежки.Това много ме притесни след като преди малко прочетох една от вас да пише че когато гърдите спрът да болят мензиса идвал.Вярно ли е това?Ако имате време споделете при вас как е и дали е сериозен повод за притеснение.
Също така и много често ходя до тоалетна..До кога ще е така?А и като стисна дяснотоси зърно потича капчица коластра.Нормално ли е това?
                             п.п.Благодаря предварително на тези които ще ми отговорят.Успех на всички.
Трябвали да се притеснявам???
« Отговор #1 -: Септември 05, 2005, 16:10:42 pm »
За коластра мисла че е прекалено рано. Колкото до това кво е писал някой хич не се шашкай, симтомите се едни и същи дали ше ти дойде или не.
Успокой се и чакай да стане време да го видите на Узи.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Anonymous

Трябвали да се притеснявам???
« Отговор #2 -: Септември 05, 2005, 16:13:38 pm »
Няма от какво да се притесняваш.Още е рано и затова теста не може да отчита добре нивото на чхг.А гърдите при някои майки въобще не са били един от първите признаци.Успокой се изчакай още няколко дни и направи нов тест.успех
*

    ndv

Трябвали да се притеснявам?
« Отговор #3 -: Септември 05, 2005, 17:47:46 pm »
Благодаря за отговорите.Всичко най и от мен.Запазвам си правото ако нещо не знам да питам.  :D