0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Помагайте
« -: Юли 26, 2007, 12:03:05 pm »
Здравейте моми4ета искам да ви попитам и да ви помоля за помощ. Преди доста време бях писала тук в форума. На 2.07.07г. ми направиха цветна снимка и вси4ко е ОК след това ми изписаха костил 2х1 от 5 до 9 ден. Понеже аз си имам СПКЯ и метаболитен синдром и се разбрах ме с доктора 4е така или ина4е след 3 месец ще ме оперират от кистите. Не ме е преглеждал имено заради това. Аз го попитах няма ли опасност ако не ме следи 4е ще образувам кисти той ми вика няма как трябва да опитаме 3 месеца ако не стане ще те оперира ме. та въпроса ми е цикала ми беше на 5.07.07г. малко след цветната снимка цикала ми е на 30 40 даже и 50 дни. На 9.07 запо4нах костила и от 2 дена има болки в яй4ника болят ме гърдите огладнявам рано сутрин. Какво може да е това?

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помагайте
« Отговор #1 -: Юли 26, 2007, 12:09:20 pm »
Как ще пиеш Клостил без да те следят бе? Това е безумие?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: Помагайте
« Отговор #2 -: Юли 26, 2007, 12:17:48 pm »
aneta през подобен абсурд минах и аз. Пих два месеца клостил, без да ми се прави фоликуметрия, имах силни болки в корема и гърдите. По щастлива случайност нямах усложнения, но и ефективността на лечението с този препарат се занижи при следващите вече бих казала по-професионални  стумулации.
Съветът ми е веднага да отидеш някъде да те прегледат, за да видиш яйчниците ти как отговарят. Успех!
*
Re: Помагайте
« Отговор #3 -: Юли 26, 2007, 12:42:20 pm »
Благодаря ви моми4ета много. Токущо звънах на доктора ми той бил в отпуска ще се опитам да потъря друг доктор. Дано да успея. Ако ли не незнам какво ще правя

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помагайте
« Отговор #4 -: Юли 26, 2007, 12:50:19 pm »
Няма "не знам", ако в този цикъл се стимулираш, намери лекар който да ти води фоликулометриите.  :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: Помагайте
« Отговор #5 -: Юли 27, 2007, 18:58:05 pm »
Успех миличка!