0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

  Здравейте момичета!На 8 ден от МЦ.при преглед в десен яйчник имаше 2 фоликула по 20 мм.Доктора каза,че единия ще се пукне,а другия ще претърпи обратно развитие.Овулацията ми беше на 12 ден,предполагам.Силни болки няколко часа,покачване на БТ и т.н.Другия фоликул обаче,със сигурност не се е пукнал и продължава да ме боли яйчника.Аз много често образувам кисти,така че знам че в момента имам киста.Не искам да пия лекарства,доктора сигурно ще ми изпише Дуфастон и пак ще ми се обърка цикъла,ако не съм заченала де.Дай Боже да съм.Имам билки за кисти,но не знам дали е подходящо да се пият при евентуална бременност.Имате ли някаква информация?Билките са от ул.Поп Богомил.Чудя се ,дали да не изчакам да ми дойде евентуално цикъла и да видя дали ще се пукне кистата и тогава да пия някакви лекарства.Какво ще ме посъветвате?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Опити за забременяване,киста,билки!
« Отговор #1 -: Юли 24, 2007, 22:32:50 pm »
Можеш да се обадиш в аптеката тел.983 6003, 983 9916,и да питаш дали можеш да пиеш билките.Лично аз бих изчакала да видя все пак резултата.Дай Боже да е станало чудото!!!! :D
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Опити за забременяване,киста,билки!
« Отговор #2 -: Юли 24, 2007, 22:33:35 pm »
Привет, мила! Ето тук има цяла тема за тази аптека:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=7457.0
Дано ти е от полза и.....силно ти стискам палци този месец да имаш най-хубавия повод за радост!!!  :crossfingers: :babyflips: :bighug:

Re: Опити за забременяване,киста,билки!
« Отговор #3 -: Юли 24, 2007, 22:39:57 pm »
  Аз съм се обаждала и друг път,по друг случай и са ми давали противоречиви отговори .Един път ми казват,че при евентуална бременност трябва да се спрат абсолютно всякакви билки,друг път ми казват че могат да се пият  8O .Хем и аз искам да изчакам резултата,макар че ме съмнява да е положителен,хем пък се притеснявам тая киста да не стане много голяма.Ех,тия женски проблеми!   :?
Re: Опити за забременяване,киста,билки!
« Отговор #4 -: Юли 25, 2007, 11:54:08 am »
Перошинка, изобщо нямам претенции,че мнението ми е компетентно, но според мен изчакай да ти дойде цикъла и тогава пий билки.
Недей пи билки за кисти ако имаш съмнения за бременност. Аз поне така бих направила.