0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мира

Здравейте момичета.Моля ви включете се и ми отговорете обрязването при мъжете може ли да помогне за успешно забременяване?Благодаря на всиччки който се включат
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Според мен няма никакво значение.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Честно казано, за първи път чувам за вероятността да има такава зависимост между двете.Не виждам никаква логика в това...По какъв начин се очавка обрязването да помогне-да промени оплодителните способности на мъжа?! Или какво?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ако обрязването се налага заради дефект на препуциума (примерно фимоза), който пречи за нормалното осъществянване на сексуалния контакт, ще помогне.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Мира, очевидно има положителен отговор на твоя въпрос, който все пак зависи от същността на проблема. Обясни точно за какво става дума, за да може да получиш най-адекватен отговор.