0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Мили момичета ,моля да ме насочите към добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ в Пловдив евентуално в София!!!!!!Предваритевлно благодаря!!!!
*
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #1 -: Юли 20, 2007, 18:41:40 pm »
доц.Кадян - болниця Исул - мога да ти дам тел за връзка.
д-р Давидков - св.Екатерина,ако ще се прави ФГС или ФГДС
ако ти е възможно да кажеш точно за какъв проблем.защото аз скоро се сблъсках с тези доктори покрай малък проблем с баща ми.успех
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #2 -: Юли 20, 2007, 19:34:38 pm »
става въпрос за моята позната ,която от миналата есен (вече близо година)е с диария.(в следствие на което вече има и сериозна желязодефицитна анемия) .....ходи при разни лекари ,но засега без резултат... даже няма и диагноза........
търсим наистина добър специалист който ще се заеме сериозно с нещата
« Последна редакция: Юли 20, 2007, 20:22:19 pm от adi »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #3 -: Юли 20, 2007, 21:01:16 pm »
доц.Кадян - болниця Исул - мога да ти дам тел за връзка.

Д-р Кадян ме спаси от недай си боже и аз не знам какво! Миналата година той откри главата на кърлежа в гърба ми и започнах все пак някакво лечение, иначе не ми се мисли. Колко ли лекари не бях обиколила преди това със страхотен обрив по тялото, никой не се сети, каква може да е причината. Златни ръце има тоя човек! И какви ли чудеса не съм чувала за него! Сори за спама!
Ади, стискам палци всичко да бъде наред!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #4 -: Юли 20, 2007, 21:06:19 pm »
nia72,Касси много ви благодаря за бърз отговор! :D
Момичета,д-р Кадян дали работи с здравна каса??
« Последна редакция: Юли 20, 2007, 22:48:07 pm от adi »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #5 -: Юли 20, 2007, 23:12:14 pm »
nia72,Касси много ви благодаря за бърз отговор! :D
Момичета,д-р Кадян дали работи с здравна каса??


Нямам идея, аз ходих в частния му кабинет. Ако не се лъжа обаче платих много смешна сума от рода на 2-3 лв, а това което той свърши беше безценно за мен:D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #6 -: Юли 20, 2007, 23:39:33 pm »
Момичета ,моля дайте координати на д-р Кадян и д-р Давидков.
Благодаря ви!!!!! :D
*
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #7 -: Юли 20, 2007, 23:54:45 pm »
докторите Кадян са брат и сестра. Мъжът е вътрешни болести и кардиология, а тя е гастро  и работи в Исул.т.е. е пенсионер, но я викат за консулти.тя не работи с здр.каса,но това не пречи ако е необходимо болнично лечение да те насочи с направление към отделението.както например постъпи с нас.сериозен човек,заема се от край до край с нещата и винаги под нейно наблюдение се извършват процедури,лечение и т.н. ето ти тел.02 8716531, 0887212254.успех с твоята близка,няма да съжалявате за избора.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #8 -: Юли 21, 2007, 00:21:54 am »
Не знаех, че д-р Кадян има сестра. Аз се учудих, че Ния те насочва към Кадян, 8O  като знам, че е кардиолог по специалност, освен, че е кадър на Пирогов и разбира от всичко! УСПЕХ, АДИ!
« Последна редакция: Юли 21, 2007, 00:24:21 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #9 -: Юли 21, 2007, 07:54:54 am »
Благодаря ви момичета!!!!!!Страхотни сте!!!!!
*
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #10 -: Юли 21, 2007, 09:50:37 am »
ще чакаме  да пишеш какво е станао.със сигурност понеделник е на работа.вчера говорих с нея.успех ади
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #11 -: Юли 22, 2007, 21:52:31 pm »
става въпрос за моята позната ,която от миналата есен (вече близо година)е с диария.(в следствие на което вече има и сериозна желязодефицитна анемия) .....ходи при разни лекари ,но засега без резултат... даже няма и диагноза........
търсим наистина добър специалист който ще се заеме сериозно с нещата

Ади, попитах моя приятелка - гастроентеролог, тя е имала такива случаи в практиката си, каза - при нормални хормони на щитовидната жлеза, при липса на органична причина от рентгеново изследване на стомашно-чревния тракт, при нормални горна и долна ендоскопия, може да се проведе лечение с Деанксит или Ксанакс 2 по 1 на ден, Ентерол 2 по 1 на ден и Креон 25000Е 2 по 1 на ден, в продължение на 1 до 3 месеца. Състоянието се нарича функционална /стресова/ диария и лечението е продължително.
Дано да се оправи бързо. 
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #12 -: Юли 22, 2007, 23:05:50 pm »
става въпрос за моята позната ,която от миналата есен (вече близо година)е с диария.(в следствие на което вече има и сериозна желязодефицитна анемия) .....ходи при разни лекари ,но засега без резултат... даже няма и диагноза........
търсим наистина добър специалист който ще се заеме сериозно с нещата

Ади, попитах моя приятелка - гастроентеролог, тя е имала такива случаи в практиката си, каза - при нормални хормони на щитовидната жлеза, при липса на органична причина от рентгеново изследване на стомашно-чревния тракт, при нормални горна и долна ендоскопия, може да се проведе лечение с Деанксит или Ксанакс 2 по 1 на ден, Ентерол 2 по 1 на ден и Креон 25000Е 2 по 1 на ден, в продължение на 1 до 3 месеца. Състоянието се нарича функционална /стресова/ диария и лечението е продължително.
Дано да се оправи бързо. 
Благодаря ти Ан!!! :DТака или иначе момичето не са й направили необходимите изследвания!Така че първо ще трябва да се изследват показателите за да може да се постави правилна диагноза.
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2011, 22:40:46 pm »
Само Не отивайте при д-р Симеон Георгиев Стойнов в ИСУЛ. Въпросният доктор е един голям мошеник. Гледа те само в ръцете и въобще не се интересува от пациентите си. Към днешен ден се води професор, но нека разкаже как се сдоби с тази титла и от къде плагиатства дисертациите и статиите си. Ако този "доктор" Ви се падне лекуващ лекар, по-добре побързайте да го смените, че не се знае как може да Ви увреди. За съжаление няколко човека починаха под неговите грижи. Жалкото е, че "доктора" се сдоби и с няколко доста тлъсти хонорара от тях. В медицинските среди на гастроентерологията се носят легенди за неговата алчност. Говорят, че жена му, за която се знае, че е шизофреник непрекъснато през годините е била назначавана в различни поликлиники и болници благодарение на връзките на мъжа си непрекъснато му звъняла по телефона и го питала - колко пари изкара днес? Аз съм един от потърпевшите му пациенти. Неговото лечение ме разболя още повече. Апелирам към всички болни хора - Бягайте от този човек!!!
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #14 -: Януари 06, 2012, 21:31:28 pm »
А какво ще кажете за гастроентереолозите във ВМА? Имате ли впечатления от тях и инфо за колоноскопия при тях?
*
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #15 -: Януари 17, 2012, 17:10:12 pm »
Аз горещо препоръчвам Токуда и по-специално д-р Саджаклиев за колоноскопия. Майка ми скоро прави това изследване при него - внимателен и много добър специалист.
Re: Моля спешно добър ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ!!!
« Отговор #16 -: Май 17, 2018, 22:39:13 pm »
Същият този професор Симеон Стойнов направи така, че за жалост да изпитам всичкото това и аз. И незаинтересоваността, и това, че не ми даде да се доизкажа какво ми е, и това, че всички гастроентеролози ги е обучил той, и говоренето със свои колеги за някакви явно важни теми за някакви поправки от министерството на здравеопазването, и постоянното прекъсване. И това, че имах чувството, че ми беше едва ли не неудобно, все едно аз съм виновен, че имам гастрит и защо ли едва ли не го занимавам със себе си и с моя си проблем... Прегледа ме за 5 минути, не искаше да ми направи ехограф, което е... За да се разбере какво точно ми има трябва да се изключат всички възможни други варианти. И как ще стане това като не отида на всички изследвания като например най-малкото на ехограф? И все пак от второто ми идване при него и с много настояване от моя страна се нави едвам едвам с - цитирам го: "Добре, ай!", макар, че основното при мене било това, че е трябвало да бъда много спокоен и той до последно се съмняваше, че не съм и всичко едва ли не съм си го набивал в главата и съм се филмирал, пък то видиш ли нямало такова нещо... И да, отчасти го има това нещо, защото така най-вероятно се е получил самият гастрита ми. Разбирам от интернета, защото очевидно от такива лекари е трудно, че тази болест освен с нередовно хранене се появява и с много нерви, стрес и психическо неблагоразположение. И наистина - зимата минах през меко казано големи депресии, но това вече отмина. Трудно, но отмина, даже смея да твърдя, че сега съм малко или много щастлив. Но вече вредата я има и надали ще може да се поправи "само с позитивно мислене", както сам той твърди постоянно. Едва ли не работата е малко "мисли позитивно и не ме занимавай", поне така излиза! Първият път ми предписа едно лекарство, което вече го бях взимал повече от месец от друга докторка, лекуваща ме близо до моето родно място, която се оказа, че едва ли не била негова ученичка, което малко ме съмнява, защото и двамата са видимо на една и съща възраст, но както и да е, да приемем, че е вярно. Предписа ми и един „Гавискон“, който повечето хора навярно знаят, че е като тапа от нишесте срещу киселини и който съм го взимал още като беше навремето пробно лекарство, точно когато съм страдал само от киселини. Но сега няколко пъти му казах, че такива нямам, никакви, а само ужасни сгърчащи ме болки в гърдите, но той пак ми предписа лекарство срещу киселини. Освен това ми предписа пробиотик и лекарство, което е срещу повръщане, но той ми обясни, че щяло да ми помогне в моя случай и така аз радостен, че всичко е било в позитивното мислене и осъзнаващ, че ще се лекувам с много лекарства мислих, прибирайки се вкъщи (родом съм от Поморие), че всичко ще е наред и ще се оправя. Обаче неее, даже станах като че ли по-злеее. Имах позитивно мислене, но както си мислих само с него доникъде няма да стигна. Обаждайки му се както той ми каза между един и два следобед, ме пита само как съм - еднакво както предния път, по-добре или по-зле. Аз тръгнах да му се обяснявам какво точно имам сега и какво изпитвам в детайли и той пак - да си избера един от трите отговора и аз казах по-зле. При този отговор - той - добре ще трябва пак да се видим - и ми затвори без въобще да ме доизслуша, което обезсмисля даването на неговия му номер изначало. Пък това, че съм на 400+ километра далеч, не го касае. И аз пак си записах час, пак платих сума ти пари за пътни и прегледи (първият беше 80лв, а вторичният уж по-евтин - 60лв) и пак от негова страна - нищо, само разочарования. Тогава беше и моментът с ехографа, но той обясняваше как въобще не трябва да се прави изначално и че надали нещо ми има и че нямало логика тези толкова добри "хапчета на световно ниво" да не ми помогнат. И като видя резултатите ми каза едва ли не нещо от сорта на "видя ли, нищо ти няма, само се притесняваш излишно, не го мисли просто, защо трябва да те правим лабораторна мишка". А пък разбирате ли, аз искам да ме правят на всякаква мишка, стига само и само всичко да ми направят, но да се оправя, защото имам съмнения за нещо друго освен гастрита. И затова държах да ми направят въпросното изследване с ехограф. И тогава разбрах от доктора, който ми го направи, че сега едва ли не почти нищо не правим, защото е трябвало да не ям нищо и че това изследване се прави с предварителна уговорка именно заради въпросния проблем с храненето, защото най-малкото не се знаят тези газове в жлъчката дали са от скорошното хранене или от нещо друго... Той обаче най-нагло ми каза, че това било преувеличение от моя страна, няма значение да ли съм ял преди или не и само съм издребнявал, даже го каза с пренебрежителна усмивка стил "този обаче много се притеснява, защо" И естествено! Защо ли? Защо не! Това е моят стомах, не неговият, как няма да се притеснявам, дори и максимално да гледам да не го показвам и да не го мисля. Той обаче явно това очевидно не го бърка, продължавайки да ме успокоява, казвайки ми пак да не го мисля и да имам позитивно мислене. Идеше ми се да го поставя на място, но първо на първо не съм такъв човек и второ на второ и да го бях направил, най-много пак да ми беше казал - видяхте ли, че много сте изнервен, трябва да сте спокоен. А аз съм, но докога... като виждам, че нещата не са ок и като виждам ТАКИВА доктори, че и професори даже! Питах го и как да направим така, че да не идвам следващия път, защото това разстояние от Поморие до София най-малкото чисто финансово ми е заключително проблемно. Той тогава ми обясни, че може да се чуем и след като го помолих да е в някакъв по-друг час, в който може за разлика от предния път да ми отдели повече време, той след като помисли ми отговори... дааа, отново в същия час - от един до два следобед. Накрая даже го питах за хапчетата, които ми предписа, а той ми отговори, че не е трябвало да го питам и не е било нито моя работа да знам какви са и за какво са, нито негова работа да ми обяснява. Просто е трябвало да дам рецептата в аптеката и фармацевката щяла да ми обясни!? При чутите тези думи, цитирайки ѝ дословно какво той е казал, въпросната фармацевка ми каза, че едва едва не се сдържа да го обсипи с квалификации и епитети и че естествено, че това е било негово задължение. Близките ми също същисани ме обвиняваха затова, че не съм го наредил едно хубаво, но аз вече така и така няма да го виждам за да си поправя грешката, защото само като разбрах какво ми е предписал, се отказах да продължавам да се лекувам при него. Въпросните лекарства очевидно щяха да ме увредят още повече - силно обезболяващо със силни странични ефекти, един от които е именно моето заболяване, което се опитвам засега безуспешно да лекувам - гастрит - и друго лекарство, което пък било за изцеление на артрит, от което пак като страничен ефект може да си докарам гастрит. Имаше и трето, което преди ми каза, че не е трябвало да го взимам, като се лекувах при уж неговата ученичка, защото било за червата, а сега ми го предписа. Въобще без коментар. Но въпреки това написах този с цел Вие да не правите тази моя грешка и Ви съветвам да не се лекувате при този човек - проф. д-р Симеон Стойнов!

П.П.: Извинявам се за романа, но се струва да се прочете, най-малкото да не преживете това, което аз преживях, особено ако имате - като мен - гастрит...
« Последна редакция: Май 17, 2018, 23:32:47 pm от ИсиАйс »