0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кръвните групи?
« -: Юли 20, 2007, 16:31:24 pm »
Момичета, знам че темата е тъпкана много пъти, но не я разбрах много и затова моля ви отговорете ми.Може ли да има проблем за забременяване , ако аз съм с кръвна група А+ а мъжа ми с 0-. Освен това ме интересува мога ли без направления и назначение да си направя изследване /незнам как се казва/ дали сперматозоидите на мъжа ми не ги убивам като влязат в мене? :lol:Ама че се изразих. :lol:Ако може насочете ме къде,как във Варна.
Re: Кръвните групи?
« Отговор #1 -: Юли 20, 2007, 16:34:56 pm »
Може ли да има проблем за забременяване , ако аз съм с кръвна група А+ а мъжа ми с 0-.

Проблем няма.  Би имало, ако ти си О- и то не за забременяване, а за износване на бременността.  По втория въпрос ще помогнат момичетата от Варна.  Успех!
*
Re: Кръвните групи?
« Отговор #2 -: Юли 20, 2007, 16:43:04 pm »
Във Варна можеш в Майчин дом или в АГ болница въпреки че добрите специалити са едни и същи и на двете места- д-рАлександров и  д-р Маркова
*
Re: Кръвните групи?
« Отговор #3 -: Юли 20, 2007, 17:05:59 pm »
Освен това ме интересува мога ли без направления и назначение да си направя изследване /незнам как се казва/ дали сперматозоидите на мъжа ми не ги убивам като влязат в мене? :lol:Ама че се изразих. :lol:Ако може насочете ме къде,как във Варна.
казва се посткоитален тест :) можеш да го направиш без направление, но трябва при добър доктор, който се занимава със стерилитет.
за лекарите от варна не мога да дам мнение

Re: Кръвните групи?
« Отговор #4 -: Юли 20, 2007, 20:38:28 pm »
Благодаря ви за бързия отговор момичета. :wink:
Re: Кръвните групи?
« Отговор #5 -: Юли 27, 2007, 09:20:08 am »
Здравейте!За пръв път влизам в вашият сайт и много ми хареса!С мъжа ми отскоро започнахме да правим опити за бебе но аз се притеснявам относно кръвните ни групи защото са еднакви а те са "В" РЕЗОФАКТОРИТЕ СА НИ моятя "-" неговият е "+" кажете ми в случая ще имаме ли някакъв проблем?и ако има! как може да  го оправим!Предварително Благодаря :D
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Кръвните групи?
« Отговор #6 -: Юли 28, 2007, 02:08:09 am »
Слънце, нямаш основания за притеснение. На пешодната пътека рисковете за проблеми са много по-големи.   :lol: :lol:
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Кръвните групи?
« Отговор #7 -: Юли 30, 2007, 22:51:04 pm »
направя изследване /незнам как се казва/ дали сперматозоидите на мъжа ми не ги убивам като влязат в мене?

Посткоиталния тест трябва да се направи до 6 часа, след като сте правили секс с мъжа ти
Взимат ти секрет от влагалището (като вътре има част от семенната течност) и се изследва колко са оживели :oops:

Дано при вас всичко да е наред
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Кръвните групи?
« Отговор #8 -: Юли 31, 2007, 06:57:05 am »


Проба от цервикалната слуз на жената се изследва кратко време след като е имала полов контакт, обикновено в рамките на 12 часа.
Посткоиталния тест обикновено се прави един или два дни преди овулация, когато цервикалният секрет е най-благоприятен за сперматозоидите. :D :D :D
Re: Кръвните групи?
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2009, 09:26:50 am »
Здравейте,аз искам да попитам има ли някой наясно при 0+ кр.гр. на кой мога да давам кръв,знам че мога само такава да взимам ?
 Търсих из нета ама нещо се обърквам секи пише различно и реших да попитам в моя любим помощник Зачатие  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Кръвните групи?
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2009, 10:22:28 am »
Искра,
Кръвна група О се третира като универсален донор, т. е. може да дава кръв за всички останали кръвни групи. Може да взима само от О.
Ние с мъжа ми и двамата сме О положителна.
Re: Кръвните групи?
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2009, 10:25:21 am »
Искра,
Кръвна група О се третира като универсален донор, т. е. може да дава кръв за всички останали кръвни групи. Може да взима само от О.
Ние с мъжа ми и двамата сме О положителна.
Благодаря ти,и ние сме 0+ и двамата.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Кръвните групи?
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2009, 10:30:49 am »

Кръвна група, резус фактор, съвместимост

Мисля, че този линк ще отговори на доста от въпросите.