0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

как мислите
« -: Юли 19, 2007, 09:19:22 am »
здравете момичета днес ми 7 ми ден от трансфера на замразени ембриони чувсвам се ммого различно от първият път не ме боли,първият път имах болки ниско доло за които мисля че бяха от стимулацията извадиха ми 20 яицеклетки тогава бях много зле психически плаках постоянно до теста не ми излизаше от главата въпроса станало ли е и така на първи юни беше отрицателен добре че бях подготвена защото ми беше дошло вече.Сега както казах е много различно не чувсвам нищо дали това обаче е добре само ме болят гърдите, нито един ден досега не съм почувсвала болка нисо доло нищо все едно нищо психически съм добре не мисля за това и така дните ми минават бързо ето вече една седмица а съм и в болнични.Вие как мислите нормално ли е да не чувсвам нищо,моля ви даите ми съвет много благодаря и искам да пожелая на всички много късмет в процедурите и само добри новини.Ако някои знае да ми каже на кои ден става долу горе имплантацията от деня на трансфера.Благодаря
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
Re: как мислите
« Отговор #1 -: Юли 19, 2007, 10:51:28 am »
Имплантирането става около 7-9 ден мисля. Гледай да си спокойна и си почивай... още малко търпение.. УСПЕХ!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: как мислите
« Отговор #2 -: Юли 19, 2007, 10:54:58 am »
Лоре, толкова рано просто е безсмислено да търсиш симптоми. Наистина, колкото и да е трудно, опитай се да си спокойна, да нагажираш мислите си с други неща. Силно стискам палци поне едно сладоледче да се е закрепило и да порастне в здраво сладко бебче :crossfingers:


*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: как мислите
« Отговор #3 -: Юли 19, 2007, 12:02:31 pm »
Здравей Лоре!
Много е хубаво това,че си спокойна!
Напомняш ми на мен,първия път бях много зле психически,и нищо не стана,а втория път бях като теб,много спокойна,и всичко завърши по най-хубавия начин!
Пожелавам ти и на теб такъв късмет!УСПЕХ!!! :wink:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: как мислите
« Отговор #4 -: Юли 19, 2007, 12:34:22 pm »
loreto, кажи моля те каква беше подготовката за трансфера на замразените ембриончета.  Като фоликулометрия ли е или нещо по-специално.  Благодаря ти предварително и ти пожелавам положителен тест след няколко дни.  Спокойствието е много важно докато чакаш.  Стискам силно палци за теб.
Re: как мислите
« Отговор #5 -: Юли 19, 2007, 13:02:56 pm »
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания,при мен нещата бяха така значи на 1 юни отрицателния тест после казаха като ми доиде от първият ден да пия прохунова и да слагам прожефик 200 това са вагинални и прогестерон за задържане на плода от тях три пъти дневно,след това на 10 този месец ме видяха на екограв и казаха 4е на 12 ще ми е трансференцията отмразиха 4 от които 3ми върнаха,  аз съм в мадрид но си бяхме в българия миналия месец исках да си купя от там лекарствата но ми казаха че там ги няма много станно,но както и да това е общо взето много простичко този път. Успех на всички
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*
Re: как мислите
« Отговор #6 -: Юли 19, 2007, 20:37:38 pm »
Loreto, нормално е да нямаш никакви симптоми - още е много рано. Единственото нещо е да бъдеш спокойна и после да ни зарадаш с положителен тест. :D Стискам ти палци.
Re: как мислите
« Отговор #7 -: Юли 24, 2007, 13:43:12 pm »
здравеите момичета днес ми 12 ден от трансфера на 8 ми ден имах леко зацапване което на другата сутрин из4езна,какво беше това незнам иначе сега си ме болят гърдите всичко нормално,но днес не издържах и направих уринен тест които е отрицателен какво мислите има още два дена в четвъртък ще знам дали е станало с кръвния тест благодаря ви
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: как мислите
« Отговор #8 -: Юли 24, 2007, 13:51:16 pm »
Още е рано за уринен тест.

Стискам палци, бъди спокойна сега и имай вяра.

Успехххххх :D :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: как мислите
« Отговор #9 -: Юли 24, 2007, 13:52:58 pm »
loreto, "няма кръв, няма фал". :wink:
Не се отказвай, не спирай лекарствата!
Дано сте успели! yahoo_17 stork-boy :balk_16:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: как мислите
« Отговор #10 -: Юли 24, 2007, 15:30:17 pm »
здравеите момичета днес ми 12 ден от трансфера на 8 ми ден имах леко зацапване което на другата сутрин из4езна,какво беше това незнам иначе сега си ме болят гърдите всичко нормално,но днес не издържах и направих уринен тест които е отрицателен какво мислите има още два дена в четвъртък ще знам дали е станало с кръвния тест благодаря ви

Много е рано, или поне това е моя личен опит. Аз все още си пазя първия уринен тест, който едвам отчете втора бледа черта, след като имах чхг-37.75 и двуплодна бременност. Така че, моят съвет е да изчакаш кръвния тест или уринен след 3-4 дни. Успех, силно стиснати палци от мен, мила.
« Последна редакция: Юли 24, 2007, 15:32:17 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: как мислите
« Отговор #11 -: Юли 26, 2007, 08:38:31 am »
здравеите момичета доиде наи накрая денят в които ще знам дали е станало или не сега излизам до клиниката да ми вземат кръв и до обяд мисля че ще знам дали има бебе или не притеснено ми е,дано е станало, стискаите палци пожелавам на всички само положителни тестове и много благодаря че сте с мен
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*
Re: как мислите
« Отговор #12 -: Юли 26, 2007, 08:58:08 am »
loreto, стиснати палци от мен!  :crossfingers: Аз преди кръвния си бях пуснала и уринни, че нямах търпение  :oops:.
*
Re: как мислите
« Отговор #13 -: Юли 26, 2007, 08:59:38 am »
 :crossfingers: Успех и дано ни зарадваш с хубави новини!Предавам ти цялата си сутрешна положителна енергия!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: как мислите
« Отговор #14 -: Юли 26, 2007, 09:07:54 am »
Лорето, успех и дано днес разбереш за дъбгоочаквания резултат. Пожелавам ти от сърце високи стойности на теста. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: как мислите
« Отговор #15 -: Юли 26, 2007, 09:43:26 am »
Лирето , yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: как мислите
« Отговор #16 -: Юли 26, 2007, 09:50:27 am »
 :crossfingers:
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: как мислите
« Отговор #17 -: Юли 26, 2007, 09:59:44 am »
loreto,успех и дано новините са хубави!
Re: как мислите
« Отговор #18 -: Юли 26, 2007, 10:06:25 am »
Успех! Стискам палци!  :crossfingers: preggo
  09.11.2007
*
Re: как мислите
« Отговор #19 -: Юли 26, 2007, 11:08:24 am »
Дано вече имаш повод да се усмихнеш.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери