0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gesiges1

защо не мога да вляза от входа...
« -: Август 30, 2005, 14:33:34 pm »
с моя никПоявява се страницата не може да бъде намерена.
*
Re: защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #1 -: Август 30, 2005, 15:28:25 pm »
Цитат на: gesiges1
с моя никПоявява се страницата не може да бъде намерена.

Вероятно си кеширала нещо. Дай Ctrl + F5 няколко пъти!
*

    Anonymous

Re: защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #2 -: Август 30, 2005, 16:03:04 pm »
Цитат на: cygnus
Цитат на: gesiges1
с моя никПоявява се страницата не може да бъде намерена.

Вероятно си кеширала нещо. Дай Ctrl + F5 няколко пъти!


сега влизам,но когато почна да пиша с моя ник ми показва,че ве има такъв потребител.
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #3 -: Август 30, 2005, 16:44:50 pm »
този потребител си си ти , но вероятно не се логваш в профила си
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #4 -: Август 30, 2005, 17:07:07 pm »
Цитат на: cygnus
този потребител си си ти ...


Ти си си ти, ей това ме радва! :lol:  :lol:  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    gesiges1

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #5 -: Август 30, 2005, 17:15:45 pm »
Цитат на: cygnus
този потребител си си ти , но вероятно не се логваш в профила си

е добре правя всичко както трябва,отдолу е посочено,че съм он лайн,и като започна да пиша нова тема ми иска потребител и после,че името е заето
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #6 -: Август 30, 2005, 17:17:38 pm »
От кой адрес се логваш? www.zachatie.org?

например ако напишеш само zachatie.org и вече си в нова потребителска сесия.
Логни се пишейки www.zachatie.org
Преди това си изтрий cookies
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #7 -: Август 30, 2005, 20:35:25 pm »
Аз имам същия проблем.Измъчих се вече.Може и в мен да е проблема.. :oops: Дали да не взема да се регистрирам наново?С нов ник?Или какво?Eli_
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #8 -: Август 30, 2005, 20:40:11 pm »
Eli_, изтрий си cookies и се логни наново:
от менюто на IE - Tools - Internet Options - Delete cookies - OK
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #9 -: Август 30, 2005, 22:16:43 pm »
Направих всичко точно така,но пак,като се опитам да вляза през "вход" след 3-4 опита ми показва ника,аватара/отдолу/,кода на картинката от календара и пише "актуален потребителски статус Offline".Като се опитам да вляза от долу,там където има за автоматично разпознаване,само ме включва в списъка на онлайн регистрираните потр.,а не ми "оцветява" новите мнения,не ме пуска в "Дневници".Изобщо съм,като "прилъстена и изоставена" :D  :D Хем те пускам,ама наужким :wink:  :lol: Незнам.Някакви идеи?Сигнусче в тебе ми е надеждата...отново :oops:
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #10 -: Август 31, 2005, 07:41:18 am »
Ели, виж дали са ти включени cookies на browsera  и ако не са ги включи!  Ако не можеш сама помоли някой разбирач около тебе! Правила ли си нещо по компа си от последното си влизане, някаква инсталация на операционна система и т. н.? Според мен от там идва проблема - трябва да са позволени cookies и ако са, а пак не става - изтрий cookies, както ти казах и след това се логни наново. С какъв browser си?
Ако си с IE от менюто Tools - Internet Options - Privacy :
Има един вертикален плъзгач - настрой го да показва LOW!
След това натисни OK.

Как се изчистват cookies ако си с IE:
Tools - Internet Options - Delete Cookies - OK

Ако си с друг browser - търси подобни менюта (на работата нямам мозила и опера  и не мога да ти разясня, ако се наложи довечера чак от къщи).
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #11 -: Август 31, 2005, 20:35:51 pm »
Здрасти,Сигнус!Мерси за напътствията!Браузъра ми е IE.С WINDOWS XP съм.Направих всичко точно така,обаче пак на намира HTTP 404? :? И ме показва,че съм offline.Само аз ли имам такъв проблем?Ако е така няма повече да те занимавам..Извинявай за тъпите въпроси ама не ми се че да викам някой познат да ме светне  как да вляза в "Зачатие" :oops:  :? Мъжа ми разбира по-малко и от мен.Ако се сещаш нещо друго пиши ако не ще се помъча още малко и се пробвам с нова регистрация примерно...Благодаря ти много! :wave:
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #12 -: Август 31, 2005, 20:43:23 pm »
Ели, направи си пробна да пробваш, ама одеве те видях, че те даваше, че си във форума. Много странна работа... От друг комп пробвала ли си?
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #13 -: Август 31, 2005, 22:36:02 pm »
Да, и аз се виждам отдолу,че ме пише..ама,това е всичко... :( Не мога да отговарям с моя ник - нищо..Ако някое от другите момичета има такъв проблем,моля да сигнализира!Ако съм само аз - млъквам.Явно аз съм зле.Не съм пробвала от друг комп.Ползвам само домашния за "набези" в нета. :wink: А откакто открих сайта, ми е голяма мания :lol: Затова сега умирам от яд,че не мога да вляза :evil:  :) Но нищо пак си чета и се пиша с Eli__ ,като пиша по някоя тема тия дни.
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #14 -: Август 31, 2005, 23:04:54 pm »
Ели, според мен проблема е в компа ти, ако имаш познат помоли го да ти помогне - не му казвай, че имаш проблем с влизането в нашоя сайт, а някой друг например, ако се притесняваш от съдържанието да не те разбере.
Пробвай със сайта http://www.ide.li  - той е на същата система, вероятно и там ще ти даде същите проблеми - покажи му него - той е сайт за българите в чужбина. Според мен не ти работят cookies.
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #15 -: Септември 01, 2005, 21:51:25 pm »
Да,сигурно нещо е станало.Странно,че по-рано си влизах,а сега как немога?Може ли да има проблем с това,че регистрацията ми в календара е с почти същото име,само че е малка буква eli_  и паролата ми е еднаква за влизане в сайта и в календара.Защото сега си влизам в календара с ник Eli_,a на графиката пише "графика" на eli_.Да не се е омотало нещо от там?Някак си да са се разменили никовете?В сайта "влизам" и с двата ника момента по един и същи начин "донякъде" - показва ми профила ама съм  offline и това си е. :?
*
защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #16 -: Септември 01, 2005, 21:59:23 pm »
Нямат нищо общо регистрациите в сайта и календара - на различни сървъри са, различни бази данни. Както и няма значение дали е с малка или голяма буква ...
*

    Eli__

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #17 -: Септември 01, 2005, 22:33:54 pm »
Упс,пак изръсих простотия.. :oops: Нищо де ,ето че пак научих нещо ново.А пък тез "бисквитки" какво съм ги направила незнам,Може да съм ги изхрускала :D  :lol:  :dontknow: Голям майтап!Ще ги мъча...Мерси,Сигнусче - златна си.
*

    Anonymous

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #18 -: Септември 02, 2005, 16:39:00 pm »
Цитат на: Eli__
Упс,пак изръсих простотия.. :oops: Нищо де ,ето че пак научих нещо ново.А пък тез "бисквитки" какво съм ги направила незнам,Може да съм ги изхрускала :D  :lol:  :dontknow: Голям майтап!Ще ги мъча...Мерси,Сигнусче - златна си.



При мен е същата работа,засега влизам по този начин.
*

    gesiges1

защо не мога да вляза от входа...
« Отговор #19 -: Септември 02, 2005, 16:39:24 pm »
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Eli__
Упс,пак изръсих простотия.. :oops: Нищо де ,ето че пак научих нещо ново.А пък тез "бисквитки" какво съм ги направила незнам,Може да съм ги изхрускала :D  :lol:  :dontknow: Голям майтап!Ще ги мъча...Мерси,Сигнусче - златна си.



При мен е същата работа,засега влизам по този начин.