0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #40 -: Юли 17, 2007, 21:58:32 pm »
Пиера да ти е жива и здрава малката. :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #41 -: Юли 17, 2007, 22:00:11 pm »
Честита половин година на малката принцеса, нека носи само радост и слънчеви моменти в дома ви!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #42 -: Юли 17, 2007, 22:00:17 pm »
Много целувки и гушки на Анджи! Бъдете щастливи!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #43 -: Юли 17, 2007, 22:41:19 pm »
Честито полугодие на малката принцеса, да е жива и здрава и умерено палава :D
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #44 -: Юли 19, 2007, 23:47:29 pm »
Абе имам аз един въпрос към родителите на мушмороци малко над 1г... Случвало ли ви се е такова чудо и как се справихте -нашето човече беше сладко, кротко и слънчево докато навърши годинка, след което бързо се транформира в неудържимо диване. ... ама ако не вървим в избраната от него посока, ...се почва едно тръшкане, хвърляне по пода и упорито блъскане на главата или пък се мята по гръб с разперени ръце и тропащи крачета, и сигурно ни чуват чак летовниците на морето. Аз знам теоретично, че трябва да го насърчавам, когато се държи добре и да го игнорирам, когато се тръшка. Ама той се тръшка или е в перманентно лошо настроение понякога с часове, особено вечер като е много уморен, а не се сеща да заспи :? Идеи? Или само ние сме така?

 :(не сме над 1, но от няколко седмици слънчевото ни детенце е с преобладаващи облаци :(просто е нетърпимо положението. иска да му е интересно докато е буден, което включва разходка на 40С! и куп вредни за майка му екстри. в резултат вдигнах кръвно!!! е.. му м.. не знам какво стана, та това дете дето само се смееше, пищи инатливо и ме манипулира като стой та гледай. от 3 дни в порцията мрънкане включва - ммааааама:help1:
« Последна редакция: Юли 20, 2007, 00:03:11 am от manhattan »
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #45 -: Юли 20, 2007, 07:29:54 am »
Ман, на тази възраст само за зъби се сещам!
Матей - 1.04.2006 г
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #46 -: Юли 20, 2007, 11:00:21 am »
Манхатън пробвай с профилактична доза Панадолче. Монито като се заоблачи и давам Панадол и нещата добиват поносим вид. Ако не си пробвала вече де. Ако е от зъбките би трябвало да помогне.
Може и от жегата да е. Моята на топло не седи и минутка. В колата пускам климатика, а в къщи щори и търсим все сянките.
Ние тази нощ пътуваме към морето. Днес цял ден ще събираме багажи. Много се надявам да си починем там и на малката да и хареса. Другия варянт е да не и хареса и по никое време да си запътуваме за София, което с нашата принцеса е май по вероятно :lol:'
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #47 -: Юли 20, 2007, 11:06:38 am »
Пиера, честит празник, да сте живи и здрави, и послушни. Ако може :)

Ман, Помня, че Крис много рано и бързо почна да вади зъби, с колко сте сега? Ако са под 8, значи е много вероятно да е това. Честито за "маммаа" :wink:. Според мен и жегите ги морят сега, та са още  по-раздразнителни. Дани сега в жегите се буди още в 6:30, недоспал е и до първото сънче към 10:30 сутринта е невъобразим киселяк. Иначе имаше един много страшен ден с тръшкане, чак прегракна и му отложиха МПР ваксината. После 2-3 по-нормални дни, с повече усмихване и по-малко изблици, днес сме пак кисели, щото станахме в 6. Това с твоето кръвно обаче е много протеснително, дано има начин поне през уикенда да получиш едно рамо от тати или някоя баба, малко да се отдалечиш и успокоиш... Добре те разбирам и много ти съчувствам, аз също просто не съм в състояние да мисля рационално, като ми плаче така сърцераздирателно, хем ми се къса сърцето, хем малко му се ядосвам и ако няма кой да ме отмени за 2 мин, докато измисля следващото интересно нещо за правене, направо полудявам.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #48 -: Юли 20, 2007, 13:39:07 pm »
Лиденце, приятно моренце ви пожелавам.да си изкарате весело, малката да се върне с тен  :lol: и никакви неприятности.и снимки от плажа да не забравиш :balk_111:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #49 -: Юли 20, 2007, 14:44:18 pm »
зъби ли са, мъби ли са, не знам. имаме 7. с лупата не откривам растеж :D на нови. опасявам се, че е характер :( в най-големия пек дори разхождам ли го-пее и е файн. спра ли-истерия. освен ако няма лудница и шумотевица около него. и да, определено ще опра до Панадола скоро.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #50 -: Юли 20, 2007, 15:05:09 pm »
стига бе, вие сте луди - да давате на децата си Панадол, щото ревяли!
я пийте вие по един Панадол вместо тях!  :x
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #51 -: Юли 20, 2007, 21:29:14 pm »
Jam  Дадох панадол след като малката не ми спа и рева три нощи. Давала съм Панадол 5-6 пъти когато беше най зле, предимно вечер. Тогава ни израснаха две зъбета с разлика от три дни. Дадох и профилактичната доза от 2.5мл и след полвин час заспа. Естествено една майка си познава детето и няма да даде Панадол щот реве или на всяка сълзичка.. :x
Не ми казвай че като те боли глава например, се мъчиш три дни и не взимаш нищо?
Аз пък си пия едно парацетамолче и си заспивам доволно. Защо като мога да и помогна да я мъча?


Ниа мерси за пожеланията. Ще има снимки, обещавам :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Новата седмица 16 - 22.07.2007 г.
« Отговор #52 -: Юли 21, 2007, 11:06:03 am »
джамо, хич не сме луди. и детето не просто реве! няма как да ми каже и трябва аз да предвиждам. айде малко доверие в старата ти дружка :D