0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
стимулиране с фемара
« -: Юли 16, 2007, 16:04:48 pm »
здравейте момичета,
Някоя от вас правила ли е стимулация преди инсеминация с фемара?
Re: стимулиране с фемара
« Отговор #1 -: Юли 16, 2007, 22:29:54 pm »
Mil, юни месец ме стимулираха с Фемара преди инсеминация. Два пъти съм стимулирана с Клостилбегит. Резултатът от Фемарата при мен беше по-добър, т.е. образувах повече яйцеклетки.
Успех!
Re: стимулиране с фемара
« Отговор #2 -: Август 19, 2011, 16:46:58 pm »
Здравейте много се извинявам ако мястото ми не е тук!Правени са ни всички изследвания преди стимулация на овулацията.Миналия месец бях на клостил по1,на 8и9ден меногон по1инж,на 10 ден от цикъла няма доминантен фуликул само малки,за другия месец док ми изписа фемара по1  Shocked
Ако не мога да я взема да пия клостил по 2.Не мога да намеря никаква информация за фемара,посъветвайте ме


Re: стимулиране с фемара
« Отговор #3 -: Август 21, 2011, 19:40:12 pm »
Фемара май не се продава свободно в аптеката или поне така беше преди 6-7 години. Прилага се за лечение на рак на гърдата (само че там се пие постоянно, без прекъсване), но при прием от 5 дни в началото на цикъла действа стимулиращо на нарастването на фоликулите.
Re: стимулиране с фемара
« Отговор #4 -: Август 21, 2011, 21:56:04 pm »
Аз съм била стимулирана с ФЕМАРА.Трудно се намира по аптеките, но в тази на Щерев го продават, струва 100 лв.
При мен даде добри резултати.Направих повече фоликули отколкото с Клостилбегит. За съжаление не пукнах нито един от фоликулите, но това ми е принципно проблем понеже съм с LUF.
Re: стимулиране с фемара
« Отговор #5 -: Август 25, 2011, 15:17:40 pm »
Извинявайте дали някой знае каква е разликата между фемара и клостилбегит?


Re: стимулиране с фемара
« Отговор #6 -: Август 25, 2011, 15:28:29 pm »
Извинявайте дали някой знае каква е разликата между фемара и клостилбегит?

Огромна. Най-общо казано - съдържат различно активно вещество.
Re: стимулиране с фемара
« Отговор #7 -: Август 25, 2011, 15:54:29 pm »
 :(
Добре де кое от двете е по-добро???Нали и двете са за стимулация действат по различен начин ли?Много се извинявам за простословието но немога да намеря нищо положително за тази фемара а знам че много жени са забременели с клостила :?


Re: стимулиране с фемара
« Отговор #8 -: Август 26, 2011, 21:22:27 pm »
Клостилбегит е много старо лекарство - нормално е много повече жени да са забременели с него.
Фемара се използва по принцип за друго, но по-рядко и за стимулация.

Ако се притесняваш - просто го обсъди с лекаря си.

Аз имам стимулация с Фемара, направих два еднакви хубави фоликула, но бременност не настъпи. Впоследствие при мен се откриха и други проблеми, така че не е виновно лекарството.