0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблем с Декапептил!
« -: Август 29, 2005, 10:06:08 am »
Здравеите момичета :) Беше ми отпуснат Декапептил от здравна каса,но сега се оказва,че го няма и не се знае до кога.От аптеката ми казаха ,че има някакъв проблем с производителя и препоръчаха да кандидатствам отново по програмата с нов протокол за Диферилин.Някои знае ли нещо повече по въпроса?
*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #1 -: Август 29, 2005, 10:43:16 am »
виж това
Като гледам едното е немско другото френско, не знам има ли други разлики. И двете са ми ги били все за едно и също.
*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #2 -: Август 29, 2005, 11:07:05 am »
Благодаря .Ами едно също-различни производители,различни наименования :)
*

    georgidimitrov

Проблем с Декапептил!
« Отговор #3 -: Август 29, 2005, 11:26:25 am »
Decapeptyl няма внос, Diphereline има. Дистрибутира го Хигия
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Проблем с Декапептил!
« Отговор #4 -: Август 29, 2005, 11:36:12 am »
Цитат на: Divna
От аптеката ми казаха ,че има някакъв проблем с производителя и препоръчаха да кандидатствам отново по програмата с нов протокол за Диферилин.Някои знае ли нещо повече по въпроса?

А не може ли да си купиш свободно Диферелин и да си продължиш с другите инжекций?
Останалите взел ли ги?

*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #5 -: Август 29, 2005, 12:14:59 pm »
Може разбира се,не бих се и замисляла,но ако имам възможноста да се възползвам от това,което ми се полага по протокол бих го направила.Достатъчно скъпо лекарствено средство е  :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Проблем с Декапептил!
« Отговор #6 -: Август 29, 2005, 12:16:53 pm »
Цитат на: Divna
Може разбира се,не бих се и замисляла,но ако имам възможноста да се възползвам от това,което ми се полага по протокол бих го направила.Достатъчно скъпо лекарствено средство е  :)

Съгласна съм. Аз го предложих като алтернативен вариант, за да не чакаш, ако си пред процедурата.

Проблем с Декапептил!
« Отговор #7 -: Август 29, 2005, 19:31:23 pm »
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=40287.0
В случай че нямаш време да чакаш по здравна каса

*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #8 -: Август 29, 2005, 19:46:42 pm »
Цитат на: cheryy
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=40287.0
В случай че нямаш време да чакаш по здравна каса

Доколкото знам има разлика между Декапептил и Декапептил Депо в схемите на прилагане.
Дивна на теб какво са ти изписали?
*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #9 -: Август 29, 2005, 21:27:37 pm »
Записана  съм за януари месец,валидноста на протокола ми изтича през ноември така,че имам време да изчакам.Декапептил Депо ми е изписан,а какво ще прилагат още не ми е ясно....Оказва се ,че в последния момент схемата може да бъде променена и да се окаже излишно притеснението ми и съответно търсенето ми.....Ех момичета,ако знаете как се впрягам на всички тези неуредици....но стига песимизъм,да взема да се порадвам на това,което имам!!!! :lol:
*

    heaterbg

Dekapeptyl
« Отговор #10 -: Август 31, 2005, 16:12:26 pm »
Здравей,

от аптека "Диана" срещу Първа АГ ми отговориха, че няма внос на Декапептил от здравната каса, а иначе ако си го купува пациентката в аптеката имало.

Поздрави!
*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #11 -: Септември 12, 2005, 12:25:32 pm »
здравей, дано не съм закъсняла с информацията
декапептил има, обикновенния е около 27 лв, а депото 350 лева, аптеката в която попитах работи със здравна каса.
*
Проблем с Декапептил!
« Отговор #12 -: Септември 12, 2005, 18:12:39 pm »
Благодаря Ви :) Вече ми се обадиха от аптеката,че има Декапептил по здравна каса.Явно вече има внос :)