0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #80 -: Октомври 14, 2016, 16:06:19 pm »
Ами той каза ако ми дойде на 3/4 ден ще пусне хормони тест. Днес леко ме придърпва от дясната страна :-/ и само зацапване ,докато го пиех беше по силно ,но и не като цикъл :-(
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #81 -: Октомври 14, 2016, 16:14:40 pm »
Подкрепям Маги за друг лекар. Без да се потвъри с изледвания и да приемаш хормонални препарати....аз лично не бих
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #82 -: Октомври 14, 2016, 16:21:58 pm »
Дано не съм направила беля с този utrogestna :-((((((
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #83 -: Октомври 14, 2016, 16:36:53 pm »
Не изпадай в паника,може и въобще да не си навредила.Въпросното течение може да е в следствие на много неща и просто да е съвпадение,а може и да е от лечението.Потърси си друг специалист,който ще ти пусне необходимите излесвания.Ако нямаш някой който да ти препоръча,най-лесно можеш да отидеш в репрудоктивна клиника(там има и нормални гинеколози) и се научи просто,че хормонални препарати (а дори и др.)не се приемат просто ей така.
П.П. Писа по-горе ,че имаш поликистозни яйчници това доказана диагноза ли е или догатка?
« Последна редакция: Октомври 14, 2016, 16:38:49 pm от bebeshok0326 »
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #84 -: Октомври 14, 2016, 17:10:24 pm »
Аз живея в Лондон и тук много трудно ще ме пратят при специалист :-( ,за това отидох до една частна българска клиника тук на профилактичен преглед. Доктора ме прегледа със ултразвук или видеозон бъркам ги ...това на което слагат презерватив и те гледат и на базата на видяното и каквото аз му казах( че ми закъснява) ми каза какво ми е и ми преписа utrogestana за 12 дни .
Всяка година се проверявам и сега за пръв път ми казва някой ,че имам П.Я . И аз много се стреснах. От 3 месеца пробваме за бебе и исках просто да се проверя ...и бам 😖😖😖😖
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #85 -: Октомври 14, 2016, 17:26:56 pm »
Това,че си потърсила специалист ,защото имаш някакви оплаквание е много добре,но такава диагноза с един ултазвуков преглед за мен е несериозно да се постави,дори и  да има нещо вярно в предположението.Определено за мен трябва да се обърнеш към репрудоктивна клиника,най- малкото за да видиш тази диагноза/предположение дали е правилна.Там ще ти пуснат хормонални изледвания,ще те проследят в няколко цикъла и ще ти кажат.
Успех
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #86 -: Октомври 14, 2016, 17:51:53 pm »
Ами като се прибера до бг ще ходя задължително ! Така се надявах този месец да стане нещо :-/
Re: Утрогестан - профилактично
« Отговор #87 -: Октомври 17, 2016, 16:04:51 pm »
Здравейте отново само да попитам възможно ли е да има бременност при БТ 36.66 при доказана О.на 23 ден ?