0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Момичета, днес бях на фетална морфология при д-р Даниел Георгиев. Каза ми че в главичката на бебето има две кистички, които щели да изчезнат в 26 седмица и да не се притеснявам, но нали разбирате че това няма как да се случи. Въпроса ми е някой знае ли нещо по въпроса, имало ли е при някой такъв случай.Моля каквото знаете по въпроса споделете го с мен. Благодаря предварително!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #1 -: Юли 11, 2007, 20:15:27 pm »
Ани, по въпроса нищо не мога да кажа.
Бъди силна.
 :bighug: :crossfingers:
*
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #2 -: Юли 11, 2007, 20:26:05 pm »
Тарсих да намеря пове4е инфо в нета ,но ни6то не открих освен форуми...М/у другото така и казали и на една френска мадама ,4е 6те из4езне ...
Целувки и Стискам палци :crossfingers:
 
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #3 -: Юли 11, 2007, 20:42:49 pm »
Ани мила, д-р Даскалов е на разположение в темата по горе. Задай въпроса си към него и ще получиш, точна информация.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #4 -: Юли 11, 2007, 22:14:23 pm »
Ани, отговорих ти и в мамата, но и тук. Не се притеснявай, консултирай се с Мели или д-р Даскалов за да те успокоят! Доколкото сме говорили наистина изчезват впоследствие.  Темата е обсъджана и преди. Спокойно :)
« Последна редакция: Юли 11, 2007, 22:17:00 pm от cygnus »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #5 -: Юли 11, 2007, 22:43:02 pm »
кой е тоя Даниел Георгиев, къде практикува? не съм го чувала.
по принцип, знам че има такива кистички, които изчезват и след като ти е казал изрично да не се притесняваш, вероятно е нужно да послушаш него като специалист, а не нас тук :)
но аз бих заложила и на второ мнение - отиди и при някой друг, известен специалист по ФМ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #6 -: Юли 11, 2007, 22:47:10 pm »
И аз като Джам те съветвам да потърсиш още едно мнение. Така дори и да се потвърди диагнозата, ще можеш да зададеш повече въпроси относно тези кисти и ще получиш повече информация. Успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #7 -: Юли 12, 2007, 08:04:07 am »
Ако е този Даниел Георгиев, който работи в Студ. град -Център за съвременна АГ-помощ МЕД РЕАЛ - не бих му повярвала за нищо.
Ходила съм при него няколко пъти, когато искам някой да ми обясни нещо.
Винаги съм си тръгвала възмутена / от безхаберието/ - може и така да се е случило, да не е наясно с 1-2% от нещата, но как така съм улучила точно тях???
Май пак се възмутих.
Консултирай се и с други лекари / поне още 1-2-ма/
Дано това което е казал да не е вярно и всичко да е наред
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #8 -: Юли 12, 2007, 09:11:43 am »
Благодаря Ви момичета!!!
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #9 -: Юли 12, 2007, 13:07:28 pm »
 На моя позната й бяха казали същото, тук във Варна, и я насочиха за повторна ФМ в София. Там потвърдиха. Но както и при теб й казаха да не се притеснява,защото ще изчезнат. Тя роди. Бебето е вече на 4 месеца с нормален неврологичен статус, ехографски и КТ- изследвания в норма.
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #10 -: Юли 12, 2007, 14:04:20 pm »
НИЕ ИМАМЕ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ САМО ЧЕ ЕДНА КИСТИЧКА.В  ПОНИДЕЛНИК НАПРАВИХА АМНИОЦЕНТЕЗА, В ПОНИДЕЛНИК ЧАКАМЕ РЕЗУЛТАТИ.ОКЪДЕ ДА НАУЧА  ПОВЕЧЕ ЗА ТОВА
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кистички в главата на бебето - помогнете!!!
« Отговор #11 -: Юли 13, 2007, 16:13:46 pm »
Аничко yahoo_17 с теб съм!

Прегръщам те!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)