0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Само не ми се смейте, моля.
Уролога ни прати при тоя за спермограма (на която хич няма да повярвам, ама щом иска...). И после ще отидем на истинско място за още една.

Та, кажете ми къде точно се помещава Станиславов. В Майчин дом, но на кой етаж и в кой кабинет?
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #1 -: Август 23, 2005, 13:27:37 pm »
Рабит, в ниското тяло на Майчин дом - Поликлиниката, на втория етаж, от стълбите вдясно, до прозореца. Струва май към 12 лева, става за около час.

Интересна работа, чакаме резултат от твоя експеримент! Отсега мога да ти "предскажа" стойностите, ама дай да видим де... :lol:
Благодаря ти, Бени!







*
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #2 -: Август 23, 2005, 13:30:06 pm »
Хихи, айде чакаме отзиви  8)
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #3 -: Август 23, 2005, 13:34:38 pm »
Благодаря, Фрешче  :D
Ще докладвам веднага, разбира се. И аз искам да го "изпитам" тоя...

Фреши, а има ли определени часове, в които трябва да се отиде (примерно сутрин от-до или нещо такова)? И там ли се дава материала (има ли условия) или си го носиш от вкъщи?
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #4 -: Август 23, 2005, 14:38:59 pm »
Рабит, сутрин със сигурност е там, за следобяд не съм сигурна. Там се дава материал, обстановката била малко "соц", дано не ти е много чувствителен на обстановка мъжът :D  Нещо като кабинка със завески, ако си спомням правилно, имало и списания някакви.
Благодаря ти, Бени!







Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #5 -: Август 23, 2005, 15:23:40 pm »
Little rabbit,

Ще поправя само в едно нещо FreshBreeze- цената е 15 лв.

А за резултатите подкрепям Fresh Breeze :lol:  :x
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #6 -: Август 23, 2005, 16:01:52 pm »
Ще ги сравним после, обещавам  :lol:

Благодаря ви, момичета  :D
Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #7 -: Септември 19, 2005, 15:05:40 pm »
Рабит, искам да знам какво показва сп-мата при Станиславов, ако сте направили такава :D
Моля те, не ни дръж в напрежение :wink:

Ей сега пак се нервирах в БГмама, темата е "не мога да си имам бебе" (как да не ти се свие сърцето...), а спермограмата е от Майчин дом. Стерилитет от 5 години + една оперативна интервенция.
Всичко това на база сп-ма от МД по отношение на мъжа :evil:


Уф, аман, викам вече да пусна една анкета да се види колко сме тея, дето сме си губили времето и нервите, разчитайки на измислените им спермограми :evil:
Благодаря ти, Бени!







Станиславов - къде да го намеря (за спермограма)
« Отговор #8 -: Септември 19, 2005, 19:18:49 pm »
Не съм си водила мъжа там. Реших, че не може да го оставят зад една завеска, пък въпросния Стамиславов да си стои в същата стая...
*
Доктора се намира на втория етаж.Доста са му първобитни кабинките.Списания има.Отгоре на това той и сестрата му се разхождат около кабинките,и надничат.Резултатите са му еднакви.Ние правихме спермограма през месец февруари,резултати-трагични.Не си заслужава въобще да се разкарвате до там.Цената му е според човека.На нас ни взе 30лв.,а на едно момиче от Кюстен-
дил на мъжа му е взел 40лв.Голям мошенник.Не ходете там!!!!!!!!!!!!!! :00001754: :00001754: :00001754: :00001754:
Фокси, благодаря за инфото, но тази тема беше майтап от самото начало. Мислех да навра резултатите от спермограмата в лицето на един уролог и да го направя за смях, но реших, че няма смисъл да си мъча мъжа заради това.